٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه ساخت هر نوع ارتباط در وردپرس

  Metform سازنده addon برای elementor، هر نوع فرم را بر روی مگس با سازنده metform ایجاد می‌کند. آن می‌تواند فرم‌های تماس چندگانه را مدیریت کند و شما می‌توانید شکل را با یک سازنده elementor سفارشی کنید. متصل شونده نه…

محمد یوسفی

30 ژانویه 2022

 

Metform سازنده addon برای elementor، هر نوع فرم را بر روی مگس با سازنده metform ایجاد می‌کند. آن می‌تواند فرم‌های تماس چندگانه را مدیریت کند و شما می‌توانید شکل را با یک سازنده elementor سفارشی کنید.
متصل شونده نه تنها متصل شونده یک افزونه است، بلکه همچنین یک سازنده drop drag به همراه elementor است. شما می‌توانید هر نوع ارتباط را در فقط چند دقیقه بسازید. شما حتی قصد ندارید یک برنامه‌نویس و یا طراح آن باشید.

انعطاف‌پذیری

فرم برخورد سازنده به شما انعطاف‌پذیری کامل برای ایجاد هر شکلی از پرواز با MetForm می‌دهد. می‌خواهید فرم پیچیده داشته باشید؟ سبک پیچیده؟ مشکلی نیست که شما بتوانید هر نوع فرم را با MetForm بسازید. همانطور که می‌خواهید از یک تصویر یا ویدئو زیر یک فرم استفاده کنید و می‌خواهید کاربر را نشان دهید، می‌توانید این کار را انجام دهید.
Metform با elementor ساخته شده‌است. هر میدان یک ویجت elementor است.

Metform به شما اجازه می‌دهد که هر گونه فرم ارتباط زیبا، فرم بازخورد، فرم‌های اشتراک و انواع دیگر فرم‌های برای سایت خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید، نه چند ساعت! انعطاف‌پذیری کامل خود را در دست داشته باشید.

دوست‌دار و پاسخگو

Metform با elementor ساخته شده‌است و بدون هیچ مشکلی با elementor کار خواهد کرد. و پاسخگو می‌تواند از صفحه سازنده صفحه elementor کنترل کند. و فرم‌های شما روی همه قطعنامه ها و دستگاه‌ها متمرکز خواهد بود: موبایل، تبلت و رومیزی.

به هر جا که می‌شد رفت.

شما می‌توانید در هر جایی با سایت elementor تماس بگیرید و همچنین می‌توانید از آن با هر ویرایشگر با شکل shortcode استفاده کنید.

مدیریت CRL

اطلاعات ارسال فرم شما را می توان در مدیریت ذخیره کرد و همچنین برای کاربر یک ایمیل تایید فرستاد که داده‌ها را برای مدیریت به کار خواهد فرستاد.

بارگذاری پرونده

می‌خواهید کاربران را از فرم خود آپلود کنید؟ هیچ نگرانی ما این است که فایل را با فرم خود بارگذاری کنیم.

صدور ورودی به عنوان CSV

آیا می‌خواهید entries را به عنوان CSV صادر کنید؟ بله، شما هم می‌توانید این کار را با metform elementor انجام دهید.

ادغام ادغام

شما می‌توانید از MailChimp در فرم تماس خود نیز استفاده کنید و فرم signup را با سبک سفارشی ایجاد کنید و فهرست راهنمای شما را گسترش دهید.

مشخصات

که با Elementor ساخته شده‌است: با the سازنده Elementor، فرم‌های تاثیرگذاری خود را بدون تجربه و دانش حرفه‌ای ایجاد کنید. از همه مهم‌تر این است که صرفه‌جویی در بودجه و زمان حفظ زمان است. ما هر قابلیت احتمالی را که می‌خواهید یک فرم با صفحه سازنده صفحه ایجاد کنید را فراهم می‌کنیم.

زمینه‌های ورودی Elementor: برای ایجاد اشکال مطلوب خود، ما بسیاری از Elementor widgets را برای ساختن فرم و هر شکلی که می‌خواهید با حوزه متنی، میدان پست، میدان Number، میدان slider، میدان Switcher، میدان Switcher، حوزه کاری، بارگذاری، بارگذاری، بارگذاری فایل، و بسیاری دیگر طراحی کرده‌ایم.

ایمیل تایید کاربر: یک ایمیل تایید می‌تواند زمانی ارسال شود که یک کاربر ثبت‌نام کند و یا داده‌های آن‌ها را وارد کند تا ثبت آن‌ها تایید شود.

مدیریت اطلاع مدیریت: به مدیریت اطلاع دادن پس از تکمیل تحویل کاربر یا هر نوع از داده‌های مشتری پردازش می‌شود.

ورودی‌های ذخیره‌شده در قسمت مدیریت: تمام داده‌هایی را که کاربرها برای پر کردن فرم و نمایش در صفحه مدیریت ذخیره می‌کنند، ذخیره کنید.

ورودی‌های صدور به عنوان CSV: داده‌های چندگانه صادراتی از metform که ورودی‌های کاربر در یک فایل CSV و دانلود در یک صفحه گسترده را نشان می‌دهد.

ورود به سیستم مورد نیاز برای ارسال فرم: این ویژگی تمام زمینه‌های مورد نیاز را برای پر کردن فرم با دادن یک نماد ستاره قرمز ساده و ایجاد پیغام خطا در صورت نیاز نشان می‌دهد.

ثبت داده‌های مرورگر کاربر: نمایش اطلاعات مربوط به مرورگر وب مانند مرورگر وب، نشانی اینترنتی بازدید شده، عنوان، زمان بازدید، بازدید از کنت، و مجموعه تنظیمات کاربر.

Hide پس از تسلیم: توانا برای پنهان کردن فرم خود بعد از این که کاربر تمام زمینه‌های لازم را پر می‌کند و روی دکمه ارسال کلیک می‌کند.

حد Entries را محدود کنید: به کار انداختن حد محدود به تعداد ورودی‌های ارسالی به metform و دادن یک پیغام خطا پس از عبور از آن.

Redirect پس از ارایه فرم موفق: به سادگی URL مقصد دل‌خواه را اضافه کرده و پس از ارسال موفق فرم به آن صفحه هدایت کنید.

ادغام MailChimp: به راحتی mailchimp را با ایجاد و مدیریت فهرست پستی، خبرنامه های خودکار، خبرنامه ها و بسیاری از گزینه‌های دیگر ادغام می‌کند.

ادغام اسلاک: تمام داده‌ها را برای ادغام با اسلک استفاده کنید و اطلاعات مشتری را سریع‌تر در یک تیم به دست آورید.

ادغام گوگل reCAPTCHA: اجازه دهید Google reCAPTCHA را یکپارچه کنید تا سایت خود را از اسپم ناخواسته و سو استفاده ایمن نگه دارید.

اعتبارسنجی حوزه‌های مورد نیاز: به شما کمک کنید حوزه مورد نیاز خود را تایید کنید و در صورت نیاز به ایجاد استاندارد فرم و روش حرفه‌ای بیشتر یک پیغام خطا بدهید

ارایه فرم از طریق AJAX بدون هیچ صفحه‌ای بازسازی: اجازه دهید فرم خود را بدون بار کردن صفحه خود از طریق AJAX ارسال کنید تا آن را برای کاربر پسند و با زمان بیشتری قرار دهید.

پشتیبانی از طرح چند ستونی: چیدمان ستون‌های چند گانه را به همان اندازه که می‌خواهید نمایش دهید مشخص کنید. به سادگی ستون را در یک کلیک اضافه کنید.

پشتیبانی Shortcode: ویژگی‌های قدرتمند را با یک Shortcode ساده بدون اطلاع از کده‌ای پیچیده فنی پیچیده اضافه کنید.

یک پیام تسلیم فرم موفق: به شما اجازه می‌دهد تا پیغام ارسال موفق خود را ادیت کنید تا بتوانید پیام خود را شخصی کنید.

ترجمه حاضر: متصل شونده ما از چندین زبان پشتیبانی می‌کند که به این معنی است که شما می‌توانید به راحتی یک زبان را به زبان‌های خود ترجمه کنید.

فیلدهای پشتیبانی شده
فیلد ورودی متن: محتوای نمایش، پیوندها به فرم با سبک‌های مختلف.
فیلد ورودی پست الکترونیکی: اطمینان حاصل کنید که کاربر وارد آدرس ایمیل معتبر برای فرم شما با میدان ورودی پست الکترونیکی می‌شود.
فیلد ورودی شماره: این میدان ورودی تضمین می‌کند که کاربران وارد یک شماره معتبر با ورودی عددی شوند.
فیلد ورودی تلفن: به کاربران اجازه دهید شماره‌تلفن معتبر خود را ارایه دهند تا ارتباط برقرار شود.
فیلد ورودی: از این حوزه ورودی استفاده کنید تا تاریخ را از تقویم قطره به فرم خود انتخاب کنید تا آن را more کنید.
فیلد ورودی زمان: به کاربران کمک می‌کند زمان مورد نظر خود را از زمان تایمر سقوط انتخاب کنند.
فیلد ورودی را انتخاب کنید: یک تابع drop ساده به شما این امکان را می‌دهد که آیتم‌های انتخابی خود را انتخاب کنید.
فیلد ورودی Multi: چند مورد از منوی کرکره‌ای را در یک زمان انتخاب کنید.
Textarea: به اضافه کردن تعداد زیادی از محتوا، مرور، نظر دادن به فرم تان کمک می‌کند.
checkbox: به کاربران اجازه دهید تا چندین آیتم را در یک زمان با checkbox انتخاب کنند.
RadioButton: به کاربران اجازه دهید تا تنها یک مورد انحصاری از گزینه‌های چند گانه را انتخاب کنند.
فیلد ورودی تعویض: به راحتی سیستم چک باکس خاموش / خاموش را درست مانند یک کلید روشن خاموش کنید.
محدوده (محدوده): حداکثر یا min خود را با استفاده از اسلایدر super بیش از حد سرد تنظیم کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر دو سر خود را تا زمانی که ارزش مناسب تان برسد بکشید.
فیلد ورودی نشانی اینترنتی: به سادگی نشانی اینترنتی را با استفاده از فیلد ورودی URL ما اضافه کنید. این امر تضمین می‌کند که کاربران یک نشانی اینترنتی معتبر را به حوزه شکل وارد می‌کنند.

فیلد ورودی گذرواژه: اگر می‌خواهید کاربر شما گذرواژه قوی بدهد، از فیلد ورودی گذرواژه ما استفاده کنید. مطمئن شوید که کاربران یک گذرواژه محافظت‌شده را دریافت می‌کنند و می‌توانند در صورت نیاز آن را تغییر دهند.
آخرین نام (لیست): به کاربران اجازه دهید LastName خود را به آن‌ها نشان دهند تا آن‌ها را در لیست فهرستی از فهرست mailchimp نشان دهند.
Opt را انتخاب کنید: از فیلد انتخاب برای فرم تان استفاده کنید و کاربر خود را با کلیک روی چک باکس با کلیک روی چک باکس subscribed کنید.
GDPR: به کار انداختن GDPR (مقررات حفاظت از داده عمومی)مطابق با فرم شما قبل از جمع‌آوری داده‌های کاربر است چرا که توضیح می‌دهد شما معمولا از داده‌های کاربر برای ایمن ماندن از عمل قانون استفاده می‌کنید.
reCAPTCHA: به شما اجازه دهید وب سایت گوگل را برای ایمن نگه داشتن سایت خود از spam ناخواسته و سو استفاده قرار دهید.
Captcha ساده: محافظت از سایت شما را از روبات‌های ناخواسته و اسپم محافظت می‌کند.
نمره: به گرفتن بررسی مشتری و ایجاد ارتباط خوب بین مالک و مشتری کمک می‌کند.
بارگذاری پرونده: کاربران مجوزهای بارگذاری فایل‌های مهم، تصاویر، پیوندها به فرم تان.
خلاصه: ارائه خلاصه قبل از اشتراک برای ایجاد یک ارتباط خوب با مشتری.
فضای ورودی ویژه ما

هیچ فیلد ورودی: هیچ فیلد ورودی اجازه نمی‌دهد که کاربر the کد کشوری prefix را از پایین انتخاب کند. همچنین می‌توانید موقعیت خود را انتخاب، فعال یا غیر فعال کنید و شماره موبایل را اگر می‌خواهید، تغییر دهید.

فیلد ورودی انتخاب تصویر: آیا به دنبال شکلی هستید که به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر را از چند تصویر انتخاب کنند؟ با استفاده از premium Input Image انتخاب کنید، می‌توانید تصویر خود را به صورت عمودی یا افقی آپلود کنید.

تصویر خود را انتخاب کنید
نشان دادن یا پنهان کردن قسمت برچسب
کسب عنوان، thumbnail، و پیش‌نمایش
مقدار گزینه را انتخاب کنید که پست / نامه را به فرد دل‌خواه ذخیره می‌کند
در صورت نیاز به محدود کردن گزینه گزینه فعال / از کار انداختن
سفارشی‌سازی برچسب، ورودی، placeholder

ضامن انتخاب فیلد Select: با most ضامن انتخاب، شما می‌توانید یک بخش را از بخش‌های مختلف در زمانی به صورت عمودی یا افقی فعال کنید. اگر یک بخش فعال را انتخاب کنید، بخش دیگر به طور خودکار غیرفعال خواهد شد.

اضافه کردن / حذف بخش
نشان دادن / پنهان کردن برچسب
انتخاب موقعیت، ورودی، برچسب
در صورت نیاز نام برچسب و تغییر دهید
به ارزش گزینه، وضعیت گزینه
زدن برچسب و ضامن

فیلد ورودی ساده repeater: اگر می‌خواهید چندین بار از گروهی از زمینه‌ها استفاده کنید، لازم نیست دوباره و دوباره آن را ایجاد کنید. repeater ساده ما راه‌حل ساده‌ای برای آن دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه “Add” کلیک کنید و فیلد جدید به طور خودکار ظاهر خواهد شد.

اضافه کردن / حذف گزینه‌های
نشان دادن / پنهان کردن برچسب
موقعیت Editable، چیدمان، نام برچسب
به کار انداختن / از کار انداختن شمایل درون دکمه
اضافه کردن / حذف متن دکمه و شمایل دکمه
برچسب فیلد، برچسب فیلد، ورودی فیلد و دکمه

فیلد ورودی مکان یاب: آیا می‌خواهید محل کاربر خود را ببینید تا بتوانید به راحتی آن‌ها را ردیابی کنید؟ از سرویس ویژه گوگل استفاده کنید تا محل دقیق کاربران خود را در فرم خود با محتوای قابل تنظیم و سبک‌های قابل تنظیم مشخص کنید.

فیلد ورودی picker رنگ: به راحتی هر رنگ را از پایین انداختن پالت رنگ انتخاب کنید تا فرم خود را به روش چشم گیری طراحی کنید. شما فقط باید روی رنگ choosable کلیک کنید و رنگ مطابق با آن ظاهر خواهد شد.

نشان دادن / پنهان کردن برچسب
موقعیت، چیدمان، نام، placeholder
ضامن گزینه لازم
منطق شرطی
سبک‌ها بر روی برچسب، ورودی و placeholder

فهرست فیلدهای محاسبه: آیا می‌خواهید محاسبات را در این زمینه انجام دهید تا ارزش محاسبه‌شده اتوماتیک نمایش داده شود؟ فیلد محاسبه ویژه ما به شما در انجام محاسبات خود و نمایش نتایج در عرض چند ثانیه کمک خواهد کرد.

نشان دادن / مخفی کردن بخش با دکمه ساده رادیویی
موقعیت را با کاهش انتخاب کنید
سطح Editable، نام، placeholder، متن راهنما
شما می‌توانید از پیشوند قبل از کل محاسبه استفاده کنید
به کار انداختن یا از کار انداختن فیلد مورد نیاز
بیان ورودی با ورودی

روش پرداخت روش پرداخت: استفاده از روش پرداخت را با استفاده از روش پرداخت به فرم خود آسان کنید. با حوزه ورودی روش پرداخت، می‌توانید دروازه پرداخت را مانند Paypal انتخاب کنید.

ویژگی‌های Premium ما
فرم چند مرحله‌ای: شکل بزرگ خود را به چند بخش تقسیم کنید تا آن را برای مشتریان دوست داشته باشید تا کامل شوند. از حق بیمه خود استفاده کنید و به طور کامل فرم چند مرحله‌ای را با ویژگی‌های منحصر به فردی تنظیم کنید.
یک سازنده فرم رها شده را بکشید
تعداد دفعات نامحدودی که می‌خواهید را اضافه کنید
به راحتی قابل‌تشخیص است.
به کار انداختن یا از کار انداختن فرم چند مرحله‌ای
نوع اعتبار سنجی خود را با طول کاراکتر، با طول واژه، یا براساس بیان، انتخاب کنید.
موقعیت خود را انتخاب کنید، سطح خود را انتخاب کنید، به متن در انتخاب خود کمک کنید
بخش پیغام هشدار Editable

منطق شرطی: سوالات خود را در مقوله عاقلانه مطرح کنید. منطق شرطی به کاربر اجازه می‌دهد تا یک مقوله را انتخاب کند و سوال داده‌شده فقط برای آن بخش ظاهر خواهد شد در غیر این صورت نامرئی باقی خواهد ماند. در اینجا most حوزه ما آمده‌است که “منطق شرطی” است

به کار انداختن یا از کار انداختن منطق شرطی شرطی
انتخاب شرایط تطابق شرط و / یا
کنشی را انتخاب کنید: Show / پنهان کردن حوزه خود
logic منطقی شرطی – demo منطقی demo ۱ – Conditional منطقی ۲ ۲ – Conditional منطقی demo ۳ – demo منطقی ۴ – demo منطق مشروط ۴.

محاسبه: آیا می‌خواهید محاسبات را در این زمینه انجام دهید تا ارزش محاسبه‌شده اتوماتیک نمایش داده شود؟ فیلد محاسبه ویژه ما به شما در انجام محاسبات خود و نمایش نتایج در عرض چند ثانیه کمک خواهد کرد.

ذخیره Entries: ذخیره و محاسبه داده‌های فرم تحویل داده‌شده
نمای فرم را محاسبه کنید
video محاسبه – محاسبه Calculation ۱ – محاسبه محاسبه ۲

REST پشتیبانی API: اگر می‌خواهید داده‌ها را در برنامه‌های طرف ثالث متفاوتی بگیرید که کاربران به آن‌ها ورودی می‌دهند تا فرم شما را پر کنند، از بهترین ویژگی‌ها برای پشتیبانی API استفاده کنید. شما می‌توانید اطلاعات ارسال و ارسال را به نشانی اینترنتی API ثالث و یا Webhook با انتگرال دادن API Rest بسیار آسان تهیه کنید.

به کار انداختن / از کار انداختن API استراحت
Give نشانی اینترنتی API / Webhook
“انتخاب” از منوی کرکره‌ای برای درخواست داده از نشانی اینترنتی
انتخاب “پست” از منوی کرکره‌ای برای ارسال داده‌ها از نشانی اینترنتی مشخص‌شده

ادغام Zapier: MetForm به شما کمک می‌کند Zapier را با اشکال خود ادغام کنید. ادغام Zapier در اشکال شما به شما این امکان را می‌دهد که بدون هیچ کد گذاری با هزاران برنامه محبوب ارتباط برقرار کنید.
با Gmail، اسلاک، Mailchimp، و بسیاری دیگر ارتباط برقرار کنید.

به کار انداختن / از کار انداختن ضامن
متن دل‌خواه Zapier را وارد کنید

روش پرداخت: پرداخت‌ها را از فرم خود دریافت کنید. با روش پرداخت ما می‌توانید دروازه پرداخت را مانند Paypal انتخاب کنید.

دسترسی به نشانی اینترنتی موفق اگر عبور شود
اتصال به شکست / انصراف از نشانی اینترنتی اگر شکست خورد
ادغام Paypal با بله / خیر ضامن

ویدیوی Webhook: ویدیوی Webhook

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها