٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس جعبه شناور

  برای متصل شونده بالا یک جعبه scroll شناور در سمت راست پایین (به طور پیش‌فرض)صفحه هنگام چرخش قرار می‌گیرد و هنگامی که کلیک می‌شود، به نرمی به بالا می‌چرخد. این زمانی مناسب است که شما یک صفحه طولانی دارید…

محمد یوسفی

30 ژانویه 2022

 

برای متصل شونده بالا یک جعبه scroll شناور در سمت راست پایین (به طور پیش‌فرض)صفحه هنگام چرخش قرار می‌گیرد و هنگامی که کلیک می‌شود، به نرمی به بالا می‌چرخد. این زمانی مناسب است که شما یک صفحه طولانی دارید و می‌خواهید به بازدید کنندگان تان یک راه آسان برای بازگشت به بالا را بدهید.

وقتی یک صفحه یا یک صفحه پر از محتوا است، بازدید کنندگان باید برای خواندن این محتوا به پایین scroll. همان طور که در پایین حرکت می‌کنند، تمام لینک‌های جهت‌یابی بالا می‌روند. هنگامی که بازدید کنندگان با خواندن انجام می‌شوند، باید scroll تا ببینند که چه چیز دیگری در وب سایت شما وجود دارد. این می‌تواند بسیار خسته‌کننده باشد. برای متصل شونده بالا دکمه scroll را اضافه می‌کند که به سرعت بازدیدکنندگان را به بالای صفحه در عرض چند میلی‌ثانیه دریافت می‌کند. هم چنین انتقال نرم بوده و تجربه کاربر را بهبود می‌بخشد. نکته مهم دیگر در مورد این متصل شونده این است که شما مجبور نیستید یک کد یک از الگوی خود را لمس کنید.

مشخصات
هنگامی که کاربر طومارهای user را از صفحه پایین می‌آورد، یک شمایل را نمایش می‌دهد
پیش‌نمایش زنده از طریق Customizer
باز کردن صفحه به بالا با انیمیشن
تنظیم opacity تصویر / تصویر
تنظیم شمایل (dashicons)یا تصویر به عنوان دکمه بالا
برای شمایل، رنگ پس‌زمینه، رنگ شمایل، اندازه شمایل و شکل شمایل (از مربعی به دایره)تنظیم کنید.
هر تصویری که می‌خواهید را تنظیم کنید
تنظیم عرض تصویر
مکان شمایل را تنظیم کنید
نشان دادن / پنهان کردن برای دکمه بالا در صفحات مدیریت.
پنهان کردن خودکار
مخفی کردن روی دستگاه‌های کوچک
پشتیبانی ویژه

تیم متصل شونده‌ها پشتیبانی از متصل شونده بالا را در فروم های WordPress.org فراهم نمی‌کند. پشتیبانی از انجمن حمایت بالا ارائه شده‌است.

 

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها