٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس رزرو ساعت قرار

شرح Appointment Hour Booking یک افزونه وردپرس برای ایجاد فرم های رزرو برای قرار ملاقات ها با زمان شروع و مدت زمان مشخص در یک زمان بندی است. زمان شروع به صورت بصری توسط کاربر نهایی از مجموعه ای از…

محمد یوسفی

15 نوامبر 2021

شرح

Appointment Hour Booking یک افزونه وردپرس برای ایجاد فرم های رزرو برای قرار ملاقات ها با زمان شروع و مدت زمان مشخص در یک زمان بندی است. زمان شروع به صورت بصری توسط کاربر نهایی از مجموعه ای از زمان های شروع محاسبه شده بر اساس ساعات “باز” ​​و مدت زمان خدمات انتخاب می شود. مدت زمان/برنامه در “خدمات” انتخاب شده توسط مشتری تعریف می شود. هر تقویم می تواند چندین سرویس با مدت زمان و قیمت های متفاوت داشته باشد.

این افزونه برای موارد مختلفی مانند رزرو خدمات پزشکی که ممکن است خدماتی با مدت زمان و قیمت‌های متفاوت در دسترس باشد، برای جلسات آموزشی شخصی، رزرو اتاق برای رویدادها، رزرو کلاس‌های زبان یا انواع دیگر کلاس‌ها و انواع دیگر خدمات/منابع مفید است. رزرو جایی که زمان شروع انتخاب شده است و در دسترس بودن به طور خودکار با استفاده از مدت زمان سرویس تعریف شده مدیریت می شود تا از رزرو دوبار جلوگیری شود (زمان رزرو شده پس از تکمیل رزرو مسدود می شود).

ویژگی های اصلی:

پیکربندی بصری آسان داده ها و برنامه های تقویم
تاریخ های کاری، تاریخ های نامعتبر/تعطیلات و تاریخ های ویژه را می توان تعریف کرد
از محدودیت تاریخ های پیش فرض، حداکثر و حداقل پشتیبانی می کند
ساعات کار را می توان برای هر تاریخ تعریف کرد
هر تقویم می تواند چندین سرویس تعریف شده داشته باشد
هر سرویس می تواند قیمت و مدت زمان خود را داشته باشد
زمان شروع به طور خودکار بر اساس ساعات کار و مدت زمان خدمات محاسبه می شود
زمان‌های موجود به‌طور خودکار مدیریت می‌شوند تا از رزرو دوبار جلوگیری شود
خدمات متعددی را می توان در هر رزرو انتخاب کرد
سرویس ها می توانند ظرفیت های متعددی داشته باشند
محاسبه خودکار قیمت
اعلان های ایمیل قابل تنظیم برای مدیران و کاربران
اعتبار سنجی فرم و محافظت از کپچای ضد هرزنامه ساخته شده است
گزارش های دستی و خودکار CSV
افزونه iCal با لینک صادرات iCal و فایل iCal متصل به ایمیل
تقویم به بیش از 53 زبان موجود است
فرمت های تاریخ متعدد پشتیبانی می شود
بلوک برای Elementor و Gutemberg
تقویم های چند صفحه ای
لیست قرار ملاقات های قابل چاپ

ویژگی ها در نسخه های تجاری:

فرم ساز بصری برای ایجاد فیلدهای فرم رزرو
فرم رزرو را می توان به فرآیند پرداخت متصل کرد (به عنوان مثال: PayPal Standard، PayPal Pro، Stripe، Skrill، Authorize.net، TargetPay/iDEAL، Mollie/iDEAL، SagePay، Redsys)
پرداخت ها آماده SCA هستند (احراز هویت قوی مشتری)، سازگار با خدمات پرداخت جدید (PSD 2) – دستورالعمل (EU)
افزونه هایی برای ادغام با خدمات خارجی: reCaptcha، MailChimp، SalesForce، WooCommerce و دیگران
افزونه‌هایی با ویژگی‌های اضافی: افزونه لغو قرار، افزونه یادآوری قرار ملاقات، افزونه‌های پیامک clickatell و twilio، فیلدهای امضا، همگام‌سازی iCal، API تقویم Google، جلسات Zoom…
از رزرو ساعت قرار ملاقات می توان برای موارد زیر استفاده کرد:

خدمات یا منابع رزرو: برنامه، ساعات کاری، خدمات، قیمت ها و مدت زمان را تعریف کنید و به افزونه تقویم اجازه دهید برنامه را مدیریت کند.

موارد نمونه: خدمات پزشکی، آموزش شخصی، تخصیص منابع، رزرو اتاق، کلاس ها و غیره…

سرویس ها می توانند حداکثر ظرفیت داشته باشند (مثال: تعداد افرادی که می توانند همزمان در سرویس رزرو یا شرکت کنند). ظرفیت پیش‌فرض 1 است. اگر ظرفیت سرویس روی 1 تنظیم شده باشد، پس از دریافت یک رزرو، فاصله زمانی برای رزروهای جدید مسدود می‌شود. اگر ظرفیت سرویس روی تعداد بیشتری تنظیم شده باشد (مثلاً: سرویس با ظرفیت 10)، پس از پر شدن ظرفیت، فرصت زمانی مسدود می شود (به عنوان مثال: پس از رزرو مجموعاً 10 نفر). این ویژگی به طور کامل در https://apphourbooking.dwbooster.com/blog/2019/01/24/bookings-for-multiple-persons/ توضیح داده شده است.

منطقه عیب یابی

اگر با حروف خاص یا غیر لاتین مشکل دارید از عیب یابی استفاده کنید. در بیشتر موارد، تغییر مجموعه نویسه‌ها به UTF-8 از طریق گزینه موجود برای آن در ناحیه عیب‌یابی، مشکل را حل می‌کند.

همچنین اگر تقویم رزرو در وب‌سایت عمومی نمایش داده نمی‌شود، می‌توانید از این ناحیه برای تغییر روش بارگیری اسکریپت استفاده کنید.

ایمیل های اطلاع رسانی

ایمیل‌های اعلان با داده‌های قرار وارد شده در فرم رزرو می‌توانند در قالب «متن ساده» (پیش‌فرض) یا در قالب «HTML» ارسال شوند. اگر فرمت «HTML» را انتخاب می‌کنید، حتماً از تگ‌های BR یا P برای شکستن خط در متن و استفاده از قالب‌بندی مناسب استفاده کنید.

صادر کردن قرار ملاقات ها به فایل های CSV / Excel

داده‌های قرار را می‌توان به یک فایل CSV (سازگار با اکسل) برای مدیریت داده‌های سایر برنامه‌ها صادر کرد. این گزینه از “لیست رزرو” موجود است، قرارها را می توان بر اساس تاریخ و متن در آنها فیلتر کرد، بنابراین می توانید فقط قرار ملاقات های مورد نیاز را به فایل CSV صادر کنید.

سایر نسخه ها و ویژگی ها

نسخه رایگان منتشر شده در این فهرست وردپرس یک نسخه کاملا کاربردی برای پذیرش قرار ملاقات ها همانطور که در توضیحات افزونه نشان داده شده است. همچنین نسخه های تجاری با ویژگی های اضافی وجود دارد، به عنوان مثال:

امکان پردازش فرم ها / قرار ملاقات های مرتبط با فرآیند پرداخت (PayPal، Stripe، Skrill، …)
فرم ساز برای سفارشی سازی بصری فرم رزرو
افزونه هایی با چندین ویژگی اضافی

پرداخت های پردازش شده از طریق افزونه الف

آماده SCA (احراز هویت قوی مشتری)، سازگار با خدمات پرداخت جدید (PSD 2) – دستورالعمل (EU) که از 14 سپتامبر 2019 به طور کامل اجرا می شود.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها