٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه ریز عکسها پست های مرتبط برای وردپرس

شرح پست های مرتبط توسط WPBrigade تصاویر کوچک پست های مرتبط را بعد از پست اضافه می کند. این افزونه Related Posts اجازه می دهد تا اندازه تصاویر کوچک، تنظیمات نمایش و نوع رابطه را سفارشی کنید. به‌طور پیش‌فرض از…

محمد یوسفی

22 نوامبر 2021

شرح

پست های مرتبط توسط WPBrigade تصاویر کوچک پست های مرتبط را بعد از پست اضافه می کند. این افزونه Related Posts اجازه می دهد تا اندازه تصاویر کوچک، تنظیمات نمایش و نوع رابطه را سفارشی کنید.

به‌طور پیش‌فرض از تصویر کوچک وردپرس برای اولین تصویر ظاهر شده در پست استفاده می‌کند که با اندازه‌های تنظیم شده در تنظیمات رسانه روی سرور آپلود شده است. می‌توانید بین گزینه‌های «تصویر کوچک» و «متوسط» انتخاب کنید. علاوه بر این، اگر موضوع شما از ویژگی Post Thumbnails معرفی شده در وردپرس 2.9 پشتیبانی می کند، می توانید اندازه تصویر کوچک سفارشی را مشخص کنید. همچنین می توانید نام فیلد سفارشی پست را برای استفاده به عنوان منبع ریز عکسها مشخص کنید.

تصاویر کوچک در ستون‌هایی در زیر پست با عنوان پست‌های مرتبط/گزیده زیر هر تصویر کوچک پست مرتب شده‌اند. رنگ‌های پس‌زمینه، حاشیه، متن، اندازه‌های متن، پس‌زمینه روی ماوس، عنوان و طول گزیده را می‌توان سفارشی کرد. اسکرین شات را ببینید.

می‌توانید تعداد پست‌های مرتبط برای نمایش، تاریخ شروع، دسته‌ها برای نمایش و گنجاندن، متن بالا، تنظیمات سبک، URL تصویر پیش‌فرض را مشخص کنید. می‌توانید نوع رابطه را انتخاب کنید – دسته‌ها، برچسب‌ها، دسته‌ها و برچسب‌ها، طبقه‌بندی تصادفی یا سفارشی. می‌توانید محل نمایش پست‌های مرتبط را مشخص کنید – نوع صفحه (اصلی یا تک)، نوع پست و دسته‌ها را انتخاب کنید. می توانید اضافه کردن خودکار به انتهای پست را خاموش کنید و از <?php get_related_posts_thumbnails(); ?> تگ php در حلقه تم شما. ویجت نوار کناری تصاویر کوچک پست های مرتبط نیز موجود است. می توانید از کد کوتاه [related-posts-thumbnails] در متن پست استفاده کنید.

** این افزونه پست های مرتبط دارای بلوک گوتنبرگ است **

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها