٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس اتوماتیک ارسال بازدیدکننده به شبکه های اجتماعی

  دکمه‌های “اصلی” به طور اتوماتیک اطلاعات بازدیدکنندگان شما را به سایت‌های شبکه اجتماعی ارسال می‌کند، به محض دیدن وب سایت شما. آن‌ها برای این کار نیازی به کلیک روی دکمه اشتراک ندارند و بنابراین هیچ انتخابی ندارند، اگر بخواهند…

محمد یوسفی

30 ژانویه 2022

 

دکمه‌های “اصلی” به طور اتوماتیک اطلاعات بازدیدکنندگان شما را به سایت‌های شبکه اجتماعی ارسال می‌کند، به محض دیدن وب سایت شما. آن‌ها برای این کار نیازی به کلیک روی دکمه اشتراک ندارند و بنابراین هیچ انتخابی ندارند، اگر بخواهند داده‌های آن‌ها را ارسال کنند.

مجله کامپیوتر آلمان “Shariff” (ʃɛɹif)را ایجاد نکرده است که از مقررات عمومی حفاظت از داده‌ها (اتحادیه اروپا)۲۰۱۶ / ۶۷۹ پیروی می‌کند. این متصل شونده مفهوم Shariff را تطبیق می‌دهد و راه‌حل استفاده آسان برای WordPress را فراهم می‌کند. در حال حاضر ۳۲ خدمات را در ۲۵ زبان پشتیبانی می‌کنیم: AddThis، Bitcoin، Buffer، Facebook، Flattr، Flipboard، LinkedIn، Patreon، PayPal.me، Printer، Reddit، Telegram، Threema، Twitter، Twitter، vk، Wallabag، Weibo، WhatsApp، WhatsApp، Xing.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه Shariff پروژه GitHub اصلی را بررسی کرده و درباره خود پروژه (به زبان آلمانی)مطالعه کنید.

شما می‌توانید به طور اتوماتیک دکمه‌های مشترک را به پست، صفحات، صفحه اصلی وبلاگ، سایت‌های محصول و بسیاری دیگر نیز اضافه کنید و یا آن را به صورت یک ویجت و یا به صورت دستی به صفحات و یا موضوعات خود اضافه کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها