٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس تقویم رویداد پاسخگو

شرح Event Calendar WD قدرتمندترین افزونه برای ایجاد رویدادها و سازماندهی آنها در تقویم است. لینک های مفید: تقویم رویداد ممتاز WD نسخه نمایشی زنده پیشنهاد ویژه برای همه پلاگین های پرمیوم Event Calendar WD یک افزونه کاربر پسند برای…

محمد یوسفی

11 نوامبر 2021

شرح

Event Calendar WD قدرتمندترین افزونه برای ایجاد رویدادها و سازماندهی آنها در تقویم است.

لینک های مفید:

تقویم رویداد ممتاز WD

نسخه نمایشی زنده

پیشنهاد ویژه برای همه پلاگین های پرمیوم

Event Calendar WD یک افزونه کاربر پسند برای ایجاد یک وب سایت تبلیغاتی رویداد یا اضافه کردن و مدیریت رویدادها به وبلاگ وردپرس موجود شما است. این یک افزونه سازمان‌دهنده رویداد بسیار انعطاف‌پذیر برای ایجاد هر دو، رویدادهای ساده یک‌باره یا چندین رویداد تکرارشونده است. این همه چیز نیست، ارسال دعوت نامه رویداد و فروش آنلاین بلیط با این افزونه آسان است. شما می توانید با استفاده از ویرایشگر وردپرس، توضیحات مفصلی برای همه رویدادهای خود ارائه دهید، دسته بندی ها را اختصاص دهید و به هر یک از آنها برچسب ها اضافه کنید. هر تقویم به‌عنوان یک پست سفارشی یا طبقه‌بندی ایجاد می‌شود، که به شما امکان می‌دهد تقویم‌ها را در فهرست پست‌های استاندارد، مانند پست‌های مرتبط یا جدید، نمایش دهید. این افزونه با پشتیبانی از دکمه اشتراک‌گذاری اجتماعی، انتشار یک کلمه در مورد رویدادهای شما را آسان می‌کند. ، و به بازدیدکنندگان سایت شما اجازه می دهد با استفاده از گزینه جستجوی رویداد frontend به راحتی رویدادهای اطراف خود را پیدا کنند. رویداد Calendar WD دارای یک پنل مدیریت مستقیم است که می توانید رویدادهای خود را ایجاد و مدیریت کنید، تم های جدید اضافه کنید و تقویم های خود را سفارشی کنید.

فواید
هر تعداد رویداد را که می خواهید سازماندهی کنید – با رویداد تقویم WD می توانید تعداد نامحدودی رویداد و تقویم را به وب سایت خود اضافه کنید. چه بخواهید برای یک رویداد یک‌باره شرکت کنید، یا تقویم‌ها را به چندین پست و صفحه اضافه کنید، این کاملاً شدنی است.
یافتن رویدادها آسان تر است – تقویم رویداد WD سازگار با سئو است، به این معنی که هر رویدادی که به وب سایت خود اضافه می کنید برای دید بهتر در نتایج جستجو بهینه شده است.
قدرت اهرم شبکه های اجتماعی – اجازه ندهید رویدادهای شما مورد توجه قرار نگیرند. گزینه دکمه‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی را در تقویم فعال کنید و در مورد رویدادهای خود در پلت‌فرم‌های اجتماعی اصلی صحبت کنید. همچنین، اگر افزونه بلیط رویداد را برای کاربران نسخه Premium موجود است، می‌توانید مستقیماً از وب‌سایت خود بلیت‌های رویداد را بفروشید.
با توضیحات دقیق جذب کنید – مهم ترین اطلاعاتی را که باید در مورد هر رویدادی به بازدیدکنندگان خود داشته باشند، بدهید. مکان رویداد را ارائه دهید، میزبانان و برگزارکنندگان را ذکر کنید، تصاویر، ویدیوهای مرتبط، پیوند رویداد را درج کنید و مکان رویداد را در Google Map علامت گذاری کنید.
ظاهر متمایز – با گزینه‌های نمایش موجود، مضامین و فهرست گسترده تنظیمات سفارشی‌سازی، می‌توانید تقویم‌های خود را کاملا شخصی‌سازی کنید و ظاهری متمایز به آن‌ها بدهید.
کنترل کامل و انعطاف‌پذیری – تقویم رویداد WD بسیار قابل تنظیم است، به این معنی که کنترل کاملی بر نحوه نمایش رویدادها و تقویم‌ها در سایت خود خواهید داشت. رابط کاربر پسند افزونه، مدیریت و سفارشی کردن تقویم های شما را آسان می کند.
پشتیبانی – تیم پشتیبانی به موقع و مؤثری را برای همه کاربران خود ارائه می دهد. ما استانداردها را بالا نگه می داریم و زمان پاسخ را پایین نگه می داریم.
چه چیزی داخل این هست
طرح بندی پاسخگو

تقویم رویداد WD واکنش‌گرا است و برای نمایش تقویم بی‌عیب در دستگاه‌ها و اندازه‌های مختلف صفحه طراحی شده است.

رویدادها و تقویم های نامحدود

تعداد رویدادها و همچنین تقویم هایی که می توانید به وب سایت خود اضافه کنید محدودیتی ندارد. ادامه دهید و وب سایت خود را با هر تعداد تقویمی که می خواهید پر کنید.

دسته بندی ها و برچسب های رویداد

سازماندهی رویدادها در تقویم شما بسیار آسان است. می توانید به هر یک از رویدادهای خود دسته بندی اختصاص دهید و هر تعداد تگ را که می خواهید به آنها بچسبانید.

نماهای چندگانه نمایش رویداد

با رویداد تقویم WD می‌توانید تقویم‌های خود را در چند نمای جالب نمایش دهید. در حال حاضر نماهای ماه، هفته، روز و فهرست در گزینه رایگان افزونه در دسترس هستند، در حالی که نماهای Posterboard، 4-Days و Map دارای گزینه برتر هستند.

رویدادهای تکرار شونده

اگر می‌خواهید رویدادهای تکراری را در تقویم خود نشان دهید که به طور منظم برگزار می‌شوند، گزینه رویدادهای تکرارشونده مقدار زیادی در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند (نسخه Premium). فقط سرعت تکرار رویداد را در تنظیمات رویداد مشخص کنید تا به طور خودکار در تقویم نمایش داده شود.

اشتراک گذاری اجتماعی

می‌توانید دکمه‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی را در تقویم‌ها نمایش دهید و به بازدیدکنندگان اجازه دهید رویدادهای شما را در فیس‌بوک، گوگل پلاس و توییتر تنها با یک کلیک به اشتراک بگذارند.

ویجت تقویم

تقویم ها با یک کد کوتاه به پست ها و صفحات اضافه می شوند، اما اگر می خواهید یک ویجت تقویم زیبا در قسمت های نوار کناری سایت خود نمایش دهید، می توانید تقویم را به عنوان یک ویجت منتشر کنید.

تم های قابل تنظیم

نسخه Premium این افزونه دارای پنج تم تقویم قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد طراحی تقویم خود را شخصی سازی کنید. می‌توانید تنظیمات سفارشی را برای تقریباً هر قسمت از تقویم، از جمله رنگ‌های کلی تقویم، هدر، نماها، صفحه‌بندی و رویدادها تنظیم کنید. علاوه بر این، می‌توانید تم‌های تقویم جدید را با ویژگی‌های استایل خود اضافه کنید.

ادغام نقشه های گوگل

این افزونه با Google Maps یکپارچه شده است تا به شما کمک کند مکان های رویداد را نمایش دهید. به سادگی یک مکان برای هر رویداد انتخاب کنید و مکان را در Google Maps علامت گذاری کنید، و پیدا کردن مکان را برای مهمانان شما بسیار آسان می کند.

برنامه های افزودنی تقویم رویداد

اگر برخی از عملکردهای اضافی می خواهید، مانند نمایش حتی آینده

ts، فروش بلیت های آنلاین، نمایش شمارش معکوس برای رویدادها، و اجازه دادن به بازدیدکنندگان خود از قسمت جلویی رویدادها را در تقویم اضافه کنند، 14 افزونه موجود برای انتخاب وجود دارد. لطفاً توجه داشته باشید که افزونه‌های تقویم فقط با نسخه Premium کار می‌کنند. لیست کامل افزونه را در زیر بیابید.

( موجود در بسته پلاگین )

بلیط رویداد
مدیریت رویداد Frontend
ویجت رویدادهای آینده
فیلتر کنید
اشتراک در
شمارش معکوس
ادغام تقویم گوگل
ادغام iCal
ادغام فیس بوک
واردات/صادرات
[فیلدهای سفارشی
بازدیدها
صادرات به GCal/ICal
جاسازی کنید

تنظیمات/سفارشی سازی

*برخی سفارشی‌سازی‌هایی که در اینجا توضیح داده شده‌اند در نسخه Premium موجود هستند. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به خلاصه ویژگی مراجعه کنید.

می‌توانید با قرار دادن کد کوتاه تولید شده در پست‌ها و صفحات خود، تقویم‌ها را به وب‌سایت خود اضافه کنید یا آن را به عنوان ویجت در قسمت‌های نوار کناری سایت خود نمایش دهید. پنل مدیریت این افزونه بسیار ساده و کاربرپسند است. برای افزودن یک تقویم جدید فقط باید به پنل مدیریت بروید، روی تب “افزودن تقویم جدید” کلیک کنید و صفحه جدیدی باز می شود. پس از آن باید یک عنوان به تقویم بدهید و یک موضوع برای آن انتخاب کنید. پس از اتمام کار، می‌توانید پیش‌نمایش تقویم را مشاهده کنید، آن را به عنوان پیش‌نویس ذخیره کنید، یا فوراً آن را منتشر کنید. می‌توانید رویدادها را یا از پنل مدیریت به تقویم اضافه کنید و بعداً آنها را به تقویم‌های انتخابی اختصاص دهید یا با کلیک کردن بر روی تاریخ در خود تقویم. برای افزودن رویدادتان به تقویم، باید نام رویداد را مشخص کنید، تاریخ‌ها را انتخاب کنید، مکان رویداد را انتخاب کنید، یک URL و URL ویدیوی مربوطه را در صورت موجود بودن ارائه دهید. برای رویدادهای تکرار شونده، فقط باید چرخه‌های تکرار رویداد را مشخص کنید. مانند روزانه، هفتگی، ماهانه یا سالانه. در زیر برگه تنظیمات، فهرست گسترده‌ای از تنظیمات کلی تقویم‌ها را می‌بینید که می‌توانید آن‌ها را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید. در اینجا می‌توانید قالب نمایش تاریخ را انتخاب کنید، نظرات را برای رویدادها فعال کنید، نحوه سازماندهی رویدادها را انتخاب کنید، نمادهای اجتماعی را فعال کنید و موارد دیگر. می‌توانید دسته‌ها و برچسب‌های رویدادهای جدید را با دادن عنوان، اضافه کردن یک اسلاگ و توضیح ایجاد کنید. می‌توانید برچسب‌ها و دسته‌ها را برای چندین رویداد در یکی اعمال کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد سفارشی سازی تنظیمات تقویم، لطفاً به دستورالعمل نصب افزونه در زیر مراجعه کنید.

نسخه پریمیوم اضافه می کند

رویدادهای تکراری
5 تم زیبا و قابل تنظیم
3 نمای برتر: پوستربرد، 4 روزه و نقشه
14 افزونه برای گسترش عملکرد پیش فرض
مهم:

اگر فکر می‌کنید اشکالی در تقویم رویداد WD پیدا کرده‌اید، یا مشکل/سوالی در مورد افزونه دارید، لطفاً انجمن پشتیبانی را بررسی کنید.

سیاست حفظ حریم خصوصی

افزونه Event Calendar WD به صورت اختیاری نقشه های گوگل را در قسمت جلویی جاسازی می کند تا رویدادها را روی نقشه نمایش دهد. نقشه های جاسازی شده گوگل دقیقاً به همان روشی رفتار می کنند که گویی بازدیدکننده سایت Google Maps را باز کرده است. Google ممکن است داده‌های مربوط به بازدیدکنندگان را جمع‌آوری کند، از کوکی‌ها و ردیابی استفاده کند، از جمله تعامل تجربه ورود به سیستم آنها با پلتفرم Google. Google Maps تحت شرایط سیاست حفظ حریم خصوصی Google https://policies.google.com/privacy تنظیم می شود. این افزونه رضایت شما را برای جمع‌آوری آدرس ایمیل مدیر سایت و نشانی اینترنتی سایت برای ارائه پشتیبانی مشتری، معاملات و تخفیف در محصولات ممتاز و موارد دیگر می‌خواهد.

 

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها