٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه پست های مرتبط برای وردپرس

شرح پست های مرتبط برای وردپرس Related Posts for WordPress به شما این امکان را می دهد که فقط با 1 کلیک پست های مرتبط را به یکدیگر پیوند دهید! جادوگر نصب ما تمام کارهای سخت را برای شما انجام…

محمد یوسفی

21 نوامبر 2021

شرح
پست های مرتبط برای وردپرس

Related Posts for WordPress به شما این امکان را می دهد که فقط با 1 کلیک پست های مرتبط را به یکدیگر پیوند دهید!

جادوگر نصب ما تمام کارهای سخت را برای شما انجام می دهد، به سادگی افزونه را فعال کنید، تعداد پست هایی را که باید مرتبط باشند تنظیم کنید و دکمه را فشار دهید. پست های مرتبط برای وردپرس بقیه کار را انجام خواهند داد. ارتباط پست ها در وردپرس هرگز به این آسانی نبوده است!

پست های مرتبط برای WordPress Premium

یک نسخه حتی بهتر از این افزونه وجود دارد که دارای ویژگی های اضافی زیر است:

کنترل کامل استایل با پیکربندی ما
پشتیبانی از نوع پست سفارشی
قالب های قابل بازنویسی
پشتیبانی تاکسونومی سفارشی
وزن های قابل تنظیم
پشتیبانی از شبکه وردپرس / چند سایت
پیوندهای ایجاد شده به صورت دستی را نگه دارید
پشتیبانی ایمیل اولویت

اطلاعات بیشتر | ارتقا >>

پست های مرتبط برای وردپرس به سرور شما لگد نمی زند!

ما معتقدیم که داشتن پست های مرتبط نباید سرعت وب سایت شما را کاهش دهد. به همین دلیل است که Related Posts for WordPress حافظه پنهان خود را ایجاد می کند و تمام کارهای سنگین را در پنل مدیریت انجام می دهد و در عین حال که وب سایت شما را سریع نگه می دارد، پست های مرتبط با کیفیت را به شما ارائه می دهد!

به طور خودکار پست ها را به یکدیگر پیوند دهید

پس از نصب افزونه، به سراغ جادوگری می روید که پست های شما را تجزیه و تحلیل می کند و بر اساس آنچه فکر می کنیم مرتبط است، آنها را به یکدیگر پیوند می دهد. این بدان معناست که شما می توانید پست های مرتبط برای وردپرس را در وب سایت خود که دارای هزاران پست است نصب کنید و اتصالات مرتبط را بدون هیچ کار دستی ایجاد کنید!

به صورت دستی اضافه، ویرایش یا حذف کنید

همه اشتباه می کنند، ما هم اشتباه می کنیم. به همین دلیل است که می توانید به راحتی تمام پست های مرتبط ایجاد شده به طور خودکار را تغییر دهید. به سادگی به پستی بروید که پست های مرتبط نادرستی به آن پیوست شده است، پست مرتبط صحیح را انتخاب کنید و کارتان تمام است.

کد کوتاه

پست های مرتبط برای وردپرس دارای یک کد کوتاه پست مرتبط است که به شما امکان می دهد پست های مرتبط را در هر موقعیتی در محتوای خود نمایش دهید.

ویجت

Related Posts for WordPress دارای یک ویجت پست مرتبط است که به شما امکان می دهد پست های مرتبط را در هر نوار کناری که می خواهید نمایش دهید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها