٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس نمایش خودکار تصاویر

  WP Featherlight یک متصل شونده WordPress به سایت شما است. در هسته آن، WP Featherlight یک پوشش متصل شونده WordPress برای متصل شونده Featherlight jQuery lightbox است. هنگامی که نصب شد، متصل شونده به طور خودکار همه تصاویر و…

محمد یوسفی

30 ژانویه 2022

 

WP Featherlight یک متصل شونده WordPress به سایت شما است. در هسته آن، WP Featherlight یک پوشش متصل شونده WordPress برای متصل شونده Featherlight jQuery lightbox است. هنگامی که نصب شد، متصل شونده به طور خودکار همه تصاویر و گالری‌های WordPress را به طور خودکار نمایش خواهد داد.

به منظور دستیابی به تصاویر WordPress و گالری‌ها، باید گزینه “پرونده رسانه‌ها” را انتخاب کنید، در صورتی که انتخاب مسطوره باید لینک شود. همچنین می‌توانید گزینه “پیوند سفارشی” را انتخاب کنید اگر مطمین شوید که مستقیما به یک فایل تصویر لینک می‌دهید. این باید برای هر فایل تصویری کار کند، حتی اگر آن میزبان در یک وب سایت دیگر

همچنین برای lightbox ویدئو، iframes و محتوای ajax با WP Featherlight با اضافه کردن ویژگی‌های داده‌ها به محتوای شما امکان پذیر است. برای جزییات بیشتر در مورد بارگیری محتوای سفارشی، اسناد featherlight را بررسی کنید.

هیچ تنظیماتی برای WP Featherlight وجود ندارد، بنابراین شما باید آن را بدون نیاز به پیکربندی هر چیزی نصب کنید. در صورتی که نمی‌خواهید a در صفحات و یا پست‌ها خاص ایجاد شود، یک گزینه برای غیرفعال کردن آن از داخل صفحه ویرایشگر پست وجود دارد.

اگر یک مشکل نمایشی پیدا کردید، ممکن است به موضوع شما مربوط باشد، اما لطفا یک درخواست حمایتی را در مورد آن باز کنید تا ما بتوانیم به آن نگاه کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد خود اسکریپت Featherlight، صفحه متصل شونده GitHub را چک کنید.

یادداشت توسعه دهنده

در حالی که هیچ گزینه در این متصل شونده وجود ندارد، یک فیلتر مفید برای اصلاح رفتار پیش‌فرض وجود دارد. به عنوان مثال، تمام تصاویری که از تصاویر پیش‌فرض WordPress استفاده می‌کنند، شامل یک تصویر در هنگام is تصویر نیز خواهد بود. برای غیرفعال کردن این رفتار، wp _ featherlight _ captions را به غلط تفسیر کنید.

همچنین می‌توانید گنجاندن CSS و جاوا اسکریپت را با استفاده از فیلتر که در فایل / شامل می‌شود را غیرفعال کنید. اگر شما سوالاتی در مورد این که چطور هر بخش از این متصل شونده کار می‌کند دارید، لطفا در باز کردن یک مساله در مورد GitHub تردید نکنید.

مشارکت

اگر می‌خواهید وصله‌های کد را تسلیم کنید یا به هر روش دیگری کمک کنید، لطفا متصل شونده را بر روی GitHub ایجاد کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها