٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس گالری روبو

شرح گالری در وب سایت شما واقعاً جذاب و بخش بسیار مهمی از صفحات شما است. اگر به دنبال پلاگین سریع و آسان با طراحی ساده و بسیار زیبا با قابلیت شخصی سازی بسیار بالا هستید، همه نسخه های نمایشی…

محمد یوسفی

27 نوامبر 2021

شرح

گالری در وب سایت شما واقعاً جذاب و بخش بسیار مهمی از صفحات شما است. اگر به دنبال پلاگین سریع و آسان با طراحی ساده و بسیار زیبا با قابلیت شخصی سازی بسیار بالا هستید، همه نسخه های نمایشی را می توانید در اینجا پیدا کنید با افزونه ما حتی افراد تازه کار در وردپرس نیز قادر خواهند بود اولین گالری خود را در چند دقیقه ایجاد کنند و در عین حال متخصصان وردپرس پیشرفته شوند. ابزار و آزادی خلاقیت فقط این افزونه را دانلود کنید و دیگر به دنبال افزونه دیگری نخواهید بود! گالری ویترین با پیش نمایش همه نماها

ویژگی های کلیدی
راه اندازی با یک کلیک – جادوگر با یک کلیک با 5 نوع: شبکه تصویر، موزاییک، سنگ تراشی، پولاروید، گالری یوتیوب اجرا شده است.
بدون محدودیت – بدون محدودیت برای تعداد نمونه ها با 5 نوع رایگان: شبکه عکس، موزاییک، سنگ تراشی، پولاروید، شبکه یوتیوب.
بدون محدودیت برای تصاویر / عکس ها – بدون محدودیت برای تعداد تصاویر / عکس ها در هر آلبوم.
بلوک گوتنبرگ – بلوک گالری گوتنبرگ برای پیکربندی ساده و سریع افزونه در ویرایشگر گوتنبرگ پیاده سازی شده است.
ویژگی‌های کاملاً واکنش‌گرا و موبایل – افزونه پیاده‌سازی شده با تنظیمات پیشرفته برای اندازه صفحه نمایش دستگاه‌های مختلف.
جلوه‌های محو شدن – یکی از انیمیشن‌های شناور، جلوه‌های محو کلاسیک است.
آپلود دسته ای تصاویر – مدیر رسانه پیشرفته که امکان آپلود دسته ای از تصاویر را با یک کلیک فراهم می کند. فقط مجموعه ای از تصاویر گالری را بکشید و رها کنید و به طور خودکار در سرور آپلود می شود.
تغییر اندازه خودکار برای ریز عکسها و تصاویر – مدیر رسانه به شما امکان سفارشی سازی اضافی تصاویر را می دهد، مانند: چرخش، تلنگر، برش، تغییر اندازه دستی.
15 افکت شناور قابل تنظیم – همه جلوه های شناور با همکاری گزینه های پیکربندی رابط کار می کنند. شما به راحتی می توانید سبک و رنگ عناصر انیمیشن شناور را تغییر دهید.
برای جلوگیری از درگیری‌های AJAX libs پیاده‌سازی شده است – کد پیاده‌سازی شده در سبک بومی وردپرس در نتیجه افزونه ما هیچ تضادی ندارد و واقعاً پایدار کار می‌کند.
گالری پولاروید – با افزونه ما می توانید طرح بندی پولاروید را فقط با چند کلیک ایجاد کنید.
سبک های پولاروید پیشرفته – سبک های پولاروید با قابلیت های پیشرفته پیاده سازی شده اند. تراز عناوین تصاویر چپ، راست و مرکزی را اجرا کرد. پانل توضیحات Polaroid انتخابگر رنگ پس زمینه تصاویر.
انتخابگر رنگ – می توانید به راحتی رنگ هر عنصر رابط را تغییر دهید.
اشتراک گذاری اجتماعی – لایت باکس گالری از اشتراک گذاری اجتماعی در توییتر، فیس بوک، گوگل پلاس و پینترست پشتیبانی می کند.
ایجاد تنظیمات حاشیه‌ها و سایه‌ها – حاشیه‌ها و سایه‌ها گزینه‌های پیشرفته‌ای برای طراحی پیکربندی و سبک عناصر رابط این گالری دارند.
تنظیمات قلم – در گزینه های ویرایشگر سبک متن پیشرفته ایجاد کنید. با استفاده از این گزینه می توانید عنوان، عنوان، توضیحات هر تصویر را به طور کامل سفارشی کنید
رزولوشن‌های مختلف – گزینه‌های کنترل اندازه پیشرفته را پیاده‌سازی کرد که در آن می‌توانید طرح یا اندازه ثابت را برای عناصر رابط در وضوح‌های مختلف صفحه تعریف کنید.
پیاده سازی شده در سبک بومی وردپرس با استفاده از کلاس های بومی – بومی برای وردپرس بدون هیچ هک و ترفندی پیاده سازی شده است
چند دسته – پشتیبانی از آلبوم های چند دسته. شما می توانید درخت گالری خود را، بسته به نیاز خود ایجاد کنید
طرح‌بندی کلاسیک – طرح‌بندی می‌تواند سبک کلاسیک یا طرح‌بندی شبکه‌ای داشته باشد، هر مورد در صفحه می‌تواند سبک‌ها و تنظیمات خاص خود را داشته باشد.
عملکرد صفحه‌بندی پیشرفته – تابع صفحه‌بندی که در سبک بارگذاری گوگل بیشتر پیاده‌سازی شده است
کار در اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، سافاری، اپرا، کروم – در تمام آخرین نسخه های مرورگرهای محبوب به درستی کار کنید
گزینه Lazy loading – گزینه های پیشرفته بارگذاری تنبل پیاده سازی شده است، برای مواردی که مجموعه های بزرگی از تصاویر دارید می توانید مقدار تصاویر گالری را برای بار اول و برای مراحل بعدی گزینه بارگذاری بیشتر تعریف کنید.
گزینه‌های کش پیشرفته – گزینه‌های ذخیره‌سازی پیشرفته تصاویر پیاده‌سازی شده است
جلوه‌های همپوشانی – همه جلوه‌های شناور تصاویر کوچک بسیار قابل تنظیم هستند و مجموعه کاملی از گزینه‌ها دارند
پیش‌نمایش تنظیمات متن بک‌اند – همه عناوین تصاویر، شرح‌ها، توضیحات بسیار قابل تنظیم هستند، همچنین ما پیش‌نمایش زندگی تغییرات در باطن را داریم
تغییر اندازه عملکرد برش – در رسانه مدیریت شده، مجموعه ای عالی از ویژگی های بسیار مفید مانند برش تصاویر و تغییر اندازه دستی را خواهید یافت.
پشتیبانی اختیاری لمسی تلفن همراه – افزونه ما از دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی می کند و می توانید تنظیمات طرح بندی گالری پاسخگو را برای اندازه های مختلف صفحه سفارشی کنید
سفارش سفارشی تصاویر – سفارش برای همه تصاویر را می توان به راحتی به صورت دستی در مدیر رسانه تغییر داد یا می توانید ترتیب را بر اساس گزینه ها در تنظیمات عمومی پیدا کنید.
امکان درج افزونه به پست، صفحه، ویجت وردپرس – هر آیتم را می توان در پست، صفحه یا ویجت با تگ کد کوتاه یا با استفاده از دکمه جادوگر درج کرد – تولید کننده کد کوتاه در پست یا ویرایشگر صفحه
دکمه های اجتماعی لایت باکس -در تنظیمات افزونه می توانید دکمه های اجتماعی را روشن/خاموش کنید
رنگ پس زمینه لایت باکس – در تنظیمات لایت باکس می توانید رنگ پس زمینه را با انتخابگر رنگ راحت تغییر دهید
شفافیت پس زمینه لایت باکس – در تنظیمات لایت باکس می توانید شفافیت پس زمینه را با انتخابگر رنگ راحت تغییر دهید
رنگ قلم لایت باکس – در تنظیمات لایت باکس می توانید رنگ فونت را با انتخابگر رنگ راحت تغییر دهید
شفافیت فونت لایت باکس – در تنظیمات لایت باکس می توانید شفافیت فونت را با انتخابگر رنگ راحت تغییر دهید.
سازگاری پیشرفته – گزینه های سازگاری پیشرفته را برای جلوگیری از تضاد با کتابخانه های پلاگین ها و تم های دیگر پیاده سازی کنید. می‌توانید بین حالت‌ها جابجا شوید تا مقدار مناسب مورد خود را پیدا کنید.
اشتراک گذاری اجتماعی پیشرفته – قابلیت اشتراک گذاری اجتماعی پیشرفته در لایت باکس. اجرای قابلیت پیوند عمیق برای سرویس های اشتراک گذاری اجتماعی تصاویر Facebook، Twitter، Pinterest، Google+، VK
روی Thumbnails کلیک کنید – قابلیت کلیک پیشرفته. می‌توانید برای بزرگ‌نمایی تصویر یا باز کردن پیوند تصویر، روی دکمه‌ها یا ریز عکس‌های گالری کلیک کنید. با عملکرد جدید می توانید ویژگی های کاملاً متفاوت عملکرد کلیک را ترکیب کنید.
تراز – تراز گالری عکس در پست یا صفحه به نیاز شما بستگی دارد. شما نیازی به استفاده از تگ‌های HTML یا برخی ترفندهای CSS ندارید، این تابع به شما کمک می‌کند تا گالری تصاویر خود را همانطور که نیاز دارید تراز کنید. امکان انتخاب یکی از حالت‌های تراز پیاده‌سازی شده: چپ، راست، مرکز برای تراز کردن تصاویر در محتوای پست یا صفحه.
بالشتک – گزینه های جدید پد. مقادیر سفارشی را بر حسب پیکسل برای بلوک ریز عکسها در محتوای پست یا صفحه تعریف کنید. آیا می توان بالشتک را از سمت چپ، راست، بالا و پایین تعریف کرد؟
Post Generator – عملکرد جدید برای ایجاد خودکار پست با برچسب گالری در داخل آن. مدیریت پست پیشرفته با توابع اضافی برای سفارشی سازی و مدیریت تمام پست های شما در یک مکان پیاده سازی شده است.
پنل توضیحات – پنل توضیحات تصویر جدید در لایت باکس، چند تم مختلف. بخش تنظیمات به شما امکان می‌دهد سبک‌های تم پنل محتوا را تغییر دهید. در پنل توضیحات می توانید چند منبع محتوا را تعریف کنید. عنوان تصویر، عنوان تصویر یا توضیحات تصویر.
کش رفتن در لایت باکس – لایت باکس از جلوه کش رفتن در چند دستگاه تلفن همراه پشتیبانی می کند. کشیدن انگشت به درستی در لایت باکس برای همه تصاویر کار می کند. تست شده برای اندروید و iOS.
طراحی دکمه لینک پیشرفته – رابط جلویی دارای دکمه پیوند است. این دکمه عملکرد پیوند را در هر تصویر کوچک ارائه می دهد.
این دکمه رابط دارای طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی رابط جلویی است. به راحتی می توانید رنگ، حاشیه و نماد این دکمه را تغییر دهید.
نشانگر الگوی توضیحات – هر تصویر حاوی قسمت توضیحات است. در پارامترهای اضافی شناور تصویر می‌توانید برخی HTML یا تگ‌ها یا تگ‌های داخلی را برای سفارشی‌سازی توضیحات تصویر تعریف کنید.
تنظیمات سازگاری پلاگین – در تنظیمات افزونه می توانید تنظیمات کلی افزونه را سفارشی کنید تا از تضاد با افزونه های دیگر یا موضوع وردپرس جلوگیری کنید.
حالت‌های رابط مدیریت – در تنظیمات افزونه می‌توانید تنظیمات رابط افزونه را سفارشی کنید تا از تضاد با افزونه‌های دیگر جلوگیری کنید.
پیوندهای ویدیویی – در مدیر رسانه هر تصویر گزینه جداگانه ای برای پیوند ویدیو دارد. پیوندهای ویدیویی را می توان به فید یوتیوب یا vimeo مشخص کرد.
نسبت سفارشی تصاویر – در تنظیمات افزونه می توانید نسبت سفارشی را برای هر تصویر تعریف کنید. هر گالری می تواند تنظیمات شخصی برای این گزینه داشته باشد.
Thumbnails Fade Effect – جلوه محو شدن برای شناور کردن ریز عکسها اجرا شده است. با چنین جلوه های انیمیشن شناور جذاب تر و چشم نوازتر می شود.
عملکرد بیشتر بارگیری پیشرفته – حالت ناوبری بسیار جذاب را پیاده سازی کرده است. بارگذاری خودکار تصاویر مانند لیست بی پایان تصاویر. Load more function گزینه‌های سفارشی‌سازی زیادی دارد تا آن‌طور که نیاز دارید کار کند.
بهینه سازی کد SEO – چند حالت خروجی کد جلویی را پیاده سازی کرد. یک حالت ساده شده با تمام عناصر کد اصلی جلویی، حالت دیگری با عناصر غیر قابل مشاهده اضافی. این گزینه حالت های اضافی دارد. این حالت‌های خروجی SEO حالت خروجی پیش‌فرض، تصویر بندانگشتی، ریز عکس‌ها + حالت پیوندها را به شما می‌دهد.
الگو – در افزونه ما موتور قالب پیشرفته برای توضیحات تصاویر داریم. هر متن شناور تصویر را می توان با گزینه های قالب داخلی ویرایش و سفارشی کرد.
کش – گزینه فوق العاده کش جدید و باورنکردنی باعث می شود صفحه شما ده برابر سریعتر بارگذاری شود. این تابع از مدل کاملاً جدیدی از بارگذاری تصاویر استفاده می کند. هنگامی که حافظه پنهان را برای گالری با اندازه بزرگ فعال می کنید، استفاده از افزونه ما بسیار سریعتر و موثرتر خواهد بود. بازدیدکنندگان شما از سرعت بارگذاری صفحه واقعا شگفت زده خواهند شد.
پشتیبانی از فیلم ها – هر تصویری در صورت امکان گزینه ای برای تعریف پیوند ویدیویی برای هر تصویر خاص دارد.
Elementor Block – در Elementor page bulder می توانید از بلوک داخلی Elementor در افزونه ما استفاده کنید.
لغزنده – امکان ایجاد نوار لغزنده تصویر با رابط کاربری سازگار با موبایل و پشتیبانی از دستگاه های صفحه لمسی. در حالت نمایش اسلاید می‌توانید عکس‌ها را در نمایش اسلاید تصویر آپلود کنید و عناصر رابط شبکه مختلف را برای حرکت بین اسلایدها پیکربندی کنید. امکان پذیر است تعداد نامحدودی اسلایدر عکس با متن های مختلف در پانل توضیحات ایجاد کنید. می‌توانید از عنوان، عنوان یا شرح عکس به عنوان منبع متنی برای هر اسلاید اسلایدر تصویر استفاده کنید.
ویژگی های کلیدی Pro
بیش از 50 سبک از پیش پیکربندی شده – با یک کلیک راه اندازی گالری با نوع و سبک های تم مورد نیاز. این سبک ها در 6 دسته با انواع مختلف طرح بندی شبکه و نمای رابط طبقه بندی می شوند.
گالری یوتیوب پیشرفته – 6 بازدید از پیش پیکربندی شده برای حالت فیدهای یوتیوب. هر نمونه دارای مجموعه کاملی از کنترل های پیکربندی طراحی است.
تم‌های شبکه‌ای عکس پیشرفته – 8 نمای از پیش پیکربندی شده برای نماهای شبکه‌ای تصویر با تنظیمات پیکربندی رابط پیشرفته و چیدمان.
تم های پیشرفته سنگ تراشی – 8 نمای از پیش پیکربندی شده برای نماهای شبکه سنگ تراشی با تنظیمات پیکربندی رابط پیشرفته و چیدمان. اضافه شدن حالت تغییر اندازه هوشمند برای تغییر اندازه تصاویر به صورت خودکار برای ساختمان طرح شبکه سنگ تراشی.
تم‌های موزاییک پیشرفته – 6 نما از پیش پیکربندی شده برای نماهای شبکه موزاییک با تنظیمات پیکربندی رابط و چیدمان پیشرفته.
تم های پیشرفته پولاروید – 8 نما از پیش پیکربندی شده برای نماهای شبکه پولاروید با تنظیمات پیکربندی رابط پیشرفته و چیدمان.
تم های دیواری پیشرفته – 8 نمای از پیش پیکربندی شده برای نماهای شبکه ای به سبک دیوار با تنظیمات پیکربندی رابط پیشرفته و چیدمان.
تنظیمات منوی پیشرفته – دسترسی کامل به پیکربندی فیلترهای شبکه بالا و دکمه های ناوبری. با پیکربندی سبک ها و حالت های منوی ناوبری.
پیمایش برچسب‌ها پیشرفته – حالت پیمایش برچسب‌ها برای منوی پیمایش بالا.
تنظیمات پیشرفته پولاروید – پیکربندی منبع محتوای پولاروید و طراحی برای پانل توضیحات.
تنظیمات اندازه پیشرفته – مجموعه ای از گزینه های اندازه، فاصله شبکه، مدیریت ستون ها، تنظیمات سازگار با موبایل برای دستگاه های تلفن همراه.
تنظیمات لایت باکس پیشرفته – رنگ ها، سبک ها و قابلیت مشاهده عناصر ناوبری در پنجره بازشوی لایت باکس قابل تنظیم است.
تنظیمات پیشرفته شناور – پیکربندی رنگ‌ها را برای پوشش، دکمه‌ها و تمام متن برای عناصر شناور اضافی مانند عنوان، عنوان و توضیحات ضرب کنید.
تنظیمات صفحه‌بندی پیشرفته – پیکربندی گردش کار عملکرد بیشتر. اصلاح سبک ها و رنگ های عنصر رابط صفحه بندی.
تنظیمات طرح‌بندی پیشرفته – تنظیمات شبکه تصویر، تنظیمات طرح‌بندی مختلف برای نسخه سایت دسکتاپ و دستگاه‌های تلفن همراه. Android یا iOS، طرح‌بندی گالری سازگار با موبایل.
تنظیمات تغییر اندازه پیشرفته – برای شبکه سنگ تراشی، عملکرد جدید خودکار و پیشرفته تغییر اندازه ریز عکسها را پیاده سازی کرده است.
لیست پخش یوتیوب – وارد کردن سریع ویدیوهای لیست پخش یوتیوب با چند کلیک.
کانال یوتیوب – وارد کردن سریع ویدیوهای کانال های یوتیوب با چند کلیک.
پیوند تصویر – هر تصویر دارای فیلد پیوند شخصی است. شما می توانید لینک های مختلف برای هر تصویر تنظیم کنید.
برچسب‌ها برای تصاویر – هر تصویر حاوی قسمت توضیحات است. در پارامترهای اضافی شناور تصویر می‌توانید برخی HTML یا تگ‌ها یا تگ‌های داخلی را برای سفارشی‌سازی توضیحات تصویر تعریف کنید.
طرح‌بندی شبکه‌ای – در افزونه نه تنها طرح‌بندی گالری کلاسیک، بلکه طرح‌بندی شبکه‌ای برای سبک مدرن با اندازه‌های مختلف ریز عکس‌ها را نیز اجرا می‌کند.
پیوندهای هوشمند – پیوندهای تصاویر هوشمند و الگوریتم تجزیه پیوندهای ویدیویی پیاده سازی شده است. پیوندهای تشخیص خودکار با دکمه‌های ناوبری لینک غیرفعال را پیاده‌سازی کرد
الگوی طرح بندی شناور – جلوه های شناور دارای مجموعه ای از گزینه های پیشرفته است. به عنوان مثال، می توانید طرح بندی افکت شناور را با تگ های build in سفارشی کنید
شبکه قابل تنظیم – هر تصویر دارای گزینه های اضافی برای سفارشی سازی طرح عکس است، در نتیجه می توانید شبکه گالری کاملاً سفارشی را بسته به نیاز خود بسازید. شما می توانید تصمیم بگیرید که به چه اندازه ماتریس ریز عکسها در وب سایت خود نیاز دارید
نمادهای شناور قابل تنظیم – تمام نمادهای دکمه های گالری کاملاً قابل تنظیم هستند و هر نماد را می توان به راحتی با جادوگر build in icons تغییر داد.
ویجت گالری – هر آیتم را می توان در پست، صفحه یا ویجت با تگ کد کوتاه یا با استفاده از دکمه جادوگر درج کرد – تولید کننده کد کوتاه در پست یا ویرایشگر صفحه
کلون – اگر صدها گالری در وب سایت دارید، این ویژگی واقعا برای شما مفید است! تنظیمات یک گالری را برای اعمال آن در گالری دیگر کلون کنید. بنابراین می‌توانید سبک‌های مورد منبع را در گالری‌هایی که نیاز دارید تنها با یک کلیک کپی کنید.
سایه های سفارشی بندانگشتی – سایه عنصر بسیار شیک تصاویر کوچک در قسمت جلویی است. شما می توانید با سایه های استایل های مختلف، صفحات خود را کاملاً متفاوت جلوه دهید.
آمار – هر آیتم دارای عملکرد آماری بسیار مفید و ساده است. شما به راحتی می توانید مشاهده هر عکس را بررسی کنید. در تنظیمات، مقادیر آماری را می توان بازنشانی کرد.
پشتیبان‌گیری – اجرای عملکرد پشتیبان‌گیری گالری‌های چند منظوره. با این حالت ها می توانید تصاویر تنظیمات و گالری ها را به راحتی از یک سرور به سرور دیگر منتقل کنید. عملکرد پشتیبان‌گیری دارای حالتی است که فقط تنظیمات آلبوم را صادر می‌کند یا پشتیبان‌گیری کامل با تصاویر و تنظیمات انجام می‌دهد.
پشتیبانی چند سایت – پشتیبانی چند سایتی پیاده سازی شده است. می توانید افزونه را در داش مدیریت نصب کنیدمرتبط مواجه شدید، با ما تماس بگیرید و ما در مدت کوتاهی همه چیز را مرتب می کنیم.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها