٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس بلوک های داغ

شرح افزونه Hot Blocks توسط HotThemes مجموعه ای از چندین بلوک برای ویرایشگر جدید وردپرس (گوتنبرگ) است. در حال حاضر این افزونه 6 بلوک جدید در دسته بندی جدید به نام بلوک داغ اضافه می کند. همچنین، سبک‌های سفارشی را…

محمد یوسفی

12 نوامبر 2021

شرح

افزونه Hot Blocks توسط HotThemes مجموعه ای از چندین بلوک برای ویرایشگر جدید وردپرس (گوتنبرگ) است. در حال حاضر این افزونه 6 بلوک جدید در دسته بندی جدید به نام بلوک داغ اضافه می کند. همچنین، سبک‌های سفارشی را به بلوک‌های اصلی آخرین پست‌ها و گالری اضافه می‌کند تا خروجی را به چرخ فلکی از پست‌ها و تصاویر تبدیل کند.

اگر می‌خواهید سرصفحه‌ای با تصویر پس‌زمینه و رنگ هم‌پوشانی با عنوان بزرگ (h1) و مقداری متن مقدمه (توصیه می‌شود از الگوی صفحه‌ای که عنوان صفحه را نمایش نمی‌دهد استفاده کنید)، بلوک Hot Header مفید است.

Hot Parallax یک مکان نگهدار برای بلوک های دیگر است. اگر یک تصویر پس‌زمینه برای بلوک Hot Parallax انتخاب کنید، از افکت پیمایش اختلاف منظر استفاده می‌کند.

بلوک آکاردئونی داغ حاوی سرفصل و مکان‌نما برای بلوک‌های دیگر زیر عنوان است. کاربر می تواند محتوای زیر عنوان را با کلیک بر روی آن آشکار یا پنهان کند. برای صفحات پرسش و پاسخ و برای صفحاتی با محتوای زیاد مفید است.

بلوک هات مپ به شما این امکان را می دهد که با وارد کردن آدرس یا نقطه مورد علاقه، یک نقشه گوگل را به پست یا صفحه خود اضافه کنید. از align-wide پشتیبانی می کند.

همچنین بلوک‌های ساده‌تری مانند دکمه با ابعاد و اندازه فونت سفارشی، محفظه بلوک رنگ پس‌زمینه و بلوک متنی گسترده وجود دارد که به پاراگراف شما اجازه می‌دهد از عرض تمام صفحه استفاده کند (فقط در صورتی که طرح زمینه از align-wide پشتیبانی کند).

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها