٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس پر رسانه های اجتماعی

شرح WordPress Social Media Feather یک افزونه وردپرس رسانه اجتماعی رایگان و سبک وزن است که به شما امکان می دهد به سرعت و بدون دردسر اشتراک گذاری اجتماعی و ویژگی های دنبال کردن را به همه پست ها، صفحات…

محمد یوسفی

28 نوامبر 2021

شرح

WordPress Social Media Feather یک افزونه وردپرس رسانه اجتماعی رایگان و سبک وزن است که به شما امکان می دهد به سرعت و بدون دردسر اشتراک گذاری اجتماعی و ویژگی های دنبال کردن را به همه پست ها، صفحات و انواع پست های سفارشی خود اضافه کنید.

این افزونه از افزودن دکمه های اجتماعی برای اشتراک گذاری یا دنبال کردن پشتیبانی می کند (یعنی دکمه های اجتماعی که به صفحات پروفایل شبکه اجتماعی شما پیوند می دهند). دکمه های رسانه های اجتماعی می توانند به راحتی و به طور خودکار به همه پست ها، صفحات یا هر نوع پست سفارشی دیگری اضافه شوند.

یکی از معدود افزونه های اشتراک گذاری و نشانک گذاری اجتماعی با پشتیبانی کامل از رتینا و نمایشگرهای با وضوح بالا همانطور که در iPad، iPhone و سایر دستگاه ها استفاده می شود!

چیزی که وردپرس را از انبوهی از دیگر افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی و دنبال کردن افزونه های وردپرس جدا می کند، تمرکز آن بر سادگی، عملکرد و تأثیر اشتراک گذاری اجتماعی است. دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی و پیوندها به صفحات اجتماعی شما با نمایش خودکار یا ویجت های اجتماعی سریع تنظیم می شوند.

با توجه به تمرکز گسترده روی یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی وردپرس، سایت شما همچنان نشانک های اجتماعی و دکمه های اشتراک گذاری را برای بهبود دید پست ها و محتوای شما و بهبود دسترسی کلی جهانی شما در پلتفرم های اجتماعی ارائه می دهد.

اشتراک‌گذاری رسانه‌های اجتماعی وردپرس که توسط این افزونه ارائه می‌شود شامل تمام ارائه‌دهندگان کلیدهای اشتراک‌گذاری اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، Google+، reddit، Pinterest، tumblr، Linkedin و حتی ایمیل می‌شود.

دکمه های اجتماعی را نشان می دهد که کاربران شما می توانند روی آنها کلیک کنند تا در فیس بوک به اشتراک بگذارند یا پست ها و صفحات شما را در سایت شما توییت کنند یا آن را به reddit و google plus ارسال کنند یا در تامبلر و سایر شبکه های اشتراک گذاری اجتماعی منتشر کنند.

شبکه های اجتماعی وردپرس که توسط این افزونه ارائه می شود شامل تمام ارائه دهندگان و ابزارهای اصلی شبکه اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس، پینترست، لینکدین، یوتیوب، تامبلر، اینستاگرام، فلیکر، چهار ضلعی، ویمیو یا RSS می شود.

افزونه رسانه‌های اجتماعی ما ویجت‌هایی را برای اشتراک‌گذاری و دنبال کردن دکمه‌ها ارائه می‌دهد که می‌توانید در هر ناحیه دارای ابزارک در سایت خود قرار دهید و ویجت‌ها نیز برخی از تنظیمات و پارامترها را برای تغییر ظاهر دکمه‌های اجتماعی نشان می‌دهند. این افزونه همچنین کدهای کوتاهی را ارائه می‌کند که می‌توانند برای یک هدف مورد استفاده قرار گیرند، هم دکمه‌های اشتراک‌گذاری و هم دکمه‌های دنبال کردن را ایجاد می‌کنند و امکان مشاهده شبکه‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی را فراهم می‌کنند یا نحوه ظاهر شدن شبکه‌های اجتماعی مختلف را تغییر ترتیب می‌دهند (نمونه کدهای کوتاه را در پایین ببینید).

با استفاده از فیلدهای سفارشی می توانید رندر خودکار آیکون های اجتماعی را برای پست های خاص غیرفعال کنید. به سادگی یک فیلد سفارشی synved_social_exclude_share را روی “yes” (بدون نقل قول) تنظیم کنید تا رندر دکمه های اشتراک گذاری در پست/صفحه را غیرفعال کنید یا synved_social_exclude_follow را روی “yes” (بدون نقل قول) بگذارید تا دکمه های زیر را از پست حذف کنید و یا synved_social_exclude را برای غیرفعال کردن هر دو انتخاب کنید. ویرایشگر Custom Fields باید در صفحه ویرایش پست/صفحه شما با کلیک کردن در بالا سمت راست جایی که روی آن می‌گوید «گزینه‌های صفحه» فعال شود.

امکانات
اشتراک گذاری اجتماعی وردپرس برای همه پست های شما
پشتیبانی کامل از رتینا و نمایشگرهای با وضوح بالا
اشتراک گذاری اجتماعی وردپرس و ویجت های فالو
از همه ارائه دهندگان اصلی ویژگی های اجتماعی پشتیبانی می کند
اشتراک گذاری با فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس، ردیت، پینترست، تامبلر، لینکدین و ایمیل
دنبال کردن در فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس، پینترست، لینکدین، یوتیوب، تامبلر، اینستاگرام، فلیکر، چهار ضلعی، ویمیو یا فید RSS
هر ارائه دهنده اجتماعی را می توان فعال یا غیرفعال کرد
امکان انتخاب خدماتی که هر ارائه دهنده در معرض آن قرار می گیرد
سفارشی سازی کامل برای عناوین و URL ها برای هر ارائه دهنده
نشانک های اجتماعی سریع و بدون مزاحمت برای سایت شما
همراه با مجموعه آیکون های مدرن پیش فرض
برای سفارشی‌سازی بیشتر، پوسته‌های آیکون‌های اجتماعی بیشتری در دسترس هستند. رایگان از نسخه 1.8.2!
پوسته های موجود را می توان با جلوه های جالب مانند محو شدن و خاکستری شدن نمادهای اجتماعی سفارشی کرد
اگر آن‌ها را دوست دارید، می‌توانید شمارنده‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی را دریافت کنید که به صورت پویا بارگیری می‌شوند، فقط در صورت لزوم، بنابراین بر بازدیدکنندگانی که از آنها استفاده نمی‌کنند سنگینی نمی‌کند.
کد کوتاه نمونه

این کد کوتاه فهرستی از دکمه‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی برای اشتراک‌گذاری محتوا در سایت شما ایجاد می‌کند:
[feather_share]

این کد کوتاه فهرستی از دکمه‌های اشتراک‌گذاری رسانه‌های اجتماعی را برای اشتراک‌گذاری محتوا در سایت شما ایجاد می‌کند که فقط Google+، Twitter و Facebook را به ترتیب خاص نشان می‌دهد:
[feather_share show=”google_plus, twitter, facebook” hide=”reddit, pinterest, linkedin, tumblr, mail”]

با تغییر ترتیب کلمات کلیدی می توانید ترتیب دکمه های نمایش داده شده را تغییر دهید:
[feather_share show=”twitter, google_plus, facebook” hide=”reddit, pinterest, linkedin, tumblr, mail”]

این کد کوتاه فهرستی از دکمه‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی را برای اشتراک‌گذاری محتوا در سایت شما با استفاده از پوسته نمادهای «چرخ» ایجاد می‌کند:
[feather_share skin=”چرخ”]

این کد کوتاه فهرستی از دکمه‌های اشتراک‌گذاری رسانه‌های اجتماعی را برای اشتراک‌گذاری محتوا در سایت شما با استفاده از پوسته نماد پیش‌فرض با اندازه ۶۴ پیکسل ایجاد می‌کند:
[feather_share size=”64″]

می توانید با استفاده از ویژگی “class” یک کلاس CSS سفارشی به دکمه های اشتراک گذاری خود اضافه کنید:
[feather_share class=”myclass”]

می توانید تمام پارامترهای بالا را برای سفارشی کردن ظاهر ترکیب کنید.

به عنوان مثال از پوسته نماد “چرخ” در اندازه 64 پیکسل استفاده کنید و فقط Google+، Twitter و Facebook را به ترتیب خاص نشان می دهد:
[feather_share skin=”wheel” size=”64″ show=”google_plus, twitter, facebook” hide=”reddit, pinterest, linkedin, tumblr, mail”]

کد کوتاه بعدی لیستی از دکمه های اجتماعی زیر را ایجاد می کند که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد شما را دنبال کنند:
[feather_follow]

کد کوتاه بعدی فهرستی از دکمه‌های اجتماعی زیر را ایجاد می‌کند که به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد با استفاده از پوسته نمادهای “Balloon” شما را دنبال کنند:
[feather_follow skin=”بالون”]

با استفاده از ویژگی “class” می توانید یک کلاس CSS سفارشی را به دکمه های پروفایل های اجتماعی خود اضافه کنید:
[feather_follow class=”myclass”]

کد کوتاه بعدی فهرستی از دکمه‌های زیر رسانه‌های اجتماعی را ایجاد می‌کند که به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد با استفاده از پوسته نمادهای «بالون» با اندازه ۶۴ پیکسل، شما را دنبال کنند:
[feather_follow skin=”balloon” size=”64″]

می توانید یک URL دستی برای استفاده از دکمه های اشتراک گذاری مشخص کنید:
[feather_share url=”http://www.example.org”]

برچسب های قالب

اگر نمی‌خواهید از کدهای کوتاه استفاده کنید، اما ترجیح می‌دهید مستقیماً از PHP استفاده کنید، ۲ تابع/تگ قالب PHP وجود دارد که می‌توانید استفاده کنید.

برای دکمه های اشتراک گذاری می توانید از:
if (function_exists(‘synved_social_share_markup’)) echo synved_social_share_markup();

برای دکمه های زیر می توانید استفاده کنید:
if (function_exists(‘synved_social_follow_markup’)) echo synved_social_follow_markup();

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها