٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس آپلود فایل های بزرگ

شرح Big File Uploads به شما امکان می دهد فایل های رسانه ای بزرگ را مستقیماً با آپلود کننده رسانه وردپرس در کتابخانه رسانه آپلود کنید. حداکثر اندازه آپلود خود را به هر مقداری افزایش دهید – تا جایی که…

محمد یوسفی

25 نوامبر 2021

شرح

Big File Uploads به شما امکان می دهد فایل های رسانه ای بزرگ را مستقیماً با آپلود کننده رسانه وردپرس در کتابخانه رسانه آپلود کنید. حداکثر اندازه آپلود خود را به هر مقداری افزایش دهید – تا جایی که فضای دیسک موجود شما اجازه می دهد – و برای جلوگیری از خطاهای مهلت زمانی سرور، تقسیم بندی فایل را اضافه کنید.

از محدودیت های آپلود در سرور خود که توسط ارائه دهنده میزبانی شما تنظیم شده است، که مانع از آپلود فایل های بزرگ در کتابخانه رسانه خود می شود، عبور کنید.

Big File Uploads به طور خودکار محدودیت های آپلود تعیین شده توسط سرور یا ارائه دهنده میزبان شما را شناسایی می کند، به شما امکان می دهد حداکثر اندازه آپلود را افزایش دهید، و با آپلود فایل ها به صورت تکه ای از خطاهای وقفه جلوگیری می کند.

هیچ مشکلی با فایل‌ها یا تنظیمات اولیه Apache/PHP وجود ندارد. فقط افزونه را فعال کنید، اندازه آپلود را به اندازه دلخواه خود تنظیم کنید و از آپلود کننده رسانه همانطور که معمولاً استفاده می کنید استفاده کنید.

ویژگی های افزونه آپلود فایل های بزرگ
حداکثر اندازه فایل آپلود شده را به اندازه فضای ذخیره سازی موجود میزبان خود تنظیم کنید
فایل های حجیم را بدون FTP یا SFTP در رسانه خود آپلود کنید
تکه‌شدن فایل داخلی (آپلود فایل‌های بزرگ در قطعات کوچک برای جلوگیری از خطاهای مهلت زمانی)
حداکثر محدودیت اندازه آپلود را کنترل کنید
بر اساس فضای موجود در فهرست راهنمای آپلودهای موقت خود، توصیه های هوشمند دریافت کنید
حداکثر اندازه فایل را برای هر نقش کاربر با قابلیت آپلود تنظیم کنید (مدیر، ویرایشگر، نویسنده)
حداکثر اندازه فایل را بر حسب مگابایت (MB) یا گیگابایت (گیگابایت) تنظیم کنید
با هر سرور یا ارائه دهنده میزبانی کار می کند
فایل با هر اندازه ای را مستقیماً در یک حساب ابری Infinite Uploads متصل آپلود کنید
پیکربندی فوق العاده ساده و ردپای پلاگین کوچک که وردپرس را دچار مشکل نمی کند
ابزار دیسک دایرکتوری را برای تجزیه و تحلیل سریع استفاده از فضای ذخیره سازی در کتابخانه رسانه شما آپلود می کند

افزونه عالی برای تغییر اندازه آپلود برای بارگذاری‌های کتابخانه رسانه. حتی با وجود اینکه میزبان من محدودیت آپلود بیشتری را به من می دهد (از 64 مگابایت تا 200 مگابایت)، نمی توانم آن را کار کنم. این افزونه مشکل من را سریع و آسان حل کرد. بلافاصله بعد از نصب، اندازه را تغییر دادم و توانستم فایل بزرگ خود را آپلود کنم. مثل یک طلسم عمل می کند، ممنون بچه ها.» – ینسکالاد

به راحتی حداکثر آپلود فایل را افزایش دهید

خطای «فایل آپلود شده بیش از upload_max_filesize» را برطرف کنید که زمانی که می‌خواهید فایل‌های بزرگ را در کتابخانه رسانه وردپرس خود آپلود کنید بسیار رایج است. حداکثر اندازه فایل جدید را در آپلودهای فایل بزرگ تنظیم کنید تا محدودیت های تعیین شده توسط سرور یا میزبان خود را دور بزنید.

اندازه آپلود را بر اساس نقش کاربر تنظیم کنید

Big File Uploads به شما امکان می دهد حداکثر اندازه آپلود جدید را برای همه آپلودها تنظیم کنید یا حداکثر اندازه آپلود فایل را برای هر یک از نقش های کاربری خود با قابلیت آپلود سفارشی کنید. محدودیت های آپلود سفارشی را برای مدیران، ویرایشگران، نویسندگان یا حتی نقش های سفارشی تنظیم کنید.

ابزار دیسک را آپلود می کند

افزونه Big File Uploads شامل یک ابزار دیسک کتابخانه رسانه است که تفکیک فایل‌های موجود در فهرست آپلودهای شما را بر اساس نوع و اندازه نشان می‌دهد. ببینید چه تعداد تصویر، ویدیو، بایگانی، اسناد، کد و فایل‌های دیگر (مانند صدا) وجود دارد و چقدر فضای اشغال می‌کند.

FTP/SFTP آپلود فایل بدون کلاینت

فایل‌ها را مستقیماً در کتابخانه رسانه وردپرس بدون مجوزها و تنظیمات اضافی آپلود کنید. از تنظیمات پروتکل، نام سرور، شماره پورت، نام کاربری، رمزهای عبور طولانی و کلیدهای خصوصی صرفنظر کنید. اندازه آپلود را مدیریت کنید و گردش کار خود را برای خود یا مشتریانتان ساده کنید.

به طور گسترده سازگار است

پلاگین های دیگر به سادگی فایل های .htaccess یا php.ini را در تلاش برای تنظیم پیکربندی سرور که با بسیاری از هاست ها کار نمی کند یا باعث وقفه می شود، بازنویسی می کنند. Big File Uploads نحوه پردازش فایل‌ها را تغییر می‌دهد و فایل‌ها را قبل از تحویل به وردپرس به صورت تکه‌ها (تکه‌های کوچکتر جدا کنید) آپلود می‌کند و آن را به طور جهانی با اکثر سرویس‌های میزبانی اصلی سازگار می‌کند.

آیا می خواهید کتابخانه رسانه خود را بی نهایت مقیاس پذیر کنید؟ فایل های بزرگ و فهرست آپلودهای خود را به ابر منتقل کنید.

Big File Uploads برای کار با Infinite Uploads ساخته شده است تا فهرست آپلود سایت شما بی نهایت مقیاس پذیر شود. یک کتابخانه رسانه ای بزرگ وردپرس می تواند سرور شما را کند کند و هزینه پهنای باند و ذخیره سازی را با ارائه دهنده هاست شما افزایش دهد. دایرکتوری آپلودهای خود را به ابر آپلودهای بی نهایت منتقل کنید تا در فضای ذخیره سازی و پهنای باند صرفه جویی شود و عملکرد و امنیت سایت بهبود یابد. درباره ذخیره سازی ابری آپلودهای بی نهایت و شبکه تحویل محتوا بیشتر بیاموزید.

حریم خصوصی

این افزونه هیچ داده ای را جمع آوری یا به اشتراک نمی گذارد. مدیران سایت می توانند به صورت اختیاری مشترک به روز رسانی های ایمیل شوند که مشمول خط مشی رازداری ما است.ر اصل “آپلودهای فایل بزرگ تاکسیدو” بود که توسط ترور اندرسون (@andtrev در WordPress.org)، 2015-2021 ایجاد شد.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها