٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس قهرمان اسلایدر

[ad_1] شرح Slider Hero یک پلاگین هدر هیدر اسلایدر آینده‌نگر و پاسخگو و سازنده آگهی معرفی وب سایت Dyanmic با پس‌زمینه ویدیوی یوتیوب و جلوه‌های پس‌زمینه متحرک برای بنرهای قهرمان، اسلایدرهای قهرمان و صفحات فرود است. اسلایدر انیمیشن و هدر…

محمد یوسفی

9 نوامبر 2021

[ad_1]

شرح

Slider Hero یک پلاگین هدر هیدر اسلایدر آینده‌نگر و پاسخگو و سازنده آگهی معرفی وب سایت Dyanmic با پس‌زمینه ویدیوی یوتیوب و جلوه‌های پس‌زمینه متحرک برای بنرهای قهرمان، اسلایدرهای قهرمان و صفحات فرود است. اسلایدر انیمیشن و هدر متحرک فوق‌العاده را با چرخ فلک نوشتاری و دکمه‌های Call to Action از Gutenberg Slider Block & Elementor Slider Widget ایجاد کنید. از پس‌زمینه ویدیوی یوتیوب یا ترکیب افکت انیمیشن و ویدیوی یوتیوب استفاده کنید.

پشتیبانی، گزارش اشکال، درخواست ویژگی | نسخه نمایشی زنده Slider Hero Pro | به Slider Hero Pro ارتقا دهید!

Slider Hero همچنین شامل یک بلوک Gutenberg Slider و یک ویجت Elementor Slider است. از ابزارک Elementor Slider یا بلوک Gutenberg Slider برای جاسازی سریع Slider Hero در هر نقطه از صفحه خود استفاده کنید.

Slider Hero فقط پلاگین لغزنده تصویر پاسخگوی معمولی شما برای وردپرس نیست. این پلاگین در نوع خود بی‌نظیر است و مبتنی بر مفهومی unqiue است که از افکت‌های اسلایدر انیمیشن پس‌زمینه باورنکردنی CSS3 و جاوا اسکریپت استفاده می‌کند که در هیچ جای دیگری موجود نیست. این یک پلاگین کشویی فوق العاده سرگرم کننده و ساده برای استفاده است و بسیار سریع برای ایجاد اسلایدرهای زیبا و منحصر به فرد انیمیشن با جلوه های پس زمینه متحرک در عرض چند دقیقه. نه تنها این، این افزونه از ویدئو پس‌زمینه یوتیوب و لغزنده‌های تصویر پس‌زمینه نیز پشتیبانی می‌کند!

** نسخه رایگان مانند نسخه حرفه ای با تعداد جلوه ها و ویژگی های کمتر کار می کند. نسخه حرفه ای از اسلایدرهای ویدیویی مانند لغزنده ویدیوی Youtube، لغزنده ویدیوی Vimeo یا اسلایدرهای ویدیوی سفارشی نیز پشتیبانی می کند. Video Sliders هنوز در نسخه رایگان موجود نیست.

معرفی قهرمان را بررسی کنید
جرأت کنید ببینید سوراخ خرگوش چقدر عمیق است؟

پیش نمایش های زنده قهرمان اسلایدر را بررسی کنید
اکنون به Slider Hero Pro ارتقا دهید

چرخ فلک های اسلایدر مدرن را به راحتی ایجاد کنید

این آموزش را بررسی کنید تا ببینید چقدر سریع، شهودی و آسان است که از این پلاگین لغزنده وردپرس برای ایجاد چرخ فلک های اسلایدر و چرخ فلک های متنی استفاده کنید.

چرا از Slider Hero به جای سایر پلاگین های اسلایدر وردپرس استفاده کنید؟

اسلایدرهای تصویر سنتی برای تبدیل کاربران مضر هستند و باعث کوری بنر می شوند. آنها خسته کننده هستند و کاربران را درگیر نمی کنند. مطالعات ردیابی چشم که توسط Neilson Norman Group انجام شد، نشان داد که به محض اینکه بازدیدکنندگان چیزی را به عنوان یک تبلیغ دریافتند، تمرکز خود را از آن معطوف کردند. نوار لغزنده تصویر توجه کاربر شما را تقسیم می کند. تصاویر روی اسلایدها محصولات یا پیشنهادات مختلف را در مدت چند ثانیه نشان می دهند. کاربر وب‌سایت شما به سختی حتی یک چیز را وقتی که اوش می‌کند نخوانده باشد…تصویر تغییر می‌کند و باید توجه خود را دوباره متمرکز کند.

پلاگین اسلایدر ما متفاوت است. روی پیام‌های اصلی شما تمرکز می‌کند/، از یک انیمیشن پس‌زمینه انتخابی شما استفاده می‌کند تا کاربر را علاقمند و متمرکز نگه دارد. دکمه منحصر به فرد Call to Action کاربران را به جایی که واقعاً باید باشند هدایت می کند. افکت‌ها تقریباً شبیه انیمیشن‌های ظریف Cinemagraph هستند که در کنار تصاویر یا چرخ فلک‌های متنی استفاده می‌شوند. به آن به عنوان یک جایگزین عالی برای ویدیوهای پس زمینه فکر کنید.

فراتر از یک پلاگین لغزنده – از تایپوگرافی حرکتی برای ساخت محصولات معرفی شگفت انگیز استفاده کنید

ویژگی منحصر به فرد دیگر Slider Hero سازنده Intro Advert است. محصولات و خدمات خود را با استعدادی دراماتیک معرفی کنید. سازنده معرفی تایپوگرافی به شما امکان می دهد کاری بسیار منحصر به فرد انجام دهید. می‌توانید معرفی محصولات خیره‌کننده‌ای مانند «Apple – iPhone 7 و iPhone 7 Plus در ۱۰۷ ثانیه» یا «معرفی Pixel، Phone by Google» با انیمیشن متن زنجیره‌ای که صدای پس‌زمینه دلخواه شما را ترکیب می‌کند، ایجاد کنید.

ترکیبی از انیمیشن متنی زیبا به همراه انیمیشن پس زمینه بسازید. این را می توان در معرفی شرکت ها، پروژه های خلاقانه، برای راه اندازی محصول یا خدمات خود و غیره اعمال کرد. شما به راحتی می توانید رنگ متن، نوع انیمیشن و موارد دیگر را تغییر دهید! رابط سازنده مقدمه ساده و شهودی است.

به نسخه حرفه ای ارتقا دهید

مزایای قهرمان اسلایدر

این بهترین پلاگین لغزنده هدر وردپرس با پوشش متن و جلوه های انیمیشن پس زمینه سینمایی است. این افزونه بهتر است به عنوان Intro، Landing Page Slider یا Home Page Slider استفاده شود. می توان از آن به عنوان یک پلاگین لغزنده تمام صفحه در کنار حالت های عرض کامل یا عرض سفارشی استفاده کرد. یک تجربه به یاد ماندنی برای وردپرس خود که به زودی منتشر می شود، ایجاد کنید.

می توانید از ویجت Elementor Slider یا بلوک Gutenberg Slider برای ایجاد بنرهای متحرک HTML5، بنر HERO، چرخ فلک قهرمان با متن و تصویر، چرخ فلک متن HERO، نوار لغزنده تصویر هدر پاسخگو، یا چرخ فلک تصویر ساده استفاده کنید. نسخه حرفه ای از Parallax Effect و Ken Burns Effect پشتیبانی می کند.

بازاریابان تصویر Hero یا نوار لغزنده قهرمان را برای صفحه اصلی و صفحات فرود ترجیح می دهند زیرا اسلایدرهای تصویر سنتی به اندازه یک بنر متحرک که معمولاً اصلی ترین املاک وب سایت شما را اشغال می کند، مشتریان را تبدیل نمی کند. این پلاگین حد وسط را فراهم می کند. این به شما امکان می‌دهد یک تصویر قهرمان پس‌زمینه تنظیم کنید و/یا یک افکت انیمیشن پس‌زمینه جاوا اسکریپت عالی را انتخاب کنید و عنوان، توضیحات و دکمه‌ها و غیره را به‌عنوان اسلاید یا چرخ فلک اعمال کنید. هیبت فوری

تعداد زیادی پلاگین اسلایدر وردپرس در دسترس هستند، اما آنها برای ایجاد افکت های عالی که در دموهایشان می بینید، تلاش و تخصص زیادی را می طلبند. با افزونه ما، می‌توانید صفحه اصلی یا لغزنده‌های قهرمان صفحه فرود یا هدر متحرک با جلوه‌های سینمایی را به راحتی و به سرعت ایجاد کنید.

موارد استفاده قهرمان اسلایدر

این افزونه اسلایدر تمام کیفیت افزونه های پریمیوم و محبوب وردپرس اسلایدر را بدون دردسر و پیچیدگی ارائه می دهد. یک افکت انیمیشن مانند جلوه ذرات لغزنده، افکت برفی، افکت ناسا یا فضایی، افکت حباب یا افکت گربه نیان را انتخاب کنید، یک تصویر پس‌زمینه اضافه کنید یا از مجموعه‌ای از گرادیان‌ها انتخاب کنید، عنوان، توضیحات و دکمه را اضافه کنید (اختیاری) و شما خوب هستید رفتن. هیچ کشیدن و رها کردن یا زمان‌بندی نامناسب انیمیشن برای درست کردن وجود ندارد – این افزونه همه کارها را برای شما انجام می‌دهد. می توانید از آن به عنوان جایگزینی برای ویدیوی پس زمینه استفاده کنید.

در نهایت یک قهرمان برای نجات وب‌سایت‌های شما از لغزنده‌های تصویر خسته‌کننده‌ای که هیچ‌کس در آن‌ها پیمایش نمی‌کند.

همچنین می‌توانید از Slider Hero به‌عنوان اسلایدهای تصویر پس‌زمینه با یا بدون چرخ فلک و افکت‌های متنی استفاده کنید. جلوه‌های انتقال موجود عبارتند از: محو شدن در/خروج، (اسلاید به چپ، اسلاید به راست، اسلاید از بالا و اسلاید از پایین در نسخه حرفه‌ای موجود است)

Slider Hero با پشتیبانی ویدئویی تعبیه شده ارائه می شود! یک چرخ فلک متنی با پس زمینه ویدیوی یوتیوب ایجاد کنید. نسخه حرفه ای از آپلود فایل های خود یا استفاده از Vimeo، Loop، Mute و تنظیم یک پوشش رنگی با شفافیت پشتیبانی می کند! پس زمینه ویدیو را می توان با اکثر جلوه های ویژه ترکیب کرد تا چیزی واقعا منحصر به فرد و شگفت انگیز ایجاد کند.

استفاده از پس زمینه ویدیو با اسلایدر هیرو

این افزونه اسلایدر برای استفاده در صفحه فرود، صفحه اصلی، صفحه به زودی، صفحه خطای 404 یا صفحه Splash مناسب است و تأثیری دائمی و منحصر به فرد در کاربران وب سایت شما ایجاد می کند.

تمام ویژگی های Slider Hero

سازنده تبلیغات منحصر به فرد، معرفی سینمایی

تبلیغات نامحدود معرفی سینمایی را به راحتی ایجاد کنید که قبلاً هرگز امکان پذیر نبود
رابط ساده، موثر و شهودی
متن، رنگ قلم، فاصله حروف، وزن قلم را تعریف کنید
انتخاب از 800+ فونت Google [ویژگی PRO]
پیش نمایش فونت زنده [ویژگی PRO]
Intro Builder انعطاف پذیر با تاخیر اسلاید پویا، نوع انیمیشن متنی (50+ افکت)
تصویر را به عنوان پس‌زمینه اسلاید آپلود کنید یا رنگی را انتخاب کنید
پس از پایان معرفی با تاخیر سفارشی، به صفحه جدید هدایت شوید [ویژگی PRO]
بارگیری نوار لغزنده معمولی با دکمه های Call to Action پس از پایان Intro با تاخیر سفارشی [ویژگی PRO]
11 انیمیشن پس زمینه برای انتخاب (بیشتر به زودی) [ویژگی PRO]

اسلایدرهای مدرن و چرخ فلک های متنی با جلوه های پس زمینه ویژه

ایجاد اسلایدرهای مدرن نامحدود و چرخ فلک های متنی با انیمیشن های پس زمینه خیره کننده و هرگز دیده نشده
از بین 8 (80+ در PRO) جلوه های انیمیشن پس زمینه فوق العاده تازه و منحصر به فرد را انتخاب کنید
فوراً بین جلوه ها جابه جا شوید [ویژگی PRO]
به راحتی عنوان، توضیحات و دکمه ها را تغییر دهید
بیش از 800 فونت Google با پیش نمایش فونت زنده [ویژگی PRO]
از 173 گرادیان حرفه ای ایجاد شده را انتخاب کنید یا تصویری را به عنوان پس زمینه آپلود کنید
پشتیبانی از جلوه اختلاف منظر برای تصویر پس زمینه [ویژگی PRO]
افکت کن برنز برای تصویر پس‌زمینه [ویژگی PRO]

نوار لغزنده با پس زمینه ویدیو

یک ویدیو را به عنوان پس‌زمینه با اسلایدر خود جاسازی کنید
از پس زمینه ویدیوی یوتیوب استفاده کنید
استفاده از پس زمینه ویدیویی Vimeo [ویژگی PRO]
آپلود ویدیوی خود (mp4 و webm) [ویژگی PRO]
گزینه حلقه و تکرار [ویژگی PRO]
گزینه نادیده گرفتن صدا. [ویژگی حرفه ای]
پوشش رنگی [ویژگی حرفه ای]
رنگ پوشش و شفافیت را انتخاب کنید [ویژگی PRO]

نوار لغزنده ویدیو
* لغزنده ویدیوی یوتیوب
* ویدیوی خود را (mp4 و webm) آپلود کنید و لغزنده ویدیوی سفارشی ایجاد کنید
* نوار لغزنده ویدیویی Vimeo
* متن را به اسلاید در بالای ویدیوها اضافه کنید

دکمه های Call to Action

با هر اسلاید یک یا دو دکمه Call to Action [ویژگی PRO] اضافه کنید
شکل مربع یا گرد
با یا بدون مرز
از بین 10 انیمیشن دکمه سفارشی انتخاب کنید. [ویژگی حرفه ای]
سفارشی کردن فونت های دکمه با رنگ ها، فاصله حروف و موارد دیگر

انیمیشن متن

متحرک سازی استاندارد CSS Text In and Out Effects
Letter FX Effects برای متحرک کردن حروف شما [ویژگی PRO]
CSS متحرک و Letter FX را برای جلوه های متنی منحصر به فرد خود ترکیب کنید [ویژگی PRO]
20 جلوه متحرک متنی عجیب و غریب برای عنوان و توضیحات [ویژگی PRO]

پشتیبانی صوتی

موسیقی پس‌زمینه را برای مطابقت با لحن تبلیغات و اسلایدرهای مقدماتی خود اضافه کنید. [ویژگی حرفه ای]
موقعیت کنترل کننده صدا را انتخاب کنید [ویژگی PRO]
کاربران می توانند صدا را روشن و خاموش کنند [ویژگی PRO]
انتخاب کنید که صدا باید به طور نامحدود حلقه شود یا پس از چند بار تکرار متوقف شود [ویژگی PRO]

دکوراسیون اسلایدر منحصر به فرد

تزئینات منحصر به فرد را برای قسمت های بالا و پایین لغزنده خود اضافه کنید [ویژگی PRO]
از بین الگوهای شیب، گرد، مثلث، پیکان، ابر یا نیم دایره انتخاب کنید [ویژگی PRO]
از جمع جدا شوید

چرخ فلک تصویر پس زمینه

به عنوان چرخ فلک تصویر پس زمینه با یا بدون چرخ فلک متنی و افکت استفاده کنید.
جلوه‌های انتقال موجود: محو شدن به داخل/خارج، اسلاید به چپ، اسلاید به راست، اسلاید از بالا و اسلاید از پایین
پشتیبانی از جلوه اختلاف منظر برای تصویر پس زمینه [ویژگی PRO]
افکت کن برنز برای تصویر پس‌زمینه [ویژگی PRO]

گزینه های عمومی

اسلایدر قهرمان، چرخ فلک و ویژگی های استاندارد
کاملا ریسپانسیو
اسلایدرهای نامحدود در یک صفحه
کشیدن و رها کردن موقعیت اسلاید
لغو انتشار اسلاید/ها
ساخت سریع و آسان بدون هیچ لایه یا جدول زمانی
کپی و کپی [ویژگی PRO]
خودکار اسلاید روشن یا خاموش
تکرار روشن یا خاموش [ویژگی PRO]
اسلاید تصادفی
تیرگی بوم انیمیشن پس زمینه [ویژگی PRO]
اسلایدرهای خود را هنگام ایجاد پیش نمایش کنید و در زمان صرفه جویی کنید

ناوبری و کنترل های اسلایدر

پیمایش پیکان با نمادهای پیکان رنگی سفارشی [ویژگی PRO]
فلش های ناوبری شناور ویژه [ویژگی PRO]
پیمایش نقطه [ویژگی حرفه ای]
اسلایدر مکث و شروع مجدد [ویژگی PRO]

Preloader

روشن یا خاموش کردن Preloader [ویژگی PRO]
تصویر Preloader یا Gif متحرک خود را آپلود کنید [ویژگی PRO]

واردات صادرات لغزنده

صادرات و واردات در یک وب سایت دیگر به راحتی [ویژگی PRO]
معرفی یا تبلیغات با دقت ساخته شده خود را صادر/وارد کنید [ویژگی PRO]

عرض کامل و نوار لغزنده تمام صفحه

Slider Hero از طرح بندی نوار لغزنده با عرض کامل پشتیبانی می کند
کشش تمام صفحه و تمام ارتفاع
جلوه های انیمیشن پس زمینه موجود در نسخه حرفه ای

جلوه مقدماتی، جلوه اتصال نواری، جلوه آسمان صاف، جلوه موج دار شدن آب، جلوه هوانوردی، جریان ضد گرانش، اثر جاذبه توپ، جلوه پرواز پرنده، جلوه لکه، جلوه تیغه، جلوه تاری، حباب، آتش کمپ، تقاطع دایره ای، افکت آسمان ابری، جلوه گرانش توپ اثر، وب کیهانی، ذره رنگارنگ، مکان نما و رنگ، اثر شبانه روز، اثر تقسیم، نیروی جهت، فاصله، ساعت الکتریکی، آتش بازی، جرقه های گازدار، شناور و باران، برگ های شناور، اثر دایره روان، اثر موشک پرنده، اثر شبکه، Helix Corruption، Helix Chaos، Helix Multiple، Glitch، Iconsahedron Effect، جلوه خط متقاطع، فقط ابر، ذره پیوند، منظره مایع، اثر ماتریس، متابولا، اثر عالم کوچک، رنگ متحرک، موج، ناسا، ننو، شش ضلعی، اثر نویز، گربه Nyan، اثر مداری، اثر ذرات، مارپیچ ذرات، ذره سیستم، هکر، اشکال فیزیک، ذرات مسابقه، اثر باران، فصل بارانی، پرتوها و ذرات، بازی یا کار؟ باران خط، مکعب‌های بالا و پایین، انیمیشن شکل، آسانسور فضایی، جلوه برف کریسمس، Squidematics، افکت ستاره‌ها، ابر ستاره‌ای، زیر بصری، بوم برچسب، جاذبه بزرگ، تیبو، اثر کهکشان کوچک، چنبره مکعب‌ها، اثر آب، موج افکت، جلوه انیمیشن موج، بوم Waaave، پس‌زمینه پیاده‌روی، سرعت چرخش ستاره‌ای، شنا در آب، پارچه تکان دادن، قطره آب، افکت کرم‌چاله، ابر کلمه، افکت ولنتاین، افکت Ygekpg

به نسخه حرفه ای ارتقا دهید
مستندات نسخه حرفه ای

شروع شدن

مرحله 1: یک افکت اسلایدر را انتخاب کنید
مرحله 2: عنوان و متن را به اسلاید اول خود اضافه کنید. پشتیبانی از اسلایدهای نامحدود
مرحله 3: کد کوتاه را در صفحه اصلی یا صفحه فرود یا هر صفحه ای قرار دهید!

شما با یک اسلایدر یا بنر قهرمان بسیار جذاب و متحرک آماده هستید!

پشتیبانی از مشتری

همه چیزهای فنی ممکن است برای برنامه شلوغ شما سخت باشد. اما نیازی نیست که به تنهایی به آن بپردازید. تیم پشتیبانی مشتری سریع و دوستانه QuantumCloud از افراد درجه یک و دوستانه تشکیل شده است – سخت تلاش می کنند تا اطمینان حاصل کنند که در زمان نیاز به کمکی که نیاز دارید دریافت می کنید. ما در قسمت پشتیبانی در افزونه اسلایدر ایجاد کرده ایم. فقط یک ایمیل با سوالات یا بازخورد خود برای ما ارسال کنید و ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.

برای این پلاگین اسلایدر رتبه بندی بگذارید

اگر تلاش ما را دوست دارید و می‌خواهید از ما حمایت کنید یا فکر می‌کنید که این افزونه تا حدودی مفید است، لطفاً یک امتیاز 5 ستاره و یک توضیح کوتاه در مورد آنچه بیشتر در مورد آن دوست دارید بگذارید. این برای ما دنیا معنا دارد و به توسعه دهندگان ما انگیزه می دهد تا به افزودن ویژگی های جدید، جدید و ممتاز به این افزونه عالی ادامه دهند.

اگر با مشکلی مواجه شدید یا ویژگی‌های بیشتری در این افزونه می‌خواهید، لطفاً به جای بررسی، نظر خود را بنویسید. ما همه بازخوردهای مشتری را بسیار جدی می گیریم.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها