٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس تنظیمات تصاویر در وب سایت

Seamlessly FancyBox را در وبلاگ خود ادغام می‌کند: بارگذاری، فعال کردن، و شما انجام شده‌است. پیکربندی اضافی اختیاری. شما می‌توانید به راحتی هر چیزی را که می‌توانید در مورد fancybox lightbox تصور کنید: مرز، عرض حاشیه و رنگ، سرعت زوم،…

محمد یوسفی

30 ژانویه 2022

Seamlessly FancyBox را در وبلاگ خود ادغام می‌کند: بارگذاری، فعال کردن، و شما انجام شده‌است. پیکربندی اضافی اختیاری.

شما می‌توانید به راحتی هر چیزی را که می‌توانید در مورد fancybox lightbox تصور کنید: مرز، عرض حاشیه و رنگ، سرعت زوم، نوع انیمیشن، رنگ overlay، و حتی گزینه پیشرفته‌تر مانند چندین گزینه برای گروهی کردن تصاویر در گالری‌ها و غیره.

به طور پیش‌فرض، متصل شونده از jQuery برای درخواست FancyBox برای هر گونه مسطوره که مستقیما به یک تصویر متصل می‌شود استفاده خواهد کرد. این شامل پست‌ها، نوار کناری و غیره است، بنابراین شما می‌توانید آن را فعال کنید و به طور خودکار اعمال می‌شود.

Demo

شما می‌توانید متصل شونده را ببینید که روی یک وبلاگ کار می‌کند، اگرچه هیچ چیز فوق‌العاده‌ای برای دیدن وجود ندارد، تنها یک پیاده‌سازی ساده و ساده، این نکته این است: اگر شما کنجکاو هستید، می‌توانید نگاهی به این کد بیندازید.

مطالعه بیشتر

این متصل شونده توسط Colorlib توسعه و نگهداری می‌شود. که به خوبی برای موضوعات آزاد WordPress شناخته شده‌است. با این حال، اکنون آن‌ها به دنبال گسترش حضور خود در توسعه متصل شونده هستند و بر این باورند که FancyBox lightbox راه خوبی برای شروع است.

اگر شما نسبت به WordPress تازه‌کار هستید و می‌خواهید بیش از این پول به دست آورید، شما را تحت پوشش خود قرار داده‌ایم. Colorlib به شما آموزش می‌دهد که یک وبلاگ راه‌اندازی کنید و یا وب سایت ایجاد کنید و بسیار بیشتر. اگر در حال حاضر با WordPress آشنا هستید، احتمالا می‌خواهید یاد بگیرید چطور آن را سریع‌تر و more کنید. این زمانی است که شما می‌خواهید به میزبان نگاه کنید و به طور خاص WordPress را میزبانی کنید.

اگر از استفاده از FancyBox lightbox برای WordPress لذت می‌برید، لطفا از یک بازخورد مثبت استفاده کنید. ما متعهد هستیم که آن را بهترین متصل شونده lightbox برای WordPress را بسازیم.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها