٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس نمایه و طرح تجاری پنج ستاره

شرح داده های ساختار یافته طرحواره را به هر صفحه و/یا نوع پست در سایت خود اضافه کنید. همچنین به راحتی یک کارت تماس ایجاد کنید تا تمام جزئیات کسب و کار خود را با داده های ساختاری صحیح اضافه…

محمد یوسفی

18 نوامبر 2021

شرح

داده های ساختار یافته طرحواره را به هر صفحه و/یا نوع پست در سایت خود اضافه کنید. همچنین به راحتی یک کارت تماس ایجاد کنید تا تمام جزئیات کسب و کار خود را با داده های ساختاری صحیح اضافه کنید. سایت خود را با نشانه گذاری Schema.org سازگار با SEO تقویت کنید.

ویژگی های کلیدی
طرح JSON-LD را به هر صفحه یا پستی در سایت خود اضافه کنید
پشتیبانی از انواع طرحواره های سازمانی
پشتیبانی از همه انواع نتایج غنی از طرحواره
داده های طرح کلی/کلی را در صفحه ویرایش پست سفارشی کنید
یک کارت تماس مناسب SEO ایجاد کنید که می توانید آن را از طریق بلوک یا کد کوتاه گوتنبرگ اضافه کنید
به راحتی نقشه گوگل، ساعات کار و تمام جزئیات کسب و کار خود را اضافه کنید
چندین مکان اضافه کنید
هر صفحه را در سایت خود با استفاده از تست نتایج غنی گوگل تست کنید

این افزونه با یک پایگاه داده از هر نوع طرحواره سازمانی و هر نوع نتایج غنی همراه است. با این کار می توانید به راحتی یک عنصر طرحواره جدید ایجاد کنید و یک نوع داده ساختاریافته خاص را به یک صفحه، یک پست جداگانه، یک نوع پست کامل یا به طور کلی به سایت خود اختصاص دهید.

طبق schema.org، هر طرح و نوع نتایج غنی با خواص/فیلدهای مربوطه همراه است. هنگامی که یک عنصر طرحواره را اضافه می کنید، می توانید هر یک از این ویژگی ها را با پیش فرض هایی که می خواهید برای همه پست ها/صفحه هایی که طرحواره دارند اعمال شوند، پر کنید. سپس می‌توانید هر ویژگی را مستقیماً در صفحه ویرایش پست سفارشی کنید، اگر نیاز به ایجاد تغییر برای یک صفحه یا پست خاص دارید.

این که آیا شما وب سایت خود را برای یک تجارت محلی، یک شرکت، یک رستوران، یک پروژه خاص، یک تیم ورزشی یا هر نوع سازمان دیگری اجرا می کنید، تنها با چند کلیک، می توانید طرح درستی را به صفحات خود اضافه کنید. برای کمک به بهبود نتایج خود در موتورهای جستجو!

کارت تماس با نمایه تجاری

پلاگین نمایه و طرحواره کسب و کار پنج ستاره نیز برای افزودن جزئیات تماس شما به هر صفحه در سایت شما عالی است. همراه با یک فرم مفید است که به شما کمک می کند اطلاعات خود را پر کنید، که سپس به صورت خودکار در سایت شما هم به عنوان یک کارت تماس و هم به عنوان داده های ساختاری طرحواره، با استفاده از فرمت جدید JSON-LD درج می شود.

شامل بلوک طرحواره گوتنبرگ برای نمایش اطلاعات تماس شما! همچنین می‌توانید از کد کوتاه یا ویجت تماس برای اضافه کردن داده‌های ساختاریافته به کارت مجازی خود استفاده کنید. اینها به شما امکان می دهند اطلاعات تماس تجاری زیر را در هر صفحه نمایش دهید:

نام کسب و کار
نشانی
شماره تلفن
شماره تلفن کلیک برای تماس جداگانه
لینک صفحه تماس یا آدرس ایمیل
به نقشه گوگل با مسیرهای مربوط به تاسیس خود پیوند دهید
نقشه گوگل مکان شما را نشان می دهد
ساعات کار
استثنا برای ساعات کار، برای تعیین روزهایی که تعطیل هستند یا ساعات کاری متفاوتی دارند (مانند روزهای تعطیل)

برای همه این اطلاعات، نشانه گذاری صحیح schema.org در قالب جدید JSON-LD اضافه شده است. این به موتورهای جستجو مانند Google کمک می کند آدرس، شماره تلفن و ساعات کار شما را پیدا کنند تا بتوانند آنها را همراه با فهرست شما در Google نمایش دهند.

از میان طیف گسترده ای از انواع موارد میکروداده برای طرح تجاری خود انتخاب کنید، از جمله:

طرح واره شرکت
طرح واره سازمان
طرح کسب و کار محلی
طرح واره رستوران
خیلی بیشتر!
داده های ساختار یافته نقشه های گوگل

ویژگی‌های یکپارچه Google Maps به شما این امکان را می‌دهد تا با نمایش نقشه کسب‌وکار در سایت خود با پشتیبانی کامل از طرح، داده‌های ساختار یافته موقعیت مکانی خود را ارتقا دهید. موقعیت مکانی کسب و کار شما، از جمله آدرس کسب و کار، روی نقشه (با طرح نقشه صحیح) و همچنین در متن با ریزداده موقعیت مکانی صحیح نمایش داده می شود.

مکان های متعدد

نمایه کسب و کار از چندین مکان پشتیبانی می کند. این ویژگی قدرتمند برای مشاغلی که چندین دفتر دارند، برای خدمات تحویل، رستوران‌هایی با مکان‌های مختلف و غیره عالی عمل می‌کند. طرح مکان کسب‌وکار به هر ورودی اضافه می‌شود و می‌توانید جزئیات خود را با استفاده از بلوک طرحواره گوتنبرگ، از طریق کد کوتاه مکان یا با استفاده از آن به نمایش بگذارید. ویجت گنجانده شده برای کمک به شروع این کار، می توانید به این آدرس مراجعه کنید:

http://doc.fivestarplugins.com/plugins/business-profile/user/getting-started/locations

چندین داده ساختاریافته مکان برای کسب و کار شما نیز با رزروهای رستوران پنج ستاره همگام می شود تا به طور خودکار یک فهرست کشویی در فرم رزرو شما ارائه شود، بنابراین افراد می توانند انتخاب کنند که در کدام مکان می خواهند رزرو کنند. می‌توانید برای هر مکان جدیدی که ایجاد می‌کنید، طرح سازمانی جداگانه، طرح شرکت یا طرح کسب‌وکار محلی را انتخاب کنید، بنابراین هر کد کوتاه طرح‌واره و اطلاعات تماس هر صفحه به‌طور منحصربه‌فردی با در نظر گرفتن SEO و نتایج جستجو بهینه‌سازی می‌شوند.

ویژگی های طرحواره حق بیمه

نسخه ممتاز پلاگین نمایه و طرحواره کسب و کار پنج ستاره دارای چندین ویژگی اضافی است که به شما کمک می کند تا داده های ساختاری خود را با سرعت و دقت بیشتری تنظیم و اصلاح کنید.

اینها شامل یک عملکرد کمکی پیش فرض برای طرح شما می شود. این گزینه فهرست بزرگی از مقادیر پیش‌فرض را به افزونه اضافه می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی هر ویژگی طرحواره را با یکی از این مقادیر پر کنید. نیازی به آشنایی با تمام خصوصیات و انواع مختلف طرحواره نیست. فقط پیش فرض مورد نظر خود را از لیست موجود انتخاب کنید و خاموش و در حال اجرا هستید!

نسخه پریمیوم همچنین شامل ادغام‌های جدیدی است که به شما کمک می‌کند تا به‌طور خودکار خاص را اعمال کنید

داده ها را به بخش های خاصی از سایت شما تقسیم می کند. به عنوان مثال، گزینه WooCommerce Integration به طور خودکار طرح کامل محصول را به فروشگاه WooCommerce شما اضافه می کند و به بهبود نتایج جستجو برای محصولات شما کمک می کند.

همچنین یک گزینه یکپارچه سازی پست ها وجود دارد که به طور خودکار قطعه های غنی از مقاله را به نوع پست پیش فرض پست اضافه می کند. به این ترتیب، همه مقالات و پست‌های وبلاگ شما می‌توانند طرحواره درستی داشته باشند، بدون اینکه هر بار که پست جدیدی اضافه می‌کنید، آن را به صورت دستی وارد کنید.

ویژگی های اصلی پرمیوم عبارتند از:

کمک‌های پیش‌فرض طرحواره، که به شما امکان می‌دهند پیش‌فرض‌هایی را برای همه ویژگی‌های طرحواره انتخاب کنید
برای افزودن خودکار نشانه گذاری کامل Article schema.org به پست ها، قطعه های غنی را پست کنید
یکپارچه سازی WooCommerce، برای افزودن خودکار اطلاعات کامل ساختار یافته محصول به فروشگاه شما

این پلاگین داده های ساختار یافته طرحواره و کارت تماس، بخشی از مجموعه افزونه های ما است که برای ارائه بهترین تجربه تجاری و رستوران وردپرس به شما طراحی شده است. پلاگین های ما یک رابط بصری و آسان برای استفاده را ارائه می دهند که اطمینان حاصل می کند که کسب و کار خود را برای رقبای خود از دست نمی دهید. برای اطلاعات بیشتر:

افزونه Reservations Restaurant که به مشتریان شما امکان می دهد میز را مستقیماً در سایت شما رزرو کنند.

افزونه منوی رستوران که به مشتریان شما امکان می دهد منوی کامل شما را مستقیماً در سایت شما مشاهده کنند.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها