٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس کتابخانه بلوک های گوتنبرگ پاسخگو

شرح کتابخانه بلوک های پاسخگو برای گوتنبرگ با افزونه Responsive Gutenberg Blocks Library خلاقیت خود را آزاد کنید. در عرض چند دقیقه طرح‌بندی محتوای حرفه‌ای برای وب‌سایت خود با قالب‌های شروع رایگان ایجاد کنید. از واردکننده الگو برای گنجاندن طرح‌بندی‌هایی…

محمد یوسفی

14 نوامبر 2021

شرح

کتابخانه بلوک های پاسخگو برای گوتنبرگ

با افزونه Responsive Gutenberg Blocks Library خلاقیت خود را آزاد کنید. در عرض چند دقیقه طرح‌بندی محتوای حرفه‌ای برای وب‌سایت خود با قالب‌های شروع رایگان ایجاد کنید. از واردکننده الگو برای گنجاندن طرح‌بندی‌هایی که دوست دارید در وب‌سایت موجود خود استفاده کنید.

نمایش‌های گوتنبرگ را مسدود می‌کند تا آن را به صورت زنده در عمل ببینید

به سرعت قالب های مورد علاقه خود را برای راه اندازی وب سایت های خود در کمترین زمان انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هر بلوک پیشرفته با تنظیمات کاملاً قابل تنظیم را برای ایجاد الگوهای خلاقانه خود انتخاب کنید.

با بیش از 40 بلوک خلاقانه برای گوتنبرگ، می توانید صفحات زیبایی را بدون نوشتن یک خط کد طراحی کنید، و تنظیمات به راحتی قابل سفارشی کردن هستند تا ظاهر منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

کتابخانه افزونه های ویرایشگر بلوک های گوتنبرگ پاسخگو

ستون‌های پیشرفته: می‌توانید طرح‌بندی ستون‌های زیبایی را با بلوک ستون‌های پیشرفته بسازید. این به شما ستون هایی را می دهد که به راحتی قابل تنظیم با گزینه های مختلف هستند. می‌توانید از گزینه‌های بلوک برای تعیین تعداد ستون‌ها یا ایجاد طرح‌بندی ستون‌های زیبا برای سطرها و ستون‌ها استفاده کنید. دارای تقسیم‌کننده‌های شکل، عرض‌های سفارشی، طرح‌های پس‌زمینه، رنگ‌ها و گزینه‌های فاصله است. همچنین می‌توانید بلوک‌های دیگری مانند توصیفات را در داخل ستون‌ها جاسازی کنید.
پست چرخ فلک: می توانید پست های محبوب خود یا هر دسته از پست ها را در چرخ فلک های مدرن جاسازی کنید. تنظیمات نمایش پست و قالب‌های محتوا را برای نمایش مدیریت خواهید کرد.
Post Grid: بلوک Post Grid پست های وبلاگ را در وب سایت شما واکشی می کند و آنها را در یک طرح شبکه نمایش می دهد. همچنین می‌توانید ترتیب پست‌های خود را سفارشی کنید و تنظیماتی مانند تصویر ویژه، محتوا و غیره را مدیریت کنید. می‌توانید رنگ شناور متن «بیشتر بخوانید» را روی پست تغییر دهید. هنگام تنظیم ستون‌ها در شبکه، گزینه‌ای برای پاسخ‌گو کردن ستون‌ها برای جذاب‌تر کردن صفحه وجود دارد.
گواهینامه: از بلوک گواهی برای نمایش برخی از نظرات شگفت انگیز مشتری در یک طرح چرخ فلک استفاده کنید.
Shape-Divider: بلوک تقسیم شکل به شما امکان می دهد با یک تقسیم کننده اختیاری یک انتقال زیبا بین محتوای خود ایجاد کنید. با بلوک Shape Divider به راحتی می توانید تقسیم کننده های بخش قابل تنظیم را ایجاد کنید.
Post-Timeline: بلوک Post Timeline به شما کمک می کند تا خطوط زمانی زیبا و پاسخگو طراحی کنید که پست ها یا رویدادهای شما را در یک لیست مرتب شده با توجه به تاریخ هایی که در آنها منتشر شده اند نمایش می دهد. همچنین می‌توانید محتوا را برای هر پست وبلاگ سفارشی کنید و گزینه جدیدی برای انتخاب نماد برای رابط وجود دارد.
Icon-List: لیست های چشمگیر را در وب سایت خود ایجاد کنید. لیست های سبک خود را طراحی کنید. نمادها یا تصاویر مورد علاقه خود را برای برجسته کردن موارد انتخاب کنید. از این برای ایجاد چک لیست، لیست ویژگی یا هر مورد دیگری در صفحات خود استفاده کنید.
Flip-Box: از افکت های تبدیل برای جلب نظر بازدیدکنندگان وب سایت خود استفاده کنید. بلوک Flip Box به شما امکان می دهد محتوای متحرک خیره کننده ای ایجاد کنید که در حالت شناور حرکت می کند. از نمادها و تصاویر با محتوای اضافی در قسمت جلو و پشت جعبه های تلنگر استفاده کنید.
چند دکمه: استفاده آسان برای دکمه‌های گروه‌هایی با طراحی دکمه‌های چشمگیر. به راحتی چندین دکمه را در یک بلوک اضافه کنید. برای برجسته کردن ویژگی‌ها یا خدمات اصلی خود با دکمه‌هایی مفید است تا کاربر شما را به سطح بعدی صفحات هدایت کند. با استفاده از این بلوک چند دکمه ای می توانید دکمه های زیادی را در محتوای خود اضافه کنید.
عنوان پیشرفته: کنترل کاملی بر سرفصل های خود داشته باشید. تایپوگرافی خود را (فونت ها، اندازه ها، فاصله، ارتفاع خطوط) سبک کنید. عناوین صفحه خود را با این بلوک برجسته کنید. می توانید عرض و موقعیت جداکننده را در عنوان تغییر دهید.
جدول قیمت گذاری: جداول قیمت گذاری چشمگیر ایجاد کنید تا ویژگی ها را مقایسه کنید. شما همچنین می توانید یک لیست قیمت حرفه ای را به راحتی ایجاد کنید.
Call-to-Action: صفحات بازاریابی خود را با استفاده از طرح های خیره کننده بلوک دکمه Call To Action برای گوتنبرگ موثر کنید. با ویرایشگر بلوک گوتنبرگ، CTAهای بصری موثر را به راحتی اضافه کنید. به راحتی توجه بازدیدکنندگان را برای تعامل و اقدام جلب کنید.
Info-Block: جعبه های خلاقانه و آموزنده با تصویر، عنوان و عنوان فرعی طراحی کنید. اکنون می توانید اطلاعات مربوط به ویژگی های وب سایت خود را در جعبه های اطلاعاتی زیبا نمایش دهید. این باعث صرفه جویی در زمان برای بازدیدکنندگان شما می شود تا به سرعت ماهیت خدمات یا محصولات سایت شما را درک کنند. می توانید آیکون تصویر را به گونه ای تنظیم کنید که آن را به صورت عمودی تراز کرده و آن را پاسخگو کنید.
Count up: نمایش آمار متحرک در بلوک Count Up. این ایده آل است که تعداد مشتریان یا نمونه کارها یا نظرات را به صورت متحرک به نمایش بگذارید. هنگام بازدید از صفحه، شمارنده تا شماره تعیین شده شما محاسبه می شود.
تیم: با این بلوک یک تیم عالی بسازید. تصویر نمایه، نام، توضیحات مختصر آنها را کنترل و سفارشی کنید و همچنین پیوندهایی را به پروفایل های اجتماعی خود اضافه کنید. بلوک حرفه ای طراحی شده برای نمایش تیم شما به مشتریان یا سرمایه گذاران بالقوه.
Blockquote : به راحتی نقل قول ها را در پست های خود جاسازی کنید و سفارشی کنید. می توانید سبک های نقل قول را تغییر دهید و گزینه های سفارشی سازی مختلف دیگری برای برجسته کردن نقل قول های مورد علاقه شما در پست وبلاگ شما ارائه شده است.
آکاردئون: نمایش اطلاعات در ردیف های تاشو. از این بلوک می توان برای نمایش مطالبی مانند

سوالات متداول یا نمایش محتوای توصیفی در صورتی که بازدیدکننده سایت شما مایل به دیدن آن باشد.
بخش بلوک: از بلوک بخش برای ایجاد صفحه ای با مناطق مختلف محتوایی استفاده کنید، که به شما در مدیریت طرح‌بندی، پس‌زمینه، فاصله و موارد دیگر کمک می‌کند.
جعبه های تصویر: یک گالری زیبا از تصاویر با بلوک جعبه های تصویر گوتنبرگ بسازید تا نمونه کارها، عکس ها و موارد دیگر خود را برجسته کنید.
تصویر لغزنده: طیف وسیعی از تصاویر را با استفاده از بلوک لغزنده تصویر گوتنبرگ نشان دهید.
کارت: جزئیات، تصاویر و موارد دیگر را با بلوک کارت گوتنبرگ در طرحی سبک وزن و قابل درک نمایش دهید.
گالری سنگ تراشی: کلاژی از تصاویر را با بلوک سنگ تراشی گوتنبرگ نشان دهید و نمونه کارها، تصاویر محصول و موارد دیگر را برجسته کنید.
جدول زمانی محتوا: از بلوک خط زمانی محتوای گوتنبرگ برای ایجاد نمودارهای جریان بصری، خطوط زمانی عمودی و طرح‌بندی رویداد استفاده کنید.
تقسیم کننده: با استفاده از بلوک تقسیم کننده گوتنبرگ، یک تقسیم کننده بین بلوک های خود اضافه کنید تا آنها را بیشتر متمایز کنید.
Expand More Block : قبل از نمایش کل اطلاعات با بلوک Gutenberg Expand More، قطعات کوچکی از متن را به بازدیدکنندگان خود نشان دهید.
لیست قیمت: با بلوک لیست قیمت گوتنبرگ، یک لیست قیمت گذاری زیبا و جامع از کالاها، خدمات و عضویت های خود طراحی کنید.
Video Popup : تصویر کوچکی را نشان می دهد که به کاربران شما امکان می دهد با استفاده از بلوک Video Popup یک ویدیو را در یک پنجره بازشو مشاهده کنند.
شمارش معکوس: با استفاده از این بلوک در سایت خود، می توانید یک تایمر شمارش معکوس برای یک پیشنهاد، انتشار محصول یا هر رویداد دیگری به بازدیدکنندگان نشان دهید. از آنجایی که این بلوک کاملاً قابل تنظیم است، می توانید فونت، اندازه و پس زمینه را مطابق با نیاز خود تغییر دهید.

بلوک های بیشتر گوتنبرگ به زودی!

قالب های آماده برای شروع وب سایت برای گوتنبرگ

قالب های شروع کننده وب سایت به شما در راه اندازی سریعتر کمک می کنند. اینها با در نظر گرفتن طرح‌بندی ایده‌آل برای جایگاه شما طراحی شده‌اند. قالب‌های آماده سایت با طراحی زیبا را دریافت کنید که با استفاده از گوتنبرگ، کتابخانه بلوک‌های پاسخگو گوتنبرگ، و موضوع واکنش‌گرا ساخته شده‌اند. این قالب ها را می توان به راحتی وارد و سفارشی کرد تا ظاهر و ظاهر وب سایت شما را تغییر دهد

 

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها