٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس داستان های وب

شرح Web Stories یک قالب داستان سرایی بصری رایگان، وب باز و برای وب است که به شما امکان می دهد به راحتی روایت های بصری را با انیمیشن های جذاب و تعاملات قابل لمس ایجاد کنید و خوانندگان خود…

محمد یوسفی

12 نوامبر 2021

شرح

Web Stories یک قالب داستان سرایی بصری رایگان، وب باز و برای وب است که به شما امکان می دهد به راحتی روایت های بصری را با انیمیشن های جذاب و تعاملات قابل لمس ایجاد کنید و خوانندگان خود را در تجربه های تمام صفحه عالی و با بارگذاری سریع غرق کنید.

مزایای داستان های وب

قالب Web Stories ویژگی ها و قابلیت هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا از طریق قدرت داستان سرایی در وب باز با مخاطبان خود درگیر شوید. به طور خاص، شما می توانید:

محتوای زیبا و جذاب را به راحتی ایجاد کنید: داستان های وب تولید داستان ها را تا حد امکان از منظر فنی آسان می کند.
از انعطاف‌پذیری خلاقانه برای آزادی ویراستاری و نام تجاری لذت ببرید: قالب داستان‌های وب با قالب‌های طرح‌بندی از پیش تعیین‌شده اما انعطاف‌پذیر، کنترل‌های رابط کاربری استاندارد، و مؤلفه‌هایی برای اشتراک‌گذاری و افزودن محتوای بعدی ارائه می‌شود.
داستان های خود را در وب باز به اشتراک بگذارید و پیوند دهید: داستان های وب بخشی از وب باز هستند و می توانند بدون محدود شدن به یک اکوسیستم در بین سایت ها و برنامه ها به اشتراک گذاشته و جاسازی شوند.
داستان های خود را ردیابی و اندازه گیری کنید: از قابلیت های تجزیه و تحلیل و کتاب برای اشتراک گذاری ویروسی و کسب درآمد پشتیبانی می کند.
توجه خوانندگان خود را با ارائه زمان‌های بارگذاری سریع به داستان‌های خود جلب کنید: داستان‌های وب بسیار سریع هستند تا مخاطبان شما درگیر و سرگرم شوند.
از طریق داستان سرایی همه جانبه با خوانندگان خود درگیر شوید: داستان های وب راهی جدید و مدرن برای دستیابی به خوانندگان فعلی است.
از داستان های زیبا و جذابی که ایجاد می کنید به طور موثر درآمد کسب کنید: داستان های وب قابلیت درآمدزایی را برای ناشران با استفاده از پیوندهای وابسته فراهم می کند. برای تبلیغ‌کنندگان، Stories راهی برای دستیابی به یک مخاطب منحصر به فرد در یک تجربه داستان‌سرایی جدید است.
ویرایشگر داستان های وب

ویرایشگر Web Stories برای وردپرس مجموعه ای قوی از قابلیت های ایجاد داستان را در یک ابزار ایجاد WYSIWYG کاربر پسند گرد هم می آورد. برخی از ویژگی های کلیدی که می توانید در خارج از جعبه از آنها استفاده کنید عبارتند از:

یک داشبورد بصری غنی و شهودی که به شما امکان می دهد به راحتی در روند ایجاد داستان پیمایش کنید
قالب‌های صفحه زیبا و گویا به شما امکان می‌دهد روند ایجاد داستان خود را سریع و روان آغاز کنید
قابلیت کشیدن و رها کردن آسان، نوشتن داستان های زیبا را آسان می کند
دسترسی راحت به کتابخانه رسانه وردپرس، به شما این امکان را می‌دهد تا همزمان با ایجاد داستان‌های خود، دارایی‌های رسانه‌ای خود را مستقیماً از داشبورد افزونه بگیرید.
از پیش تنظیم های رنگ و سبک متن قابل تنظیم است که به راحتی می توانید سبک داستان های خود را مطابق با نیازهای استراتژی محتوای خود تنظیم کنید.
و خیلی بیشتر!

با استفاده از ویرایشگر Web Stories برای وردپرس، می توانید به راحتی روایت های بصری با تعاملات قابل لمس ایجاد کنید و آزادانه در سراسر وب به اشتراک بگذارید، یا آنها را در استراتژی های محتوای موجود خود جاسازی کنید. داستان‌هایی که ایجاد می‌کنید از هر نظر متعلق به شما هستند، زیرا داستان‌های وب به جای محدود شدن به هر اکوسیستم یا پلتفرم بسته خاص، به وب باز تعلق دارند.

مخاطب: همه

داستان های وب برای همه هستند! اگر صاحب سایت، خالق محتوا یا ناشر در وب هستید، استفاده از قالب داستان های وب به عنوان راهی برای ارتقای کیفیت استراتژی محتوای خود، ارزشی که برای خوانندگان خود به ارمغان می آورید، و در نتیجه شانس شما برای دستیابی عالی خواهد بود. موفقیت پایدار

شرایط استفاده از خدمات

با استفاده از این افزونه، با شرایط خدمات Google موافقت می کنید. با استفاده از تصاویر و ویدیوهای شخص ثالث ارائه شده توسط Unsplash، Coverr و Tenor، موافقت می کنید که به شرایط خدمات مربوطه پایبند باشید.

 

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها