٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس مدیریت و انتشار صحیح در سایت

  انتشار و مدیریت صحیح podcast  از سایت WordPress را کنترل و مدیریت کنید. ایجاد شده توسط podcasters برای podcasters (Blubrry podcasting)، گزینه‌های ویژگی‌های PowerPress پشتیبانی شده توسط برنامه‌های کاربردی بالا و directories، از جمله اپل Podcasts، گوگل Podcasts، Spotify،…

محمد یوسفی

24 ژانویه 2022

 

انتشار و مدیریت صحیح podcast  از سایت WordPress را کنترل و مدیریت کنید. ایجاد شده توسط podcasters برای podcasters (Blubrry podcasting)، گزینه‌های ویژگی‌های PowerPress پشتیبانی شده توسط برنامه‌های کاربردی بالا و directories، از جمله اپل Podcasts، گوگل Podcasts، Spotify، آمازون موسیقی و بیشتر. از همه مهم‌تر، با میزبان و آمار Blubrry ادغام می‌شود و ویژگی‌های مناسب از قبیل uploads ساده را تنها برای مشتریان Blubrry فراهم می‌کند. اما نگران نباش، ما با هر ارائهکننده hosting کار می‌کنیم.

PowerPress ویژگی‌های کلید
بازیکنان یکپارچه: PowerPress شامل بازیکنان صوتی و تصویری با درج پشتیبانی از سایت‌هایی مانند یوتیوب می‌شود.
نو: پرش به موقعیت در بازیکن به شما اجازه می‌دهد تا به یک مهر زمانی داده‌شده از قسمت، درست در بازیکن خود بپرید.
ابزارهای مشترک: ایجاد یک صفحه مشترک با subscribe exclusive exclusive و subscribe widget نوار کناری بهینه برای وب سایت‌های پاسخگو، صفحات با رزولوشن بالا و صفحه نمایش اپل.
در حال وارد کردن و مهاجرت: از یک میزبان پادکست دیگر یا یک سکوی انتشار عبور می‌کند؟ شما می‌توانید podcast را از SoundCloud، Libsyn، PodBean، Squarespace، Anchor، لنگر یا هر گونه feed podcast valid بدون از دست دادن اپیزودهای وارد کنید. ابزار Podcast Import همراه با ابزار رسانه کوچ دادن ما می‌تواند رسانه شما را به میزبانی بدون skipping یک ضربه حرکت دهد.
Multiple چندگانه در یک وب سایت: ایجاد پادکست های جداگانه توسط گروه یا فرمت رسانه با استفاده از ویژگی‌های Category podcasting یا Podcast.
زبان‌ها: PowerPress به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده‌است و امکان استفاده emoji برای فید podcast را فراهم می‌آورد.
آغاز به کار

با راهنمای تنظیمات آغاز به کار خود، احساس راحتی کنید. ما شما را از طریق تنظیمات و گزینه‌های مناسب برای podcast انتخاب خواهیم کرد

تنظیمات ضروری: به سرعت زمینه را برای podcast تنظیم کنید و تنظیمات وب سایت خود را نهایی کنید.
محتویات Podcast: ایجاد و انتشار اولین قسمت خود را به صورت آنلاین منتشر کنید!
بر سر توده‌های مردم: podcast را به directories مانند اپل، گوگل، Spotify، آمازون موسیقی و چیزهای دیگر ارسال کنید.

زمانی که احساس آمادگی می‌کنید، سر تا تنظیمات PowerPress را انتخاب کرده و از گزینه و ویژگی‌های دیگری استفاده کنید.

بازیکنان مجتمع رسانه‌ای

Blubrry PowerPress شامل گزینه‌های مختلف بازیکنان برای نمایش صدا و ویدیو podcast در سایت خود است.

بازیکنان صوتی: از بازیکن Blubrry (فقط برای میزبانی مشتریان میزبانی)، MediaElement.js، یا محلی که به عنوان پخش‌کننده صدا استفاده می‌شود، انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از بازیکنان برای تم‌های دیگر و متصل شونده‌های دیگری استفاده کنید.
بازیکنان ویدئو: از MediaElement.js، VideoJS، یا نوازنده ویدیو HTML۵ استفاده کنید.
موقعیت یابی: بازیکن خود را بالاتر یا پایین‌تر از محتوای نوشته خود براساس نیازها و اولویت‌های خود حرکت دهید.
بازیکن: بازیکن را دقیقا در جایی قرار دهید که می‌خواهید با اضافه کردن [ powerpress ] مستقیما به محتوای پست خود اضافه کنید.
بازیکن فهرست پخش: شامل فهرست پخش از آخرین قسمت your استفاده از فهرست پخش [ powerpress _ playlist ] در هر صفحه یا پست است.
embeds: embeds را از سایت‌هایی مانند یوتیوب اضافه کنید.
سیستم پخش MP۳، M۴A، oga، oga (ogg)، و فایل‌های صوتی opus، اگرچه ما به شدت توصیه می‌کنیم، MP۳ را به شدت توصیه می‌کنیم. همچنین از فرمت‌های ویدئویی مانند M۴V، MP۴، WEBM و OGV پشتیبانی می‌کند.
ابزارهای مشترک اشتراک

A PowerPress منحصر به فرد است! ابزارهای اشتراک ما به شما کمک می‌کنند که بازدید کنندگان وب سایت را به مشترکین podcast تبدیل کنید. گزینه‌های مشترک عبارتند از:

صفحه مشترک: یک صفحه مشترک با دستورالعمل‌های ساده شده بر روی نحوه اشتراک گذاری در podcast با استفاده از the مشترک page shortcode ایجاد کنید. این فهرست شامل دکمه‌ها برای اشتراک گذاری بر روی اپل Podcasts، گوگل Podcasts، Spotify و بسیاری سکوهای دیگر، مانند اشتراک ما در آندروید و اشتراک خدمات پست الکترونیکی است.
ویجت نوار کناری مشترک: می‌خواهید buttons را به طور مرتب و به سادگی بر روی نوار کناری وب سایت خود نمایش دهید؟ از مزیت “نوار کناری مشترک” خود استفاده کنید، که همان دکمه اشتراک را به عنوان صفحه مشترک پر می‌کند. همچنین برای موبایل نیز بهینه شده‌است!
پاسخگو: ابزار مشترک ما برای هر صفحه با فراهم کردن تکمه‌های سفارشی برای استانداردهای صنعت (۴۸ نقطه در ارتفاع بهینه برای استفاده از صفحه نمایش)طراحی شده‌اند.
retina فعال شده: تصاویر دکمه مشترک برای نمایشگرهای با رزولوشن بالا، از جمله نمایش retina اپل بهینه‌سازی شده‌اند.
ویژگی‌های Streamlined برای میزبانی مشتریان برای مشتریان

با استفاده از hosting podcast و سرویس‌های آماری خود، زندگی خود را ساده‌تر کنید تا فرآیند productivity your را ساده کنید.

انتشار فایل‌های رسانه‌ای به طور مستقیم از سایت خود.
هر بار که فایل جدیدی را آپلود می‌کنید، نمایش میزبان و سهمیه ماهانه را نمایش دهید.
پیکربندی این که چگونه Blubrry برچسب رسانه (ID۳)را در داخل تنظیمات PowerPress می‌نویسد.
مشتریان میزبان می‌توانند فایل‌های رسانه‌ای را بدون هیچ هزینه اضافی با چند کلیک به حساب کاربری تان منتقل کنند. برنامه‌های میزبانی وب سایت Blubrry را بررسی کنید.

همه آمار Blubrry رسمی شده رسمی هستند. آمار آزاد رایگان است. آمار استاندارد ما شامل برنامه‌های میزبانی Blubrry می‌باشد. یا می‌توانید آمار پیشرفته برای ۵ دلار در ماه بخرید.

در حال کوچ دادن از سایر متصل شونده‌ها

 

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها