٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس صفحه ساز پررنگ

شرح Bold Page Builder برای وردپرس 100% رایگان است – هیچ نسخه ممتازی وجود ندارد و می توانید آزادانه از آن در پروژه های تجاری و غیر تجاری خود استفاده کنید. حتی در قالب‌های ممتاز وردپرس شما. [fvplayer src=”http://youtube.com/watch?v=8ftwyKO_3ok”] وب‌سایت…

محمد یوسفی

28 نوامبر 2021

شرح

Bold Page Builder برای وردپرس 100% رایگان است – هیچ نسخه ممتازی وجود ندارد و می توانید آزادانه از آن در پروژه های تجاری و غیر تجاری خود استفاده کنید. حتی در قالب‌های ممتاز وردپرس شما.

[fvplayer src=”http://youtube.com/watch?v=8ftwyKO_3ok”]

وب‌سایت با ظاهر ممتاز خود را فقط با استفاده از تم پیش‌فرض Twenty Seventeen یا Twenty Sixteen و صفحه‌ساز پررنگ ایجاد کنید.

صفحه ساز پررنگ را در عمل ببینید!
صفحات نمایشی ما را که با موضوع Twenty Seventeen ساخته شده اند، بررسی کنید:

دمو عروسی 2017
نسخه ی نمایشی Accommodation 2017
نسخه ی نمایشی ساخت و ساز 2017

صفحات نمایشی ما را که با موضوع Twenty Sixteen ساخته شده اند، بررسی کنید:

دمو رستوران 2016
دمو Handyman 2016
دمو عروسی 2016

دموهای ما از افزونه های رایگان زیر استفاده می کنند:

Twenty Seventeen را سفارشی کنید
Twenty Sixteen را سفارشی کنید

وقتی برای مرحله بعدی آماده شدید، ما همچنین مجموعه‌ای از تم‌های ممتاز را ارائه می‌دهیم که از Bold Page Builder: BoldThemes Portfolio استفاده می‌کنند.

همراه با 30+ عنصر محتوا

Bold Builder – صفحه‌ساز وردپرس مملو از عناصر محتوا است – می‌توانید در عرض چند دقیقه با ویژگی‌های کشیدن و رها کردن و بدون تجربه کدنویسی شروع به ساخت طرح‌بندی خود کنید. و تمدید آن بسیار آسان است.

آکاردئون
دکمه
ماشین حساب هزینه
عنوان
آیکون
تصویر
آخرین پست ها
شبکه تصویر بنایی
شبکه پست بنایی
لیست قیمت
محتوای خام HTML/JS
جداکننده
سرویس
لغزنده
زبانه ها
متن
ویدئو
ایده آل برای توسعه دهندگان تم و وردپرس

اگر یک توسعه‌دهنده وردپرس هستید، می‌توانید آن را با اجزای خود گسترش دهید – این API ساده و شهودی و همچنین مستندات و نمونه‌های دقیق توسعه‌دهنده را دارد تا فوراً شروع کنید.

لایتینگ سریع ویژوال بیلدر

این یک قهرمان سرعت است و تنها صفحه ساز کشیدن و رها کردن وردپرس با پاسخ فوری رابط کاربری – دیگر منتظر و ناخن جویدن نیست. آهنگساز محبوب ویژوال را یک مایل شکست می دهد.

100% سازگار با اکثر تم های وردپرس

Bold Builder باید با بیشتر مضامین – رایگان یا ممتاز – کار کند. در واقع، تمام دموها با استفاده از تم ها و افزونه های رایگان WordPress.org توسعه داده می شوند. می‌توانید این صفحات را وارد کنید و از میان مجموعه‌ای از عناصر طراحی که با دقت ساخته شده‌اند، انتخاب کنید. برای دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه نصب دمو، لطفاً مستندات آنلاین را بخوانید.

عملکرد کامل کلیپ بورد برخلاف سایر افزونه های صفحه ساز وردپرس

مانند دیگران خود را محدود به تکرار عناصر محتوای خود در یک صفحه نکنید. اکنون می توانید هر عنصر محتوایی را از یک صفحه به صفحه دیگر و حتی از یک سایت به سایت دیگر کپی کنید. برخلاف هر پلاگین صفحه ساز دیگری. در نهایت، قدرت کامل کلیپ بورد عناصر محتوا را آزاد کنید و زندگی خود را بسیار آسان تر کنید.

به طور فعال توسعه یافته و پشتیبانی می شود

Bold Page Builder به طور فعال توسط BoldThemes، نویسندگان تعدادی از مضامین و افزونه های رایگان و ممتاز وردپرس، توسعه یافته است. ما متعهد هستیم که آن را به بهترین افزونه رایگان صفحه ساز وردپرس تا کنون تبدیل کنیم و منتظر جریان دائمی ویژگی های جدید و هیجان انگیز هستیم.

Bold Builder از طریق انجمن پشتیبانی ما پشتیبانی می شود.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها