٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس گالری عکس آیس

[ad_1] شرح افزونه گالری عکس وردپرس قیمت گالری عکس وردپرس گالری عکس نسخه ی نمایشی رایگان دمو گالری عکس حرفه ای گالری عکس وردپرس رایگان ما یک پلاگین واکنش‌گرای جالب برای گالری تصاویر با گزینه‌های طرح‌بندی عالی، نمای گالری و…

محمد یوسفی

15 نوامبر 2021

[ad_1]

  • شرح
    افزونه گالری عکس وردپرس
    قیمت گالری عکس وردپرس
    گالری عکس نسخه ی نمایشی رایگان
    دمو گالری عکس حرفه ای

گالری عکس وردپرس رایگان ما یک پلاگین واکنش‌گرای جالب برای گالری تصاویر با گزینه‌های طرح‌بندی عالی، نمای گالری و آلبوم خیره‌کننده است، که با ویژگی‌هایی طراحی شده است که به شما امکان می‌دهد نه تنها عکس‌ها را به شیوه‌ای زیبا نشان دهید، بلکه پیام‌های پنهان در آن‌ها را نیز به شما منتقل کنید.

کاربری ساده، موبایل پسند و کاربرپسند – این فرصت را به شما می دهد تا گالری های تصویری نامحدود ایجاد کنید و به راحتی تصاویر نامحدود را در هر گالری اضافه کنید. با یک کد کوتاه بسیار ساده می توانید از گالری ها در پست ها و صفحات مختلف استفاده کنید. هنگام ایجاد یک گالری جدید، می توانید نام را تنظیم کنید، توضیحات اضافه کنید، عرض گالری را بر حسب درصد و ارتفاع گالری را بر حسب پیکسل مشخص کنید. حتی می توانید افکت شناور (بیش از 10 افکت شناور جالب) را تنظیم کنید و تصاویر را از کتابخانه رسانه وردپرس انتخاب کنید. هر تصویر می تواند یک عنوان، یک توضیح و حتی URL داشته باشد تا بیننده درک بهتری از موضوع عکس داشته باشد.

دیگه چی؟

آه، بله، می توانید بین نماهای شبکه ای، سنگ تراشی و موزاییک (30+ نمایش در نسخه حرفه ای) یکی را انتخاب کنید. شما می توانید از این افزونه برای انواع اهداف مختلف، چه حرفه ای و چه آماتور استفاده کنید. افزونه Photo Gallery اجازه می دهد تا نمونه کارها، آلبوم ها و نمایش های اسلاید فوق العاده ای در مورد آثار عکاسان، معماران، طراحان، برنامه نویسان، طراحان و غیره ایجاد کنید. ویژگی مورد نظر خود را پیدا کنید یا از تیم پشتیبانی ما بخواهید)، به دموهای رایگان و حرفه ای افزونه نگاهی بیندازید و آن را امتحان کنید. ما مطمئن هستیم که شما ناامید نخواهید شد!

طرح بندی های رایگان عالی را بررسی کنید:
گالری طبیعت – طرح بندی شبکه ای
گالری عکاسی – طرح موزاییک
گالری حیوانات – چیدمان سنگ تراشی

برای داشتن عملکرد سریع می توان بین بارگذاری تنبل و بارگذاری سراسری یکی را انتخاب کرد، همچنین تصاویر دارای گزینه اندازه تصویر کوچک و قابل بزرگنمایی هستند.
افزونه گالری تصاویر دارای یک لایت باکس واکنش گرا نیز می باشد که جلوه زیبایی به گالری می دهد و تصاویر شما را به صورت اسلاید نمایش می دهد.

ویژگی هایی که افزونه Photo Gallery ارائه می دهد:
آپلود چند تصویر: یک دکمه آپلود چند تصویر در داشبورد مدیریت وجود دارد که به شما امکان می دهد هر تعداد عکس را که می خواهید به طور همزمان اضافه کنید.
گالری لایت باکس: گالری عکس یک نمایش اسلاید زیبا برای آلبوم عکس شما ارائه می دهد.
ویژگی های تصویر: هر تصویر دارای ویژگی هایی است: عنوان، alt، توضیحات و URL. گالری عکس ساده ویژگی های عنوان و alt را به طور خودکار پر می کند (با نامی که به تصاویر در رایانه شخصی خود داده اید) که کار شما را آسان تر می کند. و در مورد URL، می توانید آدرس URL هر چیزی را که می خواهید اضافه کنید.
ترتیب تصاویر: چیدمان تصاویر بر اساس عنوان، تاریخ و تصادفی انجام می شود.
اگر چیدمان تصادفی انتخاب شده باشد، هر بار که افزونه گالری عکس صفحه را مجدداً بارگذاری می کنید، تصاویر تصادفی را از گالری تکی به شما نشان می دهد. این به شما کمک می کند تا گالری تصادفی با عکس های تصادفی ایجاد کنید، که می تواند توجه کاربران شما را جلب کند. چینش تصاویر در گالری را می توان با کشیدن و رها کردن نیز انجام داد.
اندازه تصویر کوچک: به شما این امکان داده می شود که اندازه تصویر کوچک ترجیحی خود را انتخاب کنید. هنگامی که اندازه تصویر کوچک را انتخاب کنید (از اندازه های پیش فرض تصویر وردپرس)، انگشت شست سریعتر بارگذاری می شود. در پلاگین گالری ما، با سرعت با مشکل مواجه نخواهید شد. و با تشکر از این زمان بارگذاری کوتاه شده است.
بارگذاری تصاویر: بارگیری جهانی و بارگذاری تنبل. بارگذاری سراسری بارگذاری گالری با تصاویر است (زمانی که بارگذاری گالری به پایان می رسد و تصاویر با هم باز می شوند) و بارگذاری تنبل زمانی است که گالری باز می شود اما تصاویر یک به یک بارگذاری می شوند. و این باعث کاهش سرعت سایت شما نمی شود.
عرض گالری: این پارامتر به این دلیل مفید است که مردم از ابزارها و دستگاه‌های مختلف برای اینترنت استفاده می‌کنند (100%، خالی بگذارید). این گالری عکس کاملاً پاسخگو است.
تعداد ستون ها: می توانید تعداد ستون ها را انتخاب کنید (فقط در نمای شبکه).
نوع گالری: نمای شبکه ای، نمای موزاییک و نمای بنایی. نمای موزاییک و سنگ تراشی جلوه زیبایی به گالری شما خواهد داد. و البته نمای Grid که یک نمای پیش فرض است. (بیش از 30 نمایش عالی در نسخه Premium وجود دارد)
جلوه‌های شناور: می‌توانید بین بسیاری از پارامترها برای شناور انتخاب کنید – انیمیشن شناور، کدورت و رنگ شناور، جلوه بزرگ‌نمایی شناور، نماد شناور و اندازه نماد.
ویژگی های بیشتر در نسخه Premium.
چرا باید یک گالری تصاویر در وب سایت خود داشته باشیم؟

بر کسی پوشیده نیست که تصاویر یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای جذب افراد هستند. آنها جذاب، رنگارنگ، روشن هستند. حتی یک متن روی یک تصویر بیشتر از یک متن در یک وب سایت جلب توجه می کند. تصاویر با احساسات، تخیل و بخش ناخودآگاه ما نیز صحبت می کنند. حضور تصویر در یک وب سایت، آن را اجتماعی تر می کند، زیرا چند ثانیه طول می کشد تا مغز انسان یک تصویر را پردازش کند، که بسیار سریعتر از پردازش محتوا یا متن است.
چه در زمینه عکاسی، طراحی خلاقانه، روزنامه نگاری تخصص داشته باشید یا یک وبلاگ نویس سفر باشید، عکس های شما داستانی منحصر به فرد را بیان می کنند و شایسته ارائه به بهترین شکل ممکن هستند. و گالر عکس دوستانه و غنی ما

افزونه y در این مورد به شما کمک می کند! در اینجا، می توانید گالری های مجانی و چندگانه خود را از کتابخانه عکس خود ایجاد کنید. ما یک پلاگین لایت باکس گالری پاسخگو ارائه می دهیم. بنابراین اطلاعات کاملی در مورد پورتفولیوی خود خواهید داد.
افزودن یک صفحه گالری تصاویر به وب سایت شما به موارد زیر کمک می کند:

جذب مشتریان بالقوه – همانطور که قبلاً ذکر شد تصاویر و عکس‌ها توجه را جلب می‌کنند، تعامل را افزایش می‌دهند و باعث افزایش بازدید از صفحه می‌شوند.
ایجاد فروش بیشتر – گالری عکس اطلاعات بیشتری در مورد کار شما می دهد و بر تصمیم خرید نهایی تأثیر می گذارد.
افزایش رتبه بندی سئو – افزودن برچسب ها، URL و ابرداده های مرتبط، دید بیشتری را در نتایج جستجو در گوگل فراهم می کند.
پیمایش و کنترل بهتر صفحه

و… فراموش نکن! محتوای بصری یک قدرت است.

چرا افزونه ما را انتخاب کنید؟

مزایای پلاگین گالری.

هیچ محدودیتی نه در تعداد گالری ها و نه در تعداد تصاویر.
پلاگین گالری نسخه رایگان از 3 نوع نمای: نمای شبکه ای، نمای موزاییک، نمای سنگ تراشی.
پلاگین گالری نسخه رایگان بارگیری تصویر: بارگیری جهانی و بارگذاری تنبل.
کاملا سفارشی. از آنجایی که افزونه دارای تنظیمات و گزینه های سبک است، می توانید همه چیز را خودتان سفارشی کنید.
پشتیبانی: برای تمام سوالات و خواسته های آینده خود از ما حمایت و کمک کامل دریافت خواهید کرد.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها