٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس اشتراک 2

شرح خلاصه Subscribe2 یک سیستم مدیریت اشتراک و اطلاع رسانی ایمیل جامع را برای وبلاگ های وردپرس ارائه می دهد که وقتی محتوای جدید را در وبلاگ خود منتشر می کنید، اعلان های ایمیل را به لیست مشترکین ارسال می…

محمد یوسفی

18 نوامبر 2021

شرح
خلاصه

Subscribe2 یک سیستم مدیریت اشتراک و اطلاع رسانی ایمیل جامع را برای وبلاگ های وردپرس ارائه می دهد که وقتی محتوای جدید را در وبلاگ خود منتشر می کنید، اعلان های ایمیل را به لیست مشترکین ارسال می کند.

شرح کامل ویژگی ها در زیر آمده است.

پست الکترونیک

اعلان‌های ایمیل را می‌توان بر اساس هر پست یا به صورت دوره‌ای در ایمیل Digest ارسال کرد. علاوه بر این، دسته‌های خاصی را می‌توان از درج در اعلان حذف کرد و پست‌ها را می‌توان به صورت جداگانه با تنظیم یک فیلد سفارشی حذف کرد.

اشتراک ها

درخواست های اشتراک به کاربران اجازه می دهد تا با ارسال آدرس ایمیل خود در فرمی آسان برای استفاده یا ثبت نام در وبلاگ شما (کاربران ثبت شده) به طور عمومی مشترک (مشترکین عمومی) شوند که انعطاف پذیری بیشتری را در مورد محتوای ایمیل برای اعلان های هر پست برای مشترک فراهم می کند. به مدیران کنترل ارائه اعلان‌های ایمیل داده می‌شود، می‌توانند اشتراک‌های کاربران را به صورت انبوه مدیریت کنند و به صورت دستی اعلان‌های ایمیل را برای مشترکین ارسال کنند.

قالب ایمیل را می توان برای اعلان های هر پست سفارشی کرد، Subscribe2 می تواند برای هر یک از قالب های زیر ایمیل ایجاد کند:

گزیده متن ساده
پست کامل متن ساده (فقط کاربران ثبت نام شده).
گزیده HTML (فقط کاربران ثبت نام شده).
پست کامل HTML (فقط کاربران ثبت نام شده).

اگر می‌خواهید فهرست مشترکین خود را افزایش دهید، کمپین‌های خودکار را به فهرست‌های مشترک بزرگ ارسال کنید، باید به weMail ارتقا دهید.

سیاست حفظ حریم خصوصی

Subscribe2 از Appsero SDK برای جمع آوری برخی از داده های تله متری پس از تأیید کاربر استفاده می کند. این به ما کمک می کند تا مشکلات را سریعتر عیب یابی کنیم و محصول را بهبود دهیم. درباره نحوه جمع‌آوری و استفاده Appsero از این داده‌ها بیشتر بدانید.

 

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها