٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس اس ام تی پی

شرح پلاگین SMTP ایمیل وردپرس برای هر سرویس ایمیل آیا با عدم ارسال ایمیل های وردپرس خود مشکل دارید؟ یا به دنبال تنظیم آدرس ایمیلی هستید که ایمیل های شما از آنجا تحویل داده می شود. این افزونه تمام مشکلات…

محمد یوسفی

21 نوامبر 2021

شرح
پلاگین SMTP ایمیل وردپرس برای هر سرویس ایمیل

آیا با عدم ارسال ایمیل های وردپرس خود مشکل دارید؟ یا به دنبال تنظیم آدرس ایمیلی هستید که ایمیل های شما از آنجا تحویل داده می شود. این افزونه تمام مشکلات تحویل ایمیل شما را حل می کند. FluentSMTP افزونه نهایی WP Mail است که به صورت بومی با ارائه دهنده خدمات ایمیل شما ارتباط برقرار می کند و از تحویل ایمیل های شما اطمینان حاصل می کند.

هدف ما ارسال ایمیل های وردپرس شما به صورت سریع، ایمن و رسیدن به صندوق ورودی ایمیل است.

افزونه Fluent SMTP مشکل تحویل ایمیل شما را با اتصال ایمیل وردپرس به ارائه دهندگان خدمات ایمیل شما برطرف می کند. این ادغام‌ها بومی هستند، بنابراین ایمیل‌ها را سریع ارسال می‌کند.

هر تعداد ارائه‌دهنده خدمات ایمیل را که می‌خواهید وصل کنید و FluentSMTP ایمیل‌های تراکنشی و بازاریابی شما را به‌طور خودکار مسیریابی می‌کند. این یکی از ویژگی های منحصر به فردی است که FluentSMTP ارائه می دهد.

[fvplayer src=”http://youtube.com/watch?v=Je0OPk1NnjI”]
🎉 اتصالات سرویس ایمیل موجود
اتصال API آمازون SES
اتصال Gmail OAuth API
اتصال Google Workspace OAuth API
Outlook OAuth API Connection
SendGrid API
Mailgun API
Sendinblue API
Pepipost API
SparkPost API
Zoho از طریق SMTP
همه SMTP های دیگر
ادغام های بومی بیشتر به زودی
🎉 ویژگی های SMTP روان

Fluent SMTP سریع ترین و پیشرفته ترین افزونه وردپرس Mail SMTP در بازار است. ما این افزونه را برای سرعت، قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری ساخته ایم.

تحویل ایمیل در زمان واقعی
مسیریابی ایمیل به چندین اتصال ایمیل
با هر ارائه دهنده خدمات ایمیلی ارتباط برقرار کنید
گزارش های ایمیل
اتصال ایمیل بازگشتی
ارسال مجدد هر ایمیل
در گزارش جزئیات
رابط کاربری فوق سریع با VueJS

مهمتر از همه، این افزونه رایگان است و همیشه رایگان خواهد بود.
👉 بخوانید چرا 100% رایگان (همیشه) 👈

فلوئنت SMTP چگونه کار می کند

Fluent SMTP ایمیل وردپرس شما را با رهگیری wp_mail و سپس اتصال با ارائه دهندگان خدمات ایمیل خود برای اطمینان از تحویل، بهبود می بخشد. از یک API سرویس ایمیل مستقیم برای ارسال سریعتر و ایمن تر ایمیل ها استفاده می کند. این بدان معناست که ایمیل ها با استفاده از API مستقیم ارائه دهنده ارسال می شوند. برای اتصالات SMTP بومی شما، از میزبان، پورت و اعتبار مناسب برای ارسال نامه های WP شما استفاده می کند.

Fluent SMTP همچنین ایمیل‌های شما را (اختیاری) ثبت می‌کند تا بتوانید در هر زمان بررسی کنید و سلامت سایت خود را ببینید. همچنین می‌توانید ایمیل‌های ناموفق خود را مجددا ارسال کنید یا ایمیل‌های قبلی را که نیاز دارید، دوباره ارسال کنید.

🎉 AMAZON SES (اتصال Native API)

با اتصال Fluent SMTP SES، زیرساخت مدیریت شده قدرتمند، کم هزینه و با قابلیت تحویل بالا را از آمازون دریافت می کنید. با پشتیبانی از Fluent SMTP، تنظیم و پیکربندی Amazon SES API و ارسال تمام ایمیل‌های وردپرس بسیار آسان است. این ادغام با آخرین SES API آمازون است تا ایمیل‌های شما سریع‌تر و به روش صحیح تحویل داده شوند.

Fluent SMTP اتصال API را بهینه می کند تا CURL-Tunneling را ایجاد کند تا ایمیل های شما را حتی سریعتر ارسال کند. با اتصال Amazon SES، می توانید سریعتر از هر افزونه دیگری ایمیل ارسال کنید.

🎉 Gmail یا Google Workspace (اتصال Native API)

Fluent SMTP – WP Mail Plugin گزینه هایی برای اتصال با ایمیل های Gmail یا Google Workspace و ارسال ایمیل از طریق API آنها در اختیار شما قرار می دهد. سریع و امن است.

[fvplayer src=”http://youtube.com/watch?v=_d78bscNaX8″]
🎉 اتصال SendGrid API

SendGrid پیشروترین ارائه دهنده خدمات ارسال ایمیل است. برای ارسال ایمیل‌های وردپرس خود می‌توانید به معماری مبتنی بر ابر توزیع‌شده جهانی آن‌ها اعتماد کنید.

با Fluent SMTP، می توانید API اتصال سرویس ایمیل SendGrid خود را در کمتر از یک دقیقه تنظیم کنید. با این اتصال مستقیم API، ایمیل های وردپرس خود را به روشی سریع و امن ارسال کنید.

در مورد اسناد اتصال SendGrid اینجا بخوانید

🎉 اتصال API ایمیل Mailgun

Mailgun یکی دیگر از ارائه دهندگان خدمات ارسال ایمیل پیشرو است که بیش از 225000 کسب و کار به آن اعتماد دارند. برای ارسال ایمیل‌های وردپرس خود می‌توانید به معماری مبتنی بر ابر توزیع‌شده جهانی آن‌ها اعتماد کنید.

پیام خود را در زمان مناسب با زیرساخت‌های جهانی و تخصص صنعتی که می‌توانید به آن تکیه کنید، به شخص مناسب برسانید.

با اتصال Fluent SMTP، می توانید اتصال سرویس ایمیل Mailgun خود را در کمتر از یک دقیقه تنظیم کنید. این همچنین یک اتصال مستقیم API است بنابراین سریعتر از اتصال SMTP آنها است.

در مورد اسناد اتصال Mailgun در اینجا بخوانید

🎉 اتصال API Sendinblue

Sendinblue یک پلتفرم برای کسب و کارهای رو به رشد است و یک سرویس ایمیل تراکنشی عالی دارد. آنها به بیش از 80000 شرکت در سراسر جهان خدمات ارائه می دهند و روزانه میلیون ها ایمیل ارسال می کنند.

اگر از Sendinblue استفاده می کنید، با کمک Fluent SMTP، می توانید به راحتی با API آن متصل شوید و ایمیل های وردپرس خود را از طریق یک اتصال API ارسال کنید.

در مورد اسناد اتصال Sendinblue اینجا بخوانید

🎉 اتصال API ایمیل Pepipost

Pepipost یک شریک ارسال کامل با داشبورد کاربر پسند و بسیاری از عملکردهای گسترده مانند آمار و اطلاعات بلادرنگ است.

با اتصال Fluent SMTP، می‌توانید اتصال سرویس ایمیل Pepipost خود را در کمتر از یک دقیقه تنظیم کنید. با اتصال مستقیم API بنابراین سریعتر از اتصال SMTP آنها است.

درباره اسناد اتصال Pepipost API بخوانید

در اینجا

🎉 اتصال API ایمیل SparkPost

SparkPost یک سرویس ارسال ایمیل عالی با بسیاری از ویژگی های تحلیلی است.
با Fluent SMTP، می توانید در کمتر از یک دقیقه اتصال سرویس ایمیل SparkPost خود را با وردپرس خود راه اندازی کنید.

در مورد اسناد اتصال SparkPost اینجا بخوانید

🎉 اتصال API Outlook / Office365

Fluent SMTP – WP Mail Plugin گزینه هایی را برای اتصال با ایمیل های Outlook یا Office 365 و ارسال ایمیل از طریق API آنها در اختیار شما قرار می دهد. سریع و امن است. با استفاده از سیستم احراز هویت oAuth2 برای اتصال، می توانید به راحتی اتصال را تنظیم کرده و ایمیل های خود را با ایمیل های Office 365 / Outlook ارسال کنید.

مستندات مربوط به اتصال ایمیل آفیس 365 با وردپرس را بخوانید

🎉 SMTP دیگر

افزونه Fluent SMTP با تمام سرویس های ایمیل اصلی که اتصالات SMTP مانند Gmail، Yahoo، Microsoft Live، Zoho Mail، YandexMail و سایر خدمات ارسال ایمیل را ارائه می دهند، کار می کند.

می توانید گزینه های زیر را تنظیم کنید:

یک میزبان SMTP را مشخص کنید.
یک پورت SMTP را مشخص کنید.
گزینه Encryption را انتخاب کنید.
استفاده از احراز هویت SMTP را انتخاب کنید یا خیر.
نام کاربری و رمز عبور SMTP را مشخص کنید.
همین 💯

در مورد اسناد اتصال SMTP در اینجا بخوانید

🚀 مدرن. قدرتمند فوق العاده سریع 🚀
با VueJS به عنوان یک برنامه تک صفحه ای ساخته شده است
رابط کاربری فوق العاده سریع و ساده به طوری که هر کسی می تواند بدون هیچ گونه منحنی یادگیری از آن استفاده کند
داشبورد فوق العاده عالی با نمودارها، نمودارها و آمار برای نشان دادن وضعیت ایمیل های شما.
🚀 مسیریابی خودکار ایمیل 🚀

با ویژگی های منحصر به فرد درایور اتصال چندگانه Fluent SMTP، می توانید هر تعداد اتصال ایمیل را که می خواهید اضافه کنید. بر اساس آدرس ایمیل شما، Fluent SMTP ایمیل های شما را به درایور ایمیل مناسب هدایت می کند و آنها را ایمن ارسال می کند. این یکی از ویژگی های منحصر به فرد و مفیدی است که Fluent SMTP ارائه می دهد.

اکنون، می‌توانید ایمیل‌های تراکنشی خود را با یک اتصال و ایمیل‌های بازاریابی را با اتصال دیگر مسیریابی کنید.

🚀 گزارش ایمیل و گزارش 🚀

آیا می خواهید بدانید که سایت شما چند و کدام ایمیل ارسال می کند؟ SMTP روان شما را تحت پوشش قرار داد. با گزارش گیری و گزارش های ایمیل قدرتمند و فوق العاده سریع، می توانید به راحتی ایمیل های وردپرس خود را مشاهده کنید. همچنین می توانید نمودارها و نمودارهایی را درباره آمار ایمیل روزانه خود مشاهده کنید. همچنین، می‌توانید هر زمان که بخواهید هر ایمیلی را دوباره ارسال کنید. این برای ذخیره ایمیل ها برای سوابق شما، ممیزی ایمیل های خروجی و اشکال زدایی در طول توسعه سایت بسیار مفید است.

به صورت اختیاری، می‌توانید این ویژگی را خاموش کنید، و سپس فقط ایمیل‌های ناموفق ثبت می‌شوند تا بتوانید نگاهی بیندازید. Fluent SMTP از یک جدول پایگاه داده سفارشی استفاده می کند تا جداول وردپرس شما پف نکند (ما اهمیت می دهیم).

🚀 امنیت 🚀

Fluent SMTP توسط حرفه ای ها ساخته شده است و امنیت و مقیاس پذیری در ذهن است. Fluent SMTP چندین گزینه را برای شما فراهم می کند تا ایمیل خود را ایمن و ایمن نگه دارید.

امکان ذخیره اطلاعات کاربری SMTP/API در فایل wp-config.php
امکان حذف خودکار لاگ های ایمیل قدیمی
Fluent SMTP ارائه دهندگان خدمات ایمیل شما را مستقیماً از طریق API متصل می کند
👈 اعتبار 👈

Fluent SMTP توسط WPManageNinja LLC ساخته شده است. و بله، توسط خالق پلاگین های محبوب مانند FluentForms، FluentCRM، Ninja Tables ساخته شده است.

Fluent SMTP یک افزونه 100% رایگان و متن باز است و ما هرگز نسخه حرفه ای آن را منتشر نخواهیم کرد. این بدان معنا نیست که فاقد ویژگی خواهد بود. هدف ما ارائه پلاگین نهایی اتصال SMTP/Email Service برای ایمیل های وردپرس شما است. ما مقاله ای در مورد دلیل ساختن این افزونه و برنامه خود در مورد Fluent SMTP نوشتیم.

سازگار با..
Fluent Forms – سریعترین افزونه فرم ساز
ووکامرس
Elementor Forms
فرم تماس 7
اشکال جاذبه
فرم تماس با WPForms
Forminator – فرم تماس
فرم تماس با فرم های نینجا
فرم ساز توسط 10Web
فرم ساز قدرتمند
GiveWP – افزونه اهدا
فرم تماس ایمن سریع
ویژوال فرم ساز
تماس با فرم ساز
فرم های PlanSo
FluentCRM
SendPress Newsletters
WP HTML Mail
قالب های ایمیل
.. و هر افزونه دیگری که از API وردپرس wp_mail برای ارسال نامه استفاده می کند!
مهاجرت آسان از WP Mail SMTP توسط WPForms

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها