٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس تغییر نام فایل رسانه

شرح نام فایل های رسانه ای شما را برای سئوی بهتر و سیستم فایل بهتر (به صورت خودکار یا دستی) تغییر می دهد. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به وب سایت رسمی مراجعه کنید: Media File Renamer. چگونه کار می کند…

محمد یوسفی

22 نوامبر 2021

شرح

نام فایل های رسانه ای شما را برای سئوی بهتر و سیستم فایل بهتر (به صورت خودکار یا دستی) تغییر می دهد. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به وب سایت رسمی مراجعه کنید: Media File Renamer.

چگونه کار می کند

Media File Renamer، به‌طور پیش‌فرض، نام فایل ورودی‌های Media شما را بر اساس عنوان آنها تغییر نام می‌دهد. شما می توانید این را فعال کنید، یا می توانید اجازه دهید هر بار که عناوین را تغییر می دهید این اتفاق بیفتد. همچنین می توانید نام فایل ها را به صورت دستی تغییر دهید. ارجاعات به آن فایل ها نیز به روز می شوند (پست ها، صفحات، انواع سفارشی، ابرداده، و غیره…). می توانید از کتابخانه رسانه یا صفحه ویرایش رسانه استفاده کنید.

با این حال، استفاده از داشبورد Renamer زیبا و بسیار پویا به شدت توصیه می شود. اگر دوست دارید سریع و خوب کار کنید، واقعاً عاشق کار با این داشبورد مدرن خواهید بود.

[fvplayer src=”http://youtube.com/watch?v=XPbKE8pq0i0″]

لطفا به آموزش نگاه کنید.

سازگاری

با بسیاری از ویژگی‌های وردپرس و سایر افزونه‌ها، مانند فایل‌های Retina، WebP، تصویر تغییر مقیاس (از WP 5.3)، ریز عکس‌ها PDF، فایل‌های UTF8، تصاویر بهینه‌سازی شده، کدگذاری‌های مختلف و غیره کار می‌کند. موارد رسیدگی و خاص بسیار زیاد است. در اینجا فهرست می شود، اما ما تمام تلاش خود را می کنیم تا با همه چیز همراه باشیم 🙂 چند سازنده صفحه وجود دارند که داده هایی را که استفاده می کنند رمزگذاری می کنند، و بنابراین، ارجاعات به برخی از تصاویر تغییر نام یافته ممکن است از بین بروند: برای مثال Avia Layout Builder.

نسخه PRO

ویژگی های بیشتری در نسخه حرفه ای اضافه شده است، مانند:
– نویسه‌گردانی (جایگزین لهجه‌های مختلف، شکلک‌ها، umlauts، سیریلیک، دیاکریتیک‌ها، با معادل ASCII)
– تغییر نام خودکار بر اساس پست‌ها، محصولات (و سایر انواع پست) یا متن ALT پیوست شده
– ناشناس (تغییر نام فایل ها با فایل های ناشناس)
– انتقال فایل ها به دایرکتوری دیگر
– همگام سازی متادیتا (متن ALT، عنوان و غیره)
– فایل های شماره گذاری شده (برای اجازه دادن به تغییر نام فایل های مشابه)
– تغییر نام اجباری (اگر نصب شما خراب باشد، این به شما کمک می کند تا ورودی های رسانه خود را دوباره به فایل های خود پیوند دهید)

مراقب باشید: یک نسخه پشتیبان تهیه کنید

تغییر نام (یا انتقال) فایل ها یک فرآیند خطرناک است. قبل از انجام هر کاری به صورت انبوه، سعی کنید نام فایل های خود را یک به یک تغییر دهید، سپس بررسی کنید که آیا مراجع (در صفحات شما) به درستی به روز شده اند یا خیر. تغییر نام نمی تواند همه موارد استفاده را پوشش دهد، زیرا متأسفانه برخی از افزونه ها از روش های غیر متعارف برای رمزگذاری استفاده از فایل ها استفاده می کنند. بنابراین لازم است از فایل ها و پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا از این افزونه نهایت لذت را ببرید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها