٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وب سایت وردپرس خود را ترجمه کنید و چند زبانه شوید

شرح Weglot Translate پلاگین ترجمه پیشرو وردپرس است که بیش از 60000 کاربر در سراسر جهان به آن اعتماد دارند. وب سایت وردپرس خود را به بیش از 110 زبان ترجمه کنید و در عرض چند دقیقه چند زبانه شوید،…

محمد یوسفی

22 نوامبر 2021

شرح

Weglot Translate پلاگین ترجمه پیشرو وردپرس است که بیش از 60000 کاربر در سراسر جهان به آن اعتماد دارند. وب سایت وردپرس خود را به بیش از 110 زبان ترجمه کنید و در عرض چند دقیقه چند زبانه شوید، بدون نیاز به کدنویسی.

با افزودن قابلیت چند زبانه، دید را افزایش دهید و تبدیل ها را به راحتی افزایش دهید. Weglot Translate کاملاً برای سئوی چندزبانه بهینه شده است و هر صفحه ترجمه شده به طور خودکار توسط Google نمایه می شود. به چندین زبان به میلیون ها بازدیدکننده جدید سلام کنید.

وب سایت خود را در عرض چند دقیقه با یک آزمایش رایگان چند زبانه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به https://weglot.com/ مراجعه کنید!

ترجمه Weglot چگونه کار می کند
[fvplayer src=”http://youtube.com/watch?v=12k3Q4MpK_c”]
چرا Weglot Translate

نصب آن آسان است: Weglot Translate به سرعت راه اندازی می شود تا یک وب سایت چند زبانه وردپرس را فوراً آماده کند. با چند کلیک و بدون هیچ کدنویسی به میلیون ها بازدیدکننده جدید در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

برای حداکثر سازگاری ساخته شده است: Weglot Translate کاملاً با تمام پلتفرم ها، مضامین وردپرس و افزونه ها سازگار است. از توضیحات محصول WooCommerce گرفته تا فرم های سفارش Elementor، همه چیز با ایجاد یک وب سایت چند زبانه موفق ساخته شده است: به راحتی تمام محتوای خود را به زبان های مورد نظر خود ترجمه کنید. به این ترتیب می توانید روی محتوای خود تمرکز کنید، نه جزئیات فنی.

برای SEO بهینه شده است: Weglot Translate از بهترین شیوه های گوگل برای ترجمه وب سایت چندزبانه پیروی می کند و همه صفحات وب ترجمه شده را با کد منبع تمیز ارائه می دهد. Google به طور خودکار هر صفحه ترجمه شده را با URL های اختصاصی فهرست می کند.

تنظیم و فراموش کردن آن آسان است: Weglot Translate به طور خودکار تمام محتوای وب سایت شما را برای ترجمه آسان تشخیص می دهد. دیگر نیازی به تکثیر دستی و وقت گیر از تک تک خطوط محتوا برای دریافت یک وب سایت چند زبانه نیست. همه ترجمه ها در زمان واقعی به روز می شوند، بنابراین لازم نیست نگران تعمیر و نگهداری باشید و هر محتوای جدید اضافه شده به طور خودکار ترجمه می شود.

ترجمه را جدی می گیرد: Weglot Translate با اولین لایه ترجمه خودکار چند زبانه ارائه شده توسط بهترین ارائه دهندگان یادگیری ماشین در بازار (DeepL، گوگل، مایکروسافت و یاندکس) به شما برتری در وظایف ترجمه می دهد. همچنین می‌توانید ترجمه‌ها را ویرایش کنید و با تیم خود همکاری کنید تا روی ترجمه‌های چند زبانه با هم، مستقیماً در Weglot کار کنید.

با حرفه ای ها همکاری می کند: Weglot Translate به شما امکان می دهد از مترجمان حرفه ای بررسی شده مستقیماً در داشبورد Weglot خود سفارش دهید. با Weglot Translate، کیفیت ترجمه را همانطور که می خواهید تنظیم کنید.

“در عرض یک هفته از ترجمه سایت ما به انگلیسی با Weglot، فروش بین‌المللی تا ماه بعد دو برابر شد – آنها چهار برابر شدند.”
کلارا چمپیون – مدیر تجارت دیجیتال و الکترونیک، جیمی فیرلی
مطالعه موردی را بخوانید

عملکرد چند زبانه مانند هیچ دیگری

افزایش دید: همه صفحات ترجمه شده به طور خودکار با پیروی از بهترین شیوه های Google با URL های اختصاصی ایندکس می شوند. با وب سایت چند زبانه خود ترافیک جدیدی دریافت کنید.

کاهش نرخ پرش: بازدیدکنندگان را به طور خودکار هدایت کنید تا بر اساس تنظیمات مرورگر، به زبان مورد نظرشان به آنها خدمات ارائه دهند.

بهبود تجربه کاربری: از صفحه فرود تا تأیید ایمیل، تمام مراحل تبدیل کلیدی خود را به زبان مشتریان خود ترجمه کنید. حتی می توانید تصاویر و فیلم های مختلف را برای زبان های مختلف اضافه کنید. Weglot Translate که برای تصاویر دارای متن مفید است، نمایش تصاویر “ترجمه شده” را در نسخه های ترجمه شده شما آسان می کند. محلی سازی رسانه یک جنبه ضروری از هر پروژه چند زبانه است و Weglot Translate انجام این کار را ساده می کند.

ما واقعاً ویژگی‌های محلی‌سازی ارائه شده توسط Weglot را دوست داشتیم، مانند توانایی ترجمه تصاویر و سایر انواع رسانه‌ها بسته به زبانی که بازدیدکننده سایت را در آن مشاهده می‌کند.»
کیم مارتین – افسر ارشد ارتباطات و بازاریابی، ابتکار چالش
مطالعه موردی را بخوانید

یک پلت فرم ترجمه زبان همه در یک
تمام ترجمه های خود را از طریق یک رابط کاربر پسند مدیریت و ویرایش کنید.
با اعضای تیم و مترجمان مورد اعتماد همکاری کنید تا با هم، مستقیماً در داخل Weglot ترجمه کنید.
آیا عنوان است؟ آیا این یک لینک است؟ دیگر نیازی به حدس زدن زمینه متن نیست. ویرایشگر درون متنی Weglot Translate به شما امکان می دهد مستقیماً در صفحه وب ترجمه کنید.
آن را مال خودت کن جابجایی زبان چند زبانه با انتخاب های مختلف طراحی کاملاً قابل تنظیم است.
Weglot Translate مهاجرت از سایر افزونه های چند زبانه وردپرس مانند Polylang یا WPML را آسان می کند. به سادگی افزونه ترجمه موجود خود را غیرفعال کنید و Weglot Translate را نصب کنید.

Weglot درد ناشی از مدیریت چندین فروشگاه برای چندین منطقه را از بین برد. ادغام آسان بود و پشتیبانی فوق العاده مفید است. من Weglot را به هر کسی که به دنبال راه حلی ساده و مقرون به صرفه برای ترجمه فروشگاه های خود است، به شدت توصیه می کنم!
مایک رابرتسون – مدیر عملیات فروش، نیکون

با افزایش بازدیدکنندگان سایت و مدت زمان جلسه به لطف وب سایت چند زبانه خود، می توانید انتظار افزایش عظیمی برای تبدیل های خود داشته باشید. ببینید چرا هزاران

پلتفرم‌های تجارت الکترونیک، شرکت‌های SaaS، بازارها، وب‌سایت‌های شرکتی و وبلاگ‌ها در سراسر جهان، Weglot Translate را به خاطر قدرت‌های چندزبانه‌اش دوست دارند. امروز آن را به صورت رایگان امتحان کنید

چرا باید یک وب سایت چند زبانه داشته باشید؟

هنگام راه اندازی کسب و کار آنلاین خود، فراموش کردن همه زبان های دیگر آسان است! با منابع مورد نیاز برای گردآوری یک وب سایت جدید، قابلیت های چند زبانه معمولا نادیده گرفته می شوند، زیرا فرآیند دریافت ترجمه های متعدد می تواند پیچیده و گران باشد. اما نادیده گرفتن اهمیت چند زبانه بودن می تواند یک اشتباه پرهزینه باشد: باز کردن امکان خواندن و تعامل بازدیدکنندگان به زبان خود به این معنی است که به طور قابل توجهی دسترسی خود را افزایش می دهید و شانس موفقیت تجاری خود را افزایش می دهید!

به همین دلیل مهم است که به راه‌هایی فکر کنید تا زبان‌های بیشتری را تامین کنید: وب‌سایت‌های چند زبانه به طور طبیعی در کشورهای بیشتری رتبه‌بندی می‌شوند و مشتریان بالقوه بیشتری را جذب می‌کنند. بازدیدکنندگان شما همچنین با صحبت کردن با آنها به زبانی که به راحتی درک می کنند، احساس می کنند که به طور قابل توجهی محلی تر شده اید!

اما هزینه و دردسر راه اندازی یک وب سایت چند زبانه مناسب چگونه است؟ اینجاست که Weglot می‌تواند آن را آسان کند: با یک روش ساده برای باز کردن سریع قابلیت‌های چند زبانه، وب‌سایت شما می‌تواند به روشی آسان و مقرون‌به‌صرفه از یک زبان هدفمند به چند زبانه تبدیل شود!

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها