٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس دسترسی به آی پی

The متصل‌شونده برای کنترل دسترسی به the WordPress API! کار کردن به عنوان یک “مجموعه” و فراموش کردن آن. فقط آپلود کردن و فعال کردن، و کل REST API برای بازدیدکنندگان سایت عمومی شما غیرقابل‌دسترس خواهد بود اما اگر نیاز…

محمد یوسفی

30 ژانویه 2022

The متصل‌شونده برای کنترل دسترسی به the WordPress API!

کار کردن به عنوان یک “مجموعه” و فراموش کردن آن. فقط آپلود کردن و فعال کردن، و کل REST API برای بازدیدکنندگان سایت عمومی شما غیرقابل‌دسترس خواهد بود

اما اگر نیاز به دسترسی به برخی از نقاط نهایی داشته باشید، می‌توانید این کار را نیز انجام دهید. به صفحه Settings بروید و شما می‌توانید به سرعت نقاط نهایی (یا کل شاخه‌های نقاط نهایی)را در the API بررسی کنید.

شما حتی می‌توانید این کار را براساس نقش هر کاربر انجام دهید، بنابراین کاربران unauthenticated یک سری قوانین دارند در حالی که مشتریان WooCommerce دارای یک سری قوانین هستند در حالی که Subscribers و ویراستاران و Admins همگی خودشان صاحب آن هستند. توجه: خارج از جعبه، تمام نقش‌های کاربر تعریف‌شده هنوز امکان دسترسی کامل به API را تا زمانی که شما انتخاب کنید که این تنظیمات را مدیریت کنید.

برای اغلب نسخه‌های WordPress این متصل شونده یک خطا تایید کننده را باز می‌گرداند اگر یک کاربر مجاز به دستیابی به نقطه پایانی نیست. برای حمایت از میراث، WordPress ۴.۴، ۴.۵، و ۴.۶ استفاده از فیلتر enabled داده‌شده برای غیرفعال کردن کل API را به کار برد.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها