٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس جنگ اجتماعی

شرح با بهترین افزونه اشتراک گذاری اجتماعی وردپرس، اشتراک های اجتماعی بیشتری دریافت کنید که می تواند منجر به ترافیک وب سایت بیشتر شود! ساخته شده توسط گروهی از کارشناسان بازاریابی رسانه های اجتماعی و توسعه دهندگان در سطح جهانی…

محمد یوسفی

28 نوامبر 2021

شرح

با بهترین افزونه اشتراک گذاری اجتماعی وردپرس، اشتراک های اجتماعی بیشتری دریافت کنید که می تواند منجر به ترافیک وب سایت بیشتر شود! ساخته شده توسط گروهی از کارشناسان بازاریابی رسانه های اجتماعی و توسعه دهندگان در سطح جهانی که به عملکرد وسواس دارند. در افزونه های Warfare بیشتر بیاموزید.

افزونه اشتراک گذاری وردپرس

اکثر افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی وردپرس سرعت سایت شما را کاهش می دهند، جذاب نیستند و آنطور که شما انتظار دارید کار نمی کنند. دکمه های اشتراک گذاری Social Warfare هم سریع و هم زیبا هستند.

نه تنها هرگز سرعت وب‌سایت شما را مانند سایر افزونه‌های اشتراک‌گذاری کند نمی‌کند، بلکه جذاب‌ترین دکمه‌های اشتراک‌گذاری موجود را در اختیار شما قرار می‌دهیم که بدون توجه به اندازه یا وضوح صفحه نمایش، عالی به نظر می‌رسند.

Social Warfare اشتراک‌های اجتماعی را تا 300% افزایش داده است، بدون اینکه سرعت وبلاگ من کاهش یابد.
Eddie Gear – وبلاگ نویس حرفه ای

شما می توانید از میان دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی برتر، از جمله:

فیس بوک
توییتر
+Google
پینترست
لینکدین
مخلوط کردن

همچنین می توانید انتخاب کنید که در آن دکمه های اشتراک گذاری نمایش داده شوند. از بین گزینه های قرار دادن زیر انتخاب کنید:

بالای محتوای پست
زیر مطالب پست
هم در بالا و هم زیر محتوای پست
هیچ (یا) قرار دادن دستی

ما همچنین به شما این امکان را می‌دهیم که وقتی دکمه‌های ثابت (غیر شناور) دیده نمی‌شوند، دکمه‌های اشتراک‌گذاری شناور خوانندگان شما را در صفحه دنبال کنند. به این ترتیب خواننده همیشه به راحتی به دکمه های اشتراک گذاری شما دسترسی خواهد داشت، بدون توجه به اینکه کجا در صفحه شما حرکت می کنند.

“این به مراتب بهترین افزونه اشتراک گذاری اجتماعی است که من در شبکه دیده ام!”
دیوید فاستر، شخصیت آنلاین

اثبات اجتماعی

با افتخار تعداد دفعاتی را که محتوای شما به اشتراک گذاشته شده است نشان دهید – حتی تعداد توییت ها (با مجوز Social Warfare – Pro)! اثبات اجتماعی یک ابزار روانشناختی قدرتمند است که ثابت شده است که بر سهام بیشتری تأثیر می گذارد.

ما از نقاط پایانی API شبکه اجتماعی استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم که دقیق‌ترین تعداد اشتراک‌ها همیشه نمایش داده می‌شوند.

ویجت پست های محبوب بر اساس تعداد اشتراک های اجتماعی

آیا دوست ندارید نشان دهید که محبوب ترین پست های شما بر اساس تعداد اشتراک گذاری های اجتماعی که دریافت کرده اند چیست؟ Social Warfare به شما این امکان را می دهد که این کار را انجام دهید.

شما حتی می توانید انتخاب کنید که بیشتر پست های محبوب خود را بر اساس اینکه در کدام شبکه اجتماعی محبوب بوده اند نمایش دهید!

ویجت Social Warfare’s Popular Posts به شما امکان نمایش و سفارشی کردن ظاهر را با موارد زیر می دهد:

ارسال تصاویر کوچک
اندازه تصویر و متن
تم های بصری سفارشی
محدوده تاریخ سفارشی
برای نقل قول توییت کلیک کنید

یک راه ساده و موثر برای ایجاد نقل قول های قابل توییت درست در داخل پست ها یا صفحات شما. این ثابت کرده است که میانگین تعداد توییت ها در هر مقاله را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

از کدهای کوتاه برای قرار دادن دستی دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی در هر مکانی استفاده کنید

اگر می‌خواهید دکمه‌هایی را در وسط مقاله قرار دهید، می‌توانید از کد کوتاه [social_warfare] ما استفاده کنید.

اگر بخواهید دکمه‌های اشتراک‌گذاری را به صفحه‌ای اضافه کنید، اما در واقع از آن‌ها بخواهید یک صفحه متفاوت را به طور کلی به اشتراک بگذارند (مثل اینکه بتوانید صفحه اشتراک خود را از تشکر شما به اشتراک بگذارید) چه می‌شود؟ جنگ اجتماعی این امکان را به شما می دهد!

اگر با PHP تجربه دارید، می توانید Social Warfare را نیز برای سفارشی سازی بیش از حد به قالب های تم خود متصل کنید.

حفاظت از محتوا

ما Frame Buster خود را که بسیار مورد تقاضا قرار گرفته است را مستقیماً در Social Warfare ساخته‌ایم تا از شما در برابر هکرهای محتوا که به دنبال قرار دادن تبلیغات خود در بالای محتوای شما بدون اجازه شما هستند، محافظت کنید.

Social Warfare بهترین افزونه اشتراک گذاری اجتماعی است که من تا به حال استفاده کرده ام. من آن را به همه مشتریان خود توصیه می کنم.
اندرو وایلدر، مشاور بازاریابی

گزینه های اشتراک گذاری اجتماعی ممتاز

Social Warfare – دارندگان مجوز حرفه ای همچنین به دکمه های اشتراک گذاری شبکه اجتماعی زیر دسترسی دارند:

Reddit
وبلاگ Tumblr
خوشمزه
واتس اپ
جیبی
بافر
اخبار هکرها
فلیپ بورد
پست الکترونیک

علاوه بر شبکه‌های اجتماعی اضافی، می‌توانید تعداد توییت‌های توییتر را دوباره فعال، پیگیری و نمایش دهید!

تمام تصاویر را پین کنید

فعال کردن دکمه پین ​​نشانگر تصویر، هنگامی که خواننده ماوس خود را روی آن می‌برد، دکمه «پین» را بالای هر تصویر داخل محتوای شما قرار می‌دهد. این باعث می شود هر تصویر در صفحه شما به شدت در Pinterest به اشتراک گذاشته شود!

سفارشی سازی اشتراک گذاری قدرتمند

«من از Social Warfare – Pro استفاده می‌کنم، زیرا نحوه اشتراک‌گذاری چیزها وقتی برای انجام آن نیستم مهم است!»
پگ فیتزپاتریک، نویسنده کتاب هنر و علم رسانه های اجتماعی

Social Warfare یکی از پیشگامان شخصی سازی نحوه اشتراک گذاری محتوای شما، به ویژه با Pinterest است. افزونه Social Warfare – Pro به شما این امکان را می دهد که دقیقاً تصمیم بگیرید که هنگام اشتراک گذاری محتوای شما در سایت هایی مانند Facebook و Google+ کدام تصویر، عنوان و توضیحات ظاهر شود. این همچنین برای هر شبکه دیگری که از داده های Open Graph برای اشتراک گذاری های اجتماعی استفاده می کند، صدق می کند.

علاوه بر این، می‌توانید یک تصویر سفارشی Pinterest آپلود کنید و یک توضیح سفارشی بنویسید تا زمانی که شخصی روی دکمه پین ​​کلیک می‌کند، تصویری که انتخاب کرده‌اید دقیقاً با توضیحاتی که نوشته‌اید نشان داده شود. دیگر امیدوار نیستید که خوانندگان شما بهترین تصویر را انتخاب کنند و توضیحاتی بهینه برای شما بنویسند!

علاوه بر آن، شما همچنین می توانید یک توییت سفارشی برای زمانی که شخصی روی دکمه توییتر کلیک می کند بنویسید. توییت دقیقی که نوشتید در کادر اشتراک گذاری توییتر وSocial Warfare به طور خودکار لینک را به محتوای شما و نام کاربری @ شما را به انتهای آن اضافه می کند.

این قابلیت ها همان چیزی است که بازاریابان حرفه ای رسانه های اجتماعی و وبلاگ نویسان منتظر آن بوده اند.

جنگ اجتماعی – گزینه های اشتراک گذاری حرفه ای، طراحی سفارشی و قرارگیری

شبکه‌های اشتراک‌گذاری را که نمایش می‌دهید، نحوه ظاهر دکمه‌ها و مکان نمایش آنها را سفارشی کنید.

شما می توانید از میان 6 شکل دکمه های مختلف، 8 تم رنگی مختلف به علاوه امکان انتخاب رنگ های دلخواه برای دکمه های خود را انتخاب کنید. ترکیب طراحی نامحدود است.

همچنین 6 سبک مختلف Click to Tweet و گزینه ای برای ایجاد سبک خود از طریق CSS تم خود دریافت خواهید کرد.

حداقل مدرک اجتماعی

اگر ترجیح می‌دهید فقط پس از به دست آوردن حداقل تعداد سهام (برای جلوگیری از “اثبات اجتماعی منفی”) تعداد را نشان دهید، می‌توانید این کار را نیز انجام دهید. یا اگر ترجیح می‌دهید که اصلاً شمارش نمایش داده نشود، کافی است آن‌ها را کاملاً خاموش کنید.

بازیابی اشتراک: تعداد سهم از دست رفته شما بازگشت!

آیا تا به حال ساختار پیوند ثابت، پیشوند دامنه، پروتکل های اتصال (http-https) را تغییر داده اید یا فقط دامنه های تغییر یافته را تغییر داده اید و در نهایت تمام تعداد اشتراک های اجتماعی خود را از دست داده اید؟

ما ابزاری را دقیقاً در Social Warfare به نام Share Recovery ساخته‌ایم که به شما امکان می‌دهد اگر تا به حال مجبور به تغییر تنظیمات پیوند ثابت خود شده‌اید، تعداد سهم‌های از دست رفته خود را برگردانید.

نویسندگی اجتماعی، کارت های توییتر، پین های غنی و موارد دیگر

به اشتراک گذاشتن مطالب خود در رسانه های اجتماعی بسیار خوب است، زمانی که در اشتراک گذاری اجتماعی از شما نام برده می شود بهتر است! با Social Warfare می توانید اطمینان حاصل کنید که نویسنده شما همیشه در جای خود است، از جمله:

منبع فیسبوک نویسنده و ناشر
لینک اپلیکیشن فیس بوک (کاربران پیشرفته)
انتساب ناشر و نویسنده توییتر
“از طریق @username” به انتهای توییت ها اضافه شد
“از طریق @username” به انتهای توضیحات پین اضافه شده است

همچنین می‌توانید کارت‌های توییتر (کارت‌های تصویر بزرگ) را فعال کنید تا توییت‌هایی که از سایت شما ارسال می‌شوند همیشه غنی از رسانه باشند و به احتمال زیاد درگیر شوند.

افزونه ما همچنین تضمین می‌کند که سایت شما Rich Pin آماده است تا پین‌های شما تا حد امکان خوب به نظر برسند.

کوتاه کردن لینک، کمپین تجزیه و تحلیل و ردیابی با کلیک روی دکمه

پیوندهای به اشتراک گذاشته شده را بطور خودکار با استفاده از اعتبار Bitly خود کوتاه کنید تا بتوانید تعداد کلیک هایی که روی پیوندهای شما انجام می شود را پیگیری کنید.

علاوه بر این، اگر کاربر گوگل آنالیتیکس هستید، می‌توانید ردیابی Analytics را طوری تنظیم کنید که هر پیوند اشتراک‌گذاری شده حاوی کد رهگیری UTM خاص شبکه باشد. به این ترتیب می‌توانید تمام پیوندهای ورودی را که در نتیجه مستقیم اشتراک‌گذاری Social Warfare آمده‌اند، ردیابی کنید.

شما همچنین می توانید رویداد Tracking را فعال کنید تا در گوگل آنالیتیکس نیز ببینید دقیقا چند بار روی دکمه های شما کلیک شده است.

بدون شک Social Warfare قوی ترین افزونه اشتراک گذاری اجتماعی موجود برای وردپرس است. شما همه این ویژگی‌های ممتاز را دریافت می‌کنید در حالی که همچنان از یک پایه کد بسیار سریع و سبک بهره می‌برید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها