٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس ردیابی حمل و نقل پیشرفته برای ووکامرس

شرح ردیابی حمل و نقل پیشرفته (AST) تمام آنچه را که برای مدیریت و خودکارسازی گردش کار انجام WooCommerce نیاز دارید را فراهم می کند. اطلاعات ردیابی را به راحتی اضافه کنید و سفارشات را انجام دهید، مشتریان خود را…

محمد یوسفی

28 نوامبر 2021

شرح

ردیابی حمل و نقل پیشرفته (AST) تمام آنچه را که برای مدیریت و خودکارسازی گردش کار انجام WooCommerce نیاز دارید را فراهم می کند.

اطلاعات ردیابی را به راحتی اضافه کنید و سفارشات را انجام دهید، مشتریان خود را در جریان قرار دهید، زمان صرف شده برای درخواست های پس از حمل و نقل را کاهش دهید و رضایت کلی مشتری را افزایش دهید.

ویژگی های کلیدی
بهینه سازی گردش کار انجام – AST به شما امکان می دهد برچسب وضعیت سفارش “تکمیل” ووکامرس را به “ارسال شده” تغییر نام دهید و وضعیت سفارش سفارشی “ارسال جزئی” را برای سفارش هایی که در بسته های جداگانه یا در زمان های مختلف ارسال می کنید فعال کنید.
ابزارک اطلاعات ردیابی – اطلاعات حمل و نقل و راهی برای پیگیری سفارش آنها با یک ویجت پاسخگو کاملاً قابل تنظیم برای مشتریان ارسال کنید. ویجت اطلاعات ردیابی در ایمیل های وضعیت سفارش و در صفحه مشاهده سفارش (حساب من) نمایش داده می شود.
افزودن اطلاعات ردیابی به سفارشات – هنگام ویرایش سفارش یا هنگام مشاهده لیست سفارشات در صفحه سفارشات، به راحتی اطلاعات ردیابی را به سفارشات ووکامرس اضافه کنید.
چندین شماره رهگیری را به یک سفارش اضافه کنید – می توانید چندین شماره پیگیری را به یک سفارش اضافه کنید.
هنگام افزودن شماره رهگیری، سفارشات را انجام دهید – AST به شما امکان می دهد هنگام اضافه کردن اطلاعات ردیابی، سفارش را انجام دهید و اطلاعات حمل و نقل را برای مشتریان خود ارسال کنید.
بیش از 300 ارائه دهنده حمل و نقل با پیوند ردیابی از پیش تعریف شده – ارائه دهندگان حمل و نقل مورد نظر خود را از لیستی از بیش از 300 ارائه دهنده حمل و نقل انتخاب کنید. پیوند ردیابی مشتریان شما را راهنمایی می کند تا محموله خود را در وب سایت ارائه دهنده حمل و نقل پیگیری کنند.
Shipment Tracking API – برای به‌روزرسانی شماره‌های ردیابی تولید شده توسط سرویس‌های شخص ثالث و انجام سفارش‌های سیستم‌های خارجی، از نقطه پایانی API ردیابی حمل و نقل استفاده کنید.
وارد کردن اطلاعات ردیابی از فایل‌های CSV – در صورتی که انبار یا dropshipper شما اطلاعات ردیابی را در فایل‌های CSV ارائه می‌کند، AST یک رابط سریع و آسان برای وارد کردن چندین شماره رهگیری به سفارش‌ها به صورت انبوه از یک CSV فراهم می‌کند تا بتوانید از کارهای تکراری کپی و جای‌گذاری اجتناب کنید. پیگیری اعداد به سفارش
مدیر اجرای AST PRO
ادغام و سازگاری – ادغام داخلی با ShipStation، WooCommerce Shipping، Ordoro، Royal Mail Click & Drop، Dear Inventory، Ali2Woo، Printify و موارد دیگر، برای خودکارسازی گردش کار انجام
داشبورد تکمیل – سفارشات خود را از یک داشبورد انجام متمرکز مدیریت و انجام دهید
ردیابی در هر مورد – ردیابی سفارش را تقسیم کنید و شماره های ردیابی را به موارد سفارش پیوست کنید
قالب های ایمیل سفارشی با ویجت ردیابی پاسخگو
وضعیت سفارش سفارشی ارسال شد – یک گردش کار حمل و نقل سفارشی ایجاد کنید و سفارش تکمیل شده را برای سفارشات مجازی نگه دارید
نقشه‌برداری نام ارائه‌دهنده API – نام شرکت‌های مخابراتی به‌روزرسانی‌شده در API را ترسیم کنید
اتوماسیون های API – تکمیل خودکار سفارشات جزئی
ارائه دهندگان حمل و نقل سفارشی – ارائه دهندگان حمل و نقل سفارشی را با پیوند ردیابی سفارشی ایجاد کنید
برچسب سفید ارائه دهندگان حمل و نقل – نام نمایشی و آرم ارائه دهندگان حمل و نقل از پیش تعریف شده را به روز کنید
شناسایی خودکار ارائه دهندگان حمل و نقل – هنگام اضافه کردن شماره پیگیری به سفارشات، ارائه دهندگان حمل و نقل را به طور خودکار شناسایی کنید (فقط به صورت دستی)
صادرات اطلاعات ردیابی به پی پال – به طور خودکار اطلاعات ردیابی محموله را به تراکنش پی پال صادر کنید
پشتیبانی پریمیوم

AST PRO را دریافت کنید >

یکپارچه سازی TrackShip

TrackShip تمام محموله های شما را با بیش از 300 ارائه دهنده حمل و نقل به صورت خودکار ردیابی می کند و یک تجربه ردیابی کاملاً مارک دار را برای فروشگاه WooCommerce شما به ارمغان می آورد. TrackShip به شما این امکان را می دهد که زمان صرف شده برای خدمات مشتری را کاهش دهید، مشتریان را بعد از حمل و نقل بیشتر درگیر کنید و یک تجربه عالی پس از خرید برای افزایش رضایت مشتری و تکرار خرید ارائه دهید.

AST کاملاً با TrackShip برای WooCommerce سازگار است و اطلاعات ردیابی که به سفارش‌ها اضافه می‌کنید به‌محض اضافه کردن اطلاعات ردیابی و انجام سفارش‌های خود به‌طور خودکار به TrackShip ارسال می‌شود.

سازگاری

افزونه Advanced Shipment Tracking با بسیاری از افزونه‌های دیگر مانند افزونه‌ها و خدمات برچسب حمل و نقل، افزونه‌های سفارشی‌کننده ایمیل، پلاگین‌های شماره سفارش مشتری، افزونه‌های فاکتورهای PDF، افزونه‌های چند فروشنده، افزونه‌های SMS و غیره سازگار است. لیست کامل سازگاری افزونه AST را بررسی کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها