٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس نشان دادن و پنهان کردن صفحه،پست و…

از متن Widget برای نشان دادن و پنهان کردن ویجت on در بخش‌های خاص صفحه، پست‌ها، صفحات، آرشیوها، جستجو و غیره استفاده کنید (با پشتیبانی wildcard)برای حداکثر انعطاف‌پذیری. پشتیبانی ویژه در سرویس پشتیبانی ویژه ما عضو شوید و نسخه PRO…

محمد یوسفی

30 ژانویه 2022

از متن Widget برای نشان دادن و پنهان کردن ویجت on در بخش‌های خاص صفحه، پست‌ها، صفحات، آرشیوها، جستجو و غیره استفاده کنید (با پشتیبانی wildcard)برای حداکثر انعطاف‌پذیری.

پشتیبانی ویژه

در سرویس پشتیبانی ویژه ما عضو شوید و نسخه PRO ∅ را برای زمانی که راه‌اندازی شد، به صورت رایگان دریافت کنید! پشتیبانی شما تعمیر و نگهداری سازگار و توسعه ویژگی جدید را ممکن می‌سازد و به شدت مورد تقدیر قرار می‌گیرد

سهیم باشید
پیشنهاد اصلاح کد در GitHub.
اشکالات گزارش و پیشنهادها در فروم های WordPress.org را گزارش کنید.
به ترجمه کردن به زبان خود کمک کنید.
مستندسازی

دید Widget را می توان براساس تنظیمات ویجت های فردی تحت عنوان “ظاهر widgets” در حوزه مدیریت WordPress یا از طریق رابط ویرایش ویجت در the پیکربندی کرد

هدف از روی نشانی اینترنتی

“هدف از نشانی اینترنتی” یک ویژگی قدرتمند برای هدف قرار دادن بخش‌های وب سایت شما براساس URL درخواست است. این اثر از یک ویژگی مشابه در the CMS الهام‌گرفته شده بود.

از URL هایی مثل صفحه یا زیر صفحه به جای نشانی‌های اینترنتی مطلق استفاده کنید، چون نشانی‌های اینترنتی اختصاص‌داده‌شده بیشتر انعطاف‌پذیر هستند و منطق را بین دامنه‌های مختلف و محیط‌های سرور قابل‌حمل می‌کنند.

wildcards

از نماد wildcard برای تطبیق قطعات پویای نشانی اینترنتی استفاده کنید. برای مثال:

موضوع / ویجت / * برای تطبیق دادن همه پست‌ها در مقوله ویجت، اگر ساختار permalink در دسته / % % / % postname % تنظیم شده‌باشد.

صفحه – کرم – برای تطبیق با تمام صفحات کودک صفحه والد صفحه – کرم.

از a استفاده کنید؟ * برای ثبت URL با تمامی استدلال‌های پرس و جو مانند utm _ منبع، و غیره. برای مثال، برای هر وبلاگ / پس از slug نیز شامل وبلاگ / post می‌شود؟ *.

نشانی اینترنتی نوشته شده توسط نشانی اینترنتی

URL هایی را مشخص کنید تا حتی اگر با هر یک از قوانین مربوط به شرایط دیگر تطبیق داده شوند، نادیده گرفته شوند. برای مثال، برای پنهان کردن یک ویجت در این صفحه حتی هنگامی که “همه پست” تحت عنوان “بخش‌های جهانی” انتخاب می‌شود.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها