٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس بازاریابی ایمیلی

شرح EmailOctopus بازاریابی ایمیلی را آسان می کند. از این افزونه رسمی برای ساخت فرم های اشتراکی که مستقیماً به لیست EmailOctopus متصل هستند، استفاده کنید. ویژگی های افزونه EmailOctopus به طور ایمن به حساب EmailOctopus شما متصل می شود.…

محمد یوسفی

4 نوامبر 2021

شرح

EmailOctopus بازاریابی ایمیلی را آسان می کند.

از این افزونه رسمی برای ساخت فرم های اشتراکی که مستقیماً به لیست EmailOctopus متصل هستند، استفاده کنید.

ویژگی های افزونه EmailOctopus
به طور ایمن به حساب EmailOctopus شما متصل می شود.
فرم های پیشرفته بسازید
گزینه گوتنبرگ در دسترس است.
ویژگی های EmailOctopus
بازاریابی ایمیلی آسان شد. ابزارهای ساده و قدرتمند برای رشد کسب و کار شما. استفاده آسان، تسلط سریع و همه با قیمت مقرون به صرفه.
ایمیل های زیبا بسازید. با یک قالب از پیش طراحی شده شروع کنید و آن را با ویرایشگر ایمیل با کاربری آسان سفارشی کنید. یا طرح های خود را از ابتدا بسازید. قالب های HTML را برای کنترل خلاقانه کامل وارد کنید.
کمپین ها را در خلبان خودکار تنظیم کنید. در زمان صرفه جویی کنید و به مشترکین جدید دسترسی پیدا کنید، در حالی که آنها بیشتر درگیر یک سری خوش آمدگویی خودکار هستند. کمپین‌های قطره‌ای ساده روی مشتریان جدید قرار دهید و به آنها نشان دهید که در مورد چه چیزی هستید.
پیام های خود را تنظیم کنید از بینش و داده ها برای تقسیم بندی مشترکین خود به مخاطبان هدف استفاده کنید. مخاطبین را تگ کنید تا داده های خود را مرتب نگه دارید و برای افزایش تعامل ایمیل های بسیار هدفمند ارسال کنید.
نتایج را تجزیه و تحلیل کنید. با گزارش ساده کمپین، نرخ باز، کلیک و پرش خود را پیگیری کنید. در یک نگاه ببینید چه چیزی کار می کند یا جزئیات بیشتری را در مورد فعالیت های تاریخی برای مخاطبین خود بررسی کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها