٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس اشتراک گذاری جمعی

  بهترین دکمه‌های به اشتراک گذاری جمعی: رشد اجتماعی توسط Mediavine یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای استفاده از متصل شونده‌های به اشتراک گذاری اجتماعی موجود است. این به شما این امکان را می‌دهد که دکمه‌های اشتراک گذاری های اجتماعی بسیار…

محمد یوسفی

30 ژانویه 2022

 

بهترین دکمه‌های به اشتراک گذاری جمعی:

رشد اجتماعی توسط Mediavine یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای استفاده از متصل شونده‌های به اشتراک گذاری اجتماعی موجود است. این به شما این امکان را می‌دهد که دکمه‌های اشتراک گذاری های اجتماعی بسیار سفارشی را اضافه کنید که به زیبایی با طرح وب سایت شما ادغام می‌شوند و منجر به افزایش تعاملات و سهام رسانه‌های اجتماعی می‌شوند

نسخه رایگان متصل شونده با پنج مورد از بزرگ‌ترین سکوهای رسانه اجتماعی، عمدتا فیس بوک، تویی‌تر، Pinterest و LinkedIn پیدا می‌شود.

برای هر یک از پلت فرم وب سایت‌های ارتباط جمعی، می‌توانید دکمه اشتراک اجتماعی را به دل‌خواه خود سفارشی کنید. شما می‌توانید یک دکمه اشتراک گذاری کلید رسانه اجتماعی ساده را انتخاب کنید، یک دکمه اشتراک با یک برچسب پررنگ برای گرفتن چشم و حتی اشتراک گذاری اجتماعی با تعداد سهام اجتماعی، به طوری که شما می‌توانید مدرک رسانه‌های اجتماعی داشته باشید.

شما می‌توانید دکمه‌های تقسیم اجتماعی را قبل و بعد از محتوای پست پیدا کنید و یا آن‌ها را به هنگام بالا و پایین صفحه، به شکل یک نوار کناری رسانه‌ای اجتماعی، دنبال کنید.

تعداد پرسنل سهم اجتماعی (از جمله توئیتر)را برای ارائه مدرک رسانه‌های اجتماعی و افزایش اعتبار وب سایت خود نمایش دهید.

سایت‌های ارتباط جمعی موقعیت: شما می‌توانید دکمه‌های تقسیم اجتماعی را در ۴ موقعیت مختلف وب سایت خود قرار دهید. می‌توانید قبل و یا بعد از محتوای پست‌های خود بر هر نوع پست که می‌خواهید، آن‌ها را نمایش دهید. همچنین می‌توانید برای نمایش دکمه‌های سهام اجتماعی در نوار کناری شناور که کاربر را دنبال می‌کند، صفحه را نمایش دهید. نوار کناری شناور می‌تواند در سمت چپ یا سمت راست صفحه قرار داده شود.

ویژگی‌های اصلی
قبل و بعد از محتوای وب سایت‌های شبکه اجتماعی دکمه‌های تقسیم اجتماعی را درست قبل از محتوای خود، بعد از محتوای شما یا هر دو قرار دهید.
دکمه‌های اشتراک گذاری را با اضافه کردن دکمه‌های شناور بر روی صفحه سمت چپ یا راست صفحه انتخاب کنید: دکمه‌های سهام اجتماعی را با اضافه کردن دکمه‌های شناور در سمت چپ یا راست صفحه انتخاب کنید.
شمارش سهم اجتماعی و شمارش کل سهم اجتماعی برای همه شبکه‌های اجتماعی وب از جمله تویی‌تر
برچسب‌های دکمه Editable – ویرایش برچسب‌هایی که در دکمه‌های سهام ظاهر می‌شوند، برای به حداکثر رساندن نامزدی خود
retina آماده اشتراک شارپ برای اشتراک دانش آموزان با استفاده از فونت آیکون برای نمایش بهترین شمایل‌های رسانه اجتماعی بر روی هر صفحه، از فونت آیکون استفاده می‌کند.
ویژگی‌های Premium
شبکه‌های اجتماعی ۱۰ + شبکه‌های اجتماعی بیشتر با اضافه کردن هر کدام از شبکه‌های اجتماعی زیر به نام‌های Reddit، vk، Yummly، WhatsApp، Buffer، Telegram، Flipboard، Pocket، Tumblr و پست الکترونیک به افراد بیشتری دسترسی دارند.
دکمه‌های – وب سایت‌های ارتباط جمعی: وب سایت شما نیاز دارد که همراه با موبایل آماده باشد و تامین اجتماعی توسط Mediavine برای کمک در اینجا انجام شود.
دکمه‌های – up اشتراک اجتماعی: راه‌اندازی یک کلید با دکمه‌های اشتراک گذاری جمعی وقتی کاربر یک عمل انجام می‌دهد
رنگ‌های دکمه سفارشی و ۳ رنگ‌ها – رنگ‌های شبکه‌های اجتماعی زیبا هستند، اما شما مجبور نیستید که خودتان را محدود کنید. هر رنگ را به دکمه اشتراک اجتماعی خود اضافه کنید تا با طراحی وب سایت خود تطابق داشته باشید.
Shortcode برای اشتراک گذاری های اشتراک اجتماعی – دکمه‌ها را در هر جایی در فایل‌های الگو خود قرار دهید و یا بدن خود را با بیش‌ترین سهم [ میلی‌ولت ] به اشتراک بگذارید [ ۴ ].
پیوند Shortening از طریق Bitly – پنهان کردن نشانی اینترنتی طولانی پشت نسخه کوتاه‌تر آن‌ها با ادغام Bitly
گوگل تجزیه و تحلیل Google tracking ردیابی مسیر ترافیک دریافتی خود را با کمک گوگل تجزیه و تحلیل Google UTM پی‌گیری می‌کند.
شبکه‌های اجتماعی از دکمه‌ها برای شبکه‌های اجتماعی زیر پیروی می‌کنند: فیس بوک، تویی‌تر، Pinterest، LinkedIn، Reddit، Instagram، YouTube، Vimeo، SoundCloud، twitch، Yummly و Behance. از the (mv _ follow)استفاده کنید تا تکمه‌های زیر را در فایل‌های الگو خود قرار دهید.
مشخصه sharable (کلیک به Tweet)- اجازه دهید خوانندگان تان به راحتی یک tweet سفارشی را با تنها یک کلیک به اشتراک بگذارند.
وب سایت‌های ارتباط جمعی “وب سایت‌های ارتباط جمعی” – می‌خواهید مهم‌ترین مقالات مشارکت اجتماعی خود را به نمایش بگذارید؟ مشکلی نیست. شما می‌توانید از این ویجت در هر ناحیه ویجت استفاده کنید تا بتوانید پست‌های مشترک خود را اضافه کنید
ورود / صدور تنظیمات – همه تنظیمات را از یک وب سایت به وب سایت دیگر با چند کلیک ساده کنید.
ویژگی‌های به اشتراک گذاری اجتماعی قدرتمند

اثبات اجتماعی
نمایش شمار اشتراک گذاری اجتماعی برای هر شبکه رسانه‌ای اجتماعی، برای اثبات رسانه‌های اجتماعی مثبت.

برای Tweet کلیک کنید
اجازه دهید کاربران شما پست‌های خود را در تویی‌تر با یک کلیک به اشتراک بگذارند.

محتوای وب سایت‌های ارتباط جمعی
تصاویر رسانه‌های اجتماعی را سفارشی‌سازی کنید و شرح دهید که کاربران شما پروفایل های رسانه‌های اجتماعی خود را به اشتراک می‌گذارند.

به ما کمک کند تا ترجمه کنیم

ما می‌خواهیم تا حد امکان به تعداد زیادی از مردم برسیم. به ما کمک کنید متصل شونده در زبان خود را ترجمه کرده و کد تخفیف ۲۰ % را برای خرید ویژه خود دریافت کنید. با ما در اینجا تماس بگیرید: grow@mediavine.com

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها