٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس ثبت نام کاربر

  ثبت‌نام کاربر – بهترین متصل شونده ثبت‌نام برای WordPress آیا شما یک مبتدی با مهارت‌های کدگذاری کاملا صفر هستید؟ مشکلی نیست! فرم کشیدن و ایجاد فرم‌های ثبت‌نام کاربر به شما این امکان را می‌دهد که فرم‌های ثبت‌نام سفارشی از…

محمد یوسفی

30 ژانویه 2022

 

ثبت‌نام کاربر – بهترین متصل شونده ثبت‌نام برای WordPress

آیا شما یک مبتدی با مهارت‌های کدگذاری کاملا صفر هستید؟ مشکلی نیست! فرم کشیدن و ایجاد فرم‌های ثبت‌نام کاربر به شما این امکان را می‌دهد که فرم‌های ثبت‌نام سفارشی از هر نوع برای سایت WordPress را ایجاد کنید. به اشکال ساده بروید یا فرم‌های چند مرحله‌ای پیچیده را ایجاد کنید. همش بستگی به تو داره.

علاوه بر این، این متصل شونده رایگان، سبک‌وزن و ۱۰۰ درصد با یک فرم ورود به سیستم طراحی‌شده برای شما آماده می‌شود. آن به طور خودکار یک حساب کاربری برای کاربران WordPress را ایجاد می‌کند.

بهترین چیز این است که گزینه‌های سفارشی سازی نامحدود برای هر حوزه و فرم وجود دارد. برای اضافه کردن extendibility به این، شما حق بیمه ویژه را به دست می‌آورید تا عملکرد بیشتری در فرم‌های ثبت‌نام خود داشته باشید. پس، شما برای ثبت‌نام فوق‌العاده برای کاربر WordPress و متصل شونده به سیستم نصب کرده‌اید.

ویژگی‌های کلید ثبت کاربر

کشیدن آسان و سازنده رها کردن: به سادگی رشته‌ها را به یک لوح سفید بکشید و در هیچ زمان فرم ثبت‌نام را ایجاد کنید. نه کد وم fuss.

فیلدهای سفارشی به غیر از فیلدهای کاربر پیش‌فرض: ثبت مصرف‌کننده محدودیت‌هایی را که در زمین‌های WordPress به طور پیش‌فرض ایجاد شده، حذف می‌کند، در حالی که ثبت‌نام کنندگان را ثبت می‌کند. از زمینه‌های صورتی مانند کشور، سیاست حفظ حریم خصوصی و تصویر پروفایل استفاده کنید تا هر نوع فرمی که نیاز دارید را طراحی کنید.

ارسال ایمیل برای کاربران: ارسال نامه الکترونیکی سفارشی به کاربران شما به محض تکمیل فرآیند ثبت‌نام. علاوه بر این، شما می‌توانید notifications مربوط به پرداخت‌ها و تغییرات ایجاد شده در جزئیات پروفایل را ارسال کنید.

صفحه حساب کاربری زیبای کاربر: ثبت‌نام کاربر به طور خودکار یک حساب کاربری فایل WordPress را برای تمام کاربران ثبت‌شده شما ایجاد می‌کند. حتی بهتر این است که هنوز در کنترل کامل سفارشی سازی این صفحه هستید

فرم ورود به سیستم: نیازی به ایجاد یک فرم ورود به سیستم جداگانه برای کاربران نیست چرا که یک فرم ورود به سیستم با ثبت‌نام کاربر را دریافت می‌کنید. فقط کاربران خود را از صفحه ثبت به این صفحه هدایت کنید.

حفاظت قوی Spam با گوگل reCaptcha و Honeypot: مسدود کردن حملات spam مانند ثبت جعلی کاربر و submissions های اسپم با گوگل reCaptcha و ویژگی honeypot. درست کردن مشخصه‌ها برای اشکال انتخاب‌شده از تنظیمات متصل شونده.

نقش‌ها و توانایی‌های کاربر را تعیین کنید: تخصیص مجدد نقش‌های کاربر در WordPress مانند ویرایشگر، مولف، اشتراک، و بیشتر در حین ایجاد فرم‌های ثبت‌نام. این به شما اجازه می‌دهد کنترل کنید چه کسی به کدام بخش از وب سایت شما دسترسی دارد و چه کارهایی می‌توانند انجام دهند.

فرم چند مرحله‌ای: اشکال بلند و دقیق می‌توانند کدر و پر از زباله به نظر برسند. به همین دلیل است که ما فرم‌های چند مرحله‌ای را ایجاد کرده‌ایم که به شما اجازه می‌دهد فرم‌های طولانی را به بخش‌های مختلف برای یک معرفی تمیز و جذاب تقسیم کنید.

(Premium)پرداخت‌ها را از طریق کارت‌های اعتباری و PayPal دریافت می‌کند: ثبت‌نام کاربر با هر دو کارت اعتباری و کارت اعتباری (Stripe)کار می‌کند. بنابراین، هیچ مشکلی در جمع‌آوری پرداخت‌ها از طرف کاربران در طول ثبت‌نام با استفاده از این دروازه‌های پرداخت وجود ندارد.

قوانین محدودسازی محتوای آسان: به کار انداختن محدودیت محتوایی برای پست کردن، صفحات، و مقوله‌های با محدودیت حق بیمه محدود (Restriction). همچنین می‌توانید قوانین دسترسی محتوای سفارشی مبتنی بر نقش‌ها، توانایی‌ها، حالت کاربر و بیشتر را ایجاد کنید.

Premium کاربران با استفاده از حساب پروفایل اجتماعی: اکنون، کاربران شما می‌توانند به طور مستقیم در استفاده از حساب‌های اجتماعی موجود خود در فیس بوک، تویی‌تر، LinkedIn و گوگل به طور مستقیم ثبت و ثبت شوند. داده‌های حساب اجتماعی مورد استفاده در ثبت، سپس وارد پروفایل کاربران مربوطه می‌شود.

یکپارچگی WooCommerce: ادغام WooCommerce با متصل شونده ما و افزودن زمینه‌های آدرس Shipping / صدور صورتحساب به فرم‌های ثبت‌نام کاربر تان.

Premium داده‌های Geolocation را برای کاربران جمع‌آوری کنید: این سرویس ویژه به شما این امکان را می‌دهد که داده‌های geolocation کاربرانی را که در وب سایت شما ثبت‌نام می‌کنند ذخیره و ذخیره کنید. و این خیلی آسان است که در زمینه‌هایی مثل کشور، شهر و postcode زندگی کنید.

یکپارچگی LearnDash: ادغام LearnDash با ثبت‌نام کاربر به شما این امکان را می‌دهد که یک میدان رشته LearnDash را در فرم ثبت‌نام خود اضافه کنید. این امر به طور خودکار کاربران را در مسیر مشخص‌شده خود مورد استفاده قرار می‌دهد.

محدوده دید میدان: مخفی کردن حوزه‌های ثبت کاربر خاص در فرم‌های منتشر شده و صفحه پروفایل کاربر. شما می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا این میدان در فرم ثبت‌نام قابل‌مشاهده است یا جزئیات پروفایل یا هر دو.

ورود کاربران: متصل شونده کاربر به شما اجازه می‌دهد تا کاربران را به هر فرم ثبت‌نام در وب سایت your وارد کنید. فقط فایل CSV را با اطلاعات کاربر بارگذاری کنید و آن را با فرم ثبت‌نام انتخابی خود نگاشت کنید.

(Premium)صورت‌های ثبت را با خدمات ۱۰۰۰ + خدمات از طریق Zapier به اشتراک بگذارید: Zapier اطلاعات را به تمام برنامه‌های کاربردی که فرم‌های ثبت‌نام شما متصل هستند، منتقل می‌کند. این کار به شما کمک می‌کند زمان را با خودکار کردن تکالیف مانند جمع‌آوری پاسخ‌ها، ارسال متن و reminders به شما کمک کند.

[ با خدمات بازاریابی ایمیلی: کسب‌وکار خود را با ابزارهای بازاریابی ایمیلی درست مانند MailChimp و MailerLite ارتقا دهید. ادغام آن‌ها با ثبت‌نام کاربر تمام کاربران ثبت‌شده تان را به فهرست‌های مشترک اضافه می‌کند.

بارگذاری پرونده بارگذاری پرونده چندگانه: فایل بارگذاری فایل چندگانه برای زمانی که نیاز دارید بیش از یک سند یا فایل تصویر را جمع‌آوری کنید، کامل است. شما فقط باید حداکثر محدودیت بارگذاری فایل را از گزینه‌های میدان تنظیم کنید.

[ Premium ] منطق شرطی هوشمند: حالا شما می‌توانید فرم‌های ثبت‌نام برای کاربران را شخصی کنید و آن‌ها را با منطق شرطی تعامل بیشتری داشته باشید. نشان دهید زمینه‌های خاص کاربران را براساس ورودی قبلی خود نشان دهید.

ثبت کاربر هر نوع فیلد دارد که شما به آن نیاز دارید

فیلدهای موجود در متصل شونده آزاد
نام اول
نام‌خانوادگی
پست الکترونیک
تصدیق پست الکترونیکی
گذرواژه
تصدیق گذرواژه
نام کاربر
لقب
سایت
نام نمایش
بیو شیمیایی کاربر
فیلد ورودی
فیلد گذرواژه
پست الکترونیکی فرعی
انتخاب
کشور
*
شماره
تاریخ
*
سیاست حفظ حریم خصوصی
رادیو

گزینه‌های میدان پیشرفته در پرو
بخش بخش
HTML
* زمان
تلفن
*
*
* چند انتخاب
تصویر مجموعه تنظیمات
مورد تکی
دروازه Stripe

ثبت‌نام کاربر چه چیزی را متمایز می‌سازد؟

این یک نگاه اجمالی به ویژگی‌هایی است که یکی از بهترین متصل شونده‌های WordPress برای ثبت‌نام کاربر و ورود به سیستم را می‌سازند.

(Premium)داده‌های ثبت کاربر در نمودارها و نمودارها: دریافت آمار دقیق در هر فرم ثبت‌نام کاربر از طریق نمودارها و نمودار. شما می‌توانید کل، تایید، انکار، و ثبت رسمی که وب سایت شما در یک روز، یک ماه، ماه یا یک دوره خاص دریافت می‌کند را مشاهده کنید.

(Premium)ابزار زندگی (Premium): شما ممکن است قالب پیش‌فرض فرم را کمی خسته‌کننده پیدا کنید. بنابراین، ثبت‌نام کاربر یک طراح شکل زنده برای شما برای سفارشی کردن عناصر فرم مانند Styles فیلد، فرم wrapper و Styles Button بدون نوشتن هیچ کد ارائه می‌دهد.

Premium ] برای ثبت‌نام: ثبت‌نام کاربر امکان دسترسی به صفحه ثبت‌نام را تنها با یک کد دعوت به کاربران فراهم می‌آورد. شما می‌توانید یک کد برای خودتان ایجاد کنید یا کده‌ای تصادفی تولید کنید.

وارد کردن اشکال صادرات به راحتی: اگر شما چندین وب سایت را داشته باشید، مجبور نیستید هر بار فرم‌های ثبت‌نام را از صفر درست کنید. شما می‌توانید با صادرات و وارد کردن فرم‌ها به عنوان فایل‌های JSON که شامل تنظیمات شکل نیز هستند صرفه‌جویی کنید.

(Premium)لیست نهایی لیست: اگر می‌خواهید تمام کاربران ثبت‌شده تان را در وب سایت خود نمایش دهید، لیست نهایی لیست addon پاسخ شما است. کاربران و میهمانان به طور یک‌سان می‌توانند پروفایل های فردی کاربران خود را از این فهرست نهایی مشاهده کنند.

 • [Premium] 

  سفارشی‌سازی حساب من: مدیریت صفحه حساب من با اضافه کردن زبانه‌های سفارشی همچنین ویرایش و حذف زبانه‌های پیش‌فرض. ثبت‌نام کاربر همچنین به شما اجازه می‌دهد تا عناصر طراحی صفحه مانند رنگ، دکمه‌ها، ناوبری و چیزهای دیگر را ادیت کنید.

  ثبت‌نام کاربر چه کسی است؟
  دانشکده‌ها و دانشگاه‌ها
  وب سایت Ecommerce
  آژانس‌های تجاری
  مجله‌های آنلاین
  سازمان‌های غیر انتفاعی
  برنامه‌های تایید آنلاین
  سازمان دهندگان همایش و همایش
  کارگاه‌های آموزشی
  رستوران‌ها
  سازمان دهندگان رویداد ورزشی
  ادارات دولتی
  وب سایت‌های کار
  خیابان‌ها
  موسسات پزشکی
  وبلاگ
  استودیوهای ورزش و یوگا
  ایجاد انواع فرم ثبت‌نام بدون هر گونه مهارت‌های کدگذاری
  ثبت‌نام کارمندان
  ثبت‌نام رویداد
  ثبت‌نام JobSeeker
  فرم قرار
  فرم درخواست سند
  ثبت‌نام اجتماعی
  ثبت‌نام دانشجویان
  ثبت‌نام WooCommerce
  ثبت‌نام چند مرحله‌ای
  ثبت زمین
  تمام ویژگی‌های متصل شونده Registration کاربر WordPress
  زمینه‌های فرم برای کمک به ایجاد هر نوع فرم ثبت‌نام.
  زمینه‌های شکل سفارشی به همراه زمین‌های WordPress
  طرح چند ستونی در دسترس
  به راحتی قابل تنظیم با گزینه‌های فرم هستند
  یک سازنده شکل را بکشید و رها کنید
  چهار شکل قبل از طراحی به علاوه پیش‌فرض
  واسط کاربر پسند
  راحتی برای درک تنظیمات فرم
  ایجاد قالب‌های ایمیل سفارشی
  notifications نامه الکترونیکی customizable:
  تایید مدیریت منتظر
  تایید پست الکترونیکی
  ثبت ایمیل تایید شده
  ثبت ایمیل رد شد
  صفر کردن پست الکترونیکی گذرواژه، و بیشتر
  تعیین نقش‌های کاربر در ثبت‌نام
  مدیریت کاربر WordPress
  جلوگیری از دسترسی داشبورد به نقش‌های خاص کاربر
  به کار انداختن گذرواژه‌های قوی
  فرم ورود به سیستم
  گزینه‌های ورود به سیستم پس از ثبت‌نام:
  ورود به سیستم دستی بعد از ثبت
  تایید پست الکترونیکی به سیستم
  ورود خودکار به سیستم بعد از ثبت‌نام
  تایید مدیریت بعد از ثبت‌نام
  ورود به هر صفحه یا نشانی اینترنتی پس از ثبت فرم ثبت‌نام
  مخفی کردن / نمایش ویژگی‌های رمز عبور هنگام ورود به گذرواژه
  reCaptcha برای حفاظت از اسپم
  reCaptcha
  reCaptcha v۳
  حفاظت از اسپم
  مجاز بودن ثبت‌نام حوزه‌های الکترونیکی whitelisted برای ثبت‌نام
  آمار ثبت کاربر در داشبورد متصل شونده را بررسی کنید
  جلوگیری از ورود هسته
  ترجمه حاضر
  ثبت کاربران از طریق دعوت از کد
  ورود / صادرات کدها را در چندین سایت دعوت می‌کند
  تنظیم محدودیت کاربران، تاریخ Expiration و نقش کاربر
  Editable پیغام‌های خط مقدم
  GDPR فرم سازگار
  ایجاد گذرواژه تولید خودکار
  به کاربران اجازه حذف حساب خود را بدهید
  شکل زنده طراحی با سبک Customizer addon
  صفحه حساب من
  صفحه پروفایل کاربر نهایی برای هر کاربر وارد شده به سیستم
  tabs حساب کاربری
  ورود / صدور و مصرف کنندگان و کاربران
  ثبت اجتماعی و ورود به سیستم
  فرم‌های طولانی را به فرم‌های چند بخشی تقسیم کنید
  تنظیم قواعد محدودیت محتوای سفارشی
  بارگذاری پرونده پرونده بارگذاری شده برای اسناد، تصاویر و غیره
  بارگذاری پرونده بارگذاری تکی یا چند گانه
  حذف یا تعویض پرونده uploads
  تنظیم انواع پرونده معتبری
  تنظیم حداکثر اندازه پرونده
  بازاریابی ایمیلی با MailChimp و MailerLite
  صدور اطلاعات به شکل PDF
  جمع‌آوری اطلاعات geolocation از کاربران
  پذیرش پرداخت‌ها با Stripe و PayPal
  کاربران را از اشکال دیگر به فرم‌های ثبت‌نام کاربر متصل کنید
  فهرست همه کاربران در خط مقدم
  منطق شرطی برای فرم‌های تعاملی
  ادغام LearnDash
  ادغام WooCommerce

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها