٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس بهینه سازی تصویر

  چی باعث میشه اینقدر خاص باشه؟ تصاویر کوچک‌تر. همان کیفیتکاملا خودکار؛ مجموعه تنظیمات و فراموش کنیدپشتیبانی از همه انواع تصویرپشتیبانی از تصاویر retina و WebPپشتیبانی کتابخانه تصویر ابرینمایش تصاویری از یک CDN جهانی برای آزادیOptimizes بر پایه ابزار واقعی…

محمد یوسفی

30 ژانویه 2022

 

چی باعث میشه اینقدر خاص باشه؟

تصاویر کوچک‌تر. همان کیفیتکاملا خودکار؛ مجموعه تنظیمات و فراموش کنیدپشتیبانی از همه انواع تصویرپشتیبانی از تصاویر retina و WebPپشتیبانی کتابخانه تصویر ابرینمایش تصاویری از یک CDN جهانی برای آزادیOptimizes بر پایه ابزار واقعی بازدیدکننده (بدون حدس و حدس و برآورد عرض).پشتیبانی کامل برای سازندگان صفحه مانند Elementorبار شل بدون jQuery (بهتر)نسخه کاملا کارکردی کاملا کاربردی (ما هم برنامه‌هایی را پرداخت کرده‌ایم)

Optimole یک راه‌حل همه‌جانبه برای تمام نیازهای بهینه‌سازی تصویر شماست. با اتوماسیون کامل و گستره‌ای از ویژگی‌های تکاملی، Optimole آسان می‌سازد که تصاویر سنگین و صفحات bloaty را تمیز کنید.

Optimole تصاویر شما را در زمان واقعی با یک سیستم مبتنی بر ابر برای سرعت بخشیدن به وب سایت خود و تحویل تصاویر با کیفیت بالا برای هر دستگاه بهینه می‌کند. با یک چیدمان یک کلیک و حداقل مساحت، شما می‌توانید شروع به بهبود سایت خود در عرض چند دقیقه کنید.

شما آزاد خواهید بود که روی جنبه‌های دیگر سایت خود با مجموعه Optimole تمرکز کنید و بهینه‌سازی تصویر را فراموش کنید

بنابراین، اگر به دنبال یک متصل شونده هستید که بار تنبل را با یک تصویر CDN و با ابعاد کامل فراهم می‌کند، پس Optimole برای شما عالی است.

این کارها چطور همه این چیزها را انجام می‌دهد؟
روش بهینه‌سازی مبتنی بر فرمت Optimole در ابر، به صورت موردی، به کار گرفته می‌شود. هنگامی که متصل شونده را نصب کردید، Optimole همه تصویر شما را با URL هایی که بر روی ابر کار می‌کند، تعویض خواهد کرد. ما هیچ عکسی را در وب سایت تان عوض نمی‌کنیم، ما تصاویر را در پرواز compress.
هنگامی که تصویر درخواست می‌شود، Optimole تغییرات خاص مورد نیاز دستگاه را اعمال خواهد کرد و آن را به بازدیدکنندگان شما تحویل خواهد داد. این به این معنی است که هر تصویر برای هر دستگاه بسیار کوچک است. نتیجه نهایی برای یک ماه ذخیره خواهد شد تا از تحویل سریع و سرعت سایت بیشتر اطمینان حاصل شود.

چند تصویر را میتوان بهینه‌سازی کرد؟
با این برنامه پایه، شما می‌توانید تعداد unmetered تصاویر را برای بازدیدهای ماهانه ۵ k بهینه‌سازی کنید. همه آن‌ها از بیش از ۲۰۰ مکان در سراسر جهان تحویل داده می‌شوند.
بهتر است. نسخه آزاد کاملا کاربردی است و شامل تمام ویژگی‌های زیر است:

Optimization برپایه فرمت
فرآیند تبدیل مبتنی بر ابر به این معنی است که ما می‌توانیم تصاویر را براساس فرمت و نیز تصاویر در فرمت بعدی بهینه کنیم. اگر بازدید کننده شما از یک مرورگر قابلیت WebP استفاده می‌کند، آنگاه Optimole تبدیل به WebP تصویر خواهد شد و آن را به دستگاه خود ارسال خواهد کرد.

پشتیبانی کتابخانه ابری
تصاویر وب سایت خود را مستقیما به Optimole ابر معرفی کرده و فضای ذخیره‌سازی را بر روی سرور خود ذخیره کنید. تصاویر مربوط به اشتراک بین تمام websites که به Optimole متصل هستند را به اشتراک بگذارید.

بهینه‌سازی تصویر
الگوریتم های ما اعداد را زیر نظر دارند تا بهترین optimization را برای بهترین تصویر با کم‌ترین اندازه فراهم کنند.

اندازه استفاده‌شده دقیق
Optimole تنها از یک تصویر استفاده خواهد کرد و اندازه آن را تغییر داده و یک تصویر واکنشی را برای مطابقت کامل با وسایل بازدیدکنندگان شما ارائه خواهد داد. هیچ حدس awkward در مورد پهنای (پهنای صفحه نمایش)احتمالی وجود ندارد. مواد مدرج را سریعا سرو کنید

پشتیبانی retina
Optimole می‌تواند صفحات retina را تشخیص داده و تصویری را با نسبت پیکسل مجهز (DPR)ارایه دهد.

بریدن هوشمندانه
اگر می‌خواهید جالب‌ترین بخش یک تصویر را نگه دارید، پس شما می‌توانید cropping هوشمند را فعال کنید تا به خوبی تصویر را بدون از دست دادن فوکوس نگه دارید.

تغییر محتوا و محتوا
گزینه بار تنبل، تصاویر offscreen را به تعویق می‌اندازد و برای کانتینر مناسب است تا یک تجربه مشاهده بدون درز را بدون تغییر محتوا فراهم کند.

watermarks
چه کسی برای اضافه کردن watermarks وقت دارد؟ Optimole کار سخت را برای شما انجام خواهد داد. فقط آن را تنظیم کنید و مکان مورد نظر خود را انتخاب کنید و Optimole نشانه تمام تصاویر آینده شما باشد.

کیفیت Downgrade برای ارتباطات آهسته‌تر
Optimole یک گزینه برای کاهش کیفیت تصویر زمانی که یک شبکه کندتر را تشخیص می‌دهد، فراهم می‌کند. Efficiently (Efficiently)تصاویر را با ایجاد ۴۰ % کوچک‌تر با این ویژگی تمیز برای کمک به بازدیدکنندگان در یک تنگنا کدگذاری می‌کند.

سازگاری
Optimole سازندگان صفحه را دوست دارد و tweaks منحصر به فرد برای حل جایگزین‌های تصویر دارد. همچنین سازگاری کامل با ویرایشگر بلوک جدید در WordPress دارد.

CDN
Optimole دسترسی رایگان به a CloudFront CDN با مکان‌های حاشیه‌ای در بیش از ۲۰۰ شهر در سراسر جهان فراهم می‌کند.

درباره امنیت چی؟
داده‌های EXGIF شده در سرویس ما ذخیره نمی‌شوند. Optimole دوست دارد پشت صحنه‌ها کار کند و با بازدیدکنندگان سایت شما تعامل نداشته باشد. هیچ داده‌ای جمع‌آوری نشده است اما می‌توانید شرایط سرویس را بررسی کنید

صاف و تمیز
Optimole را می توان در چند کلیک نصب کرد و سپس در عقب برگشت تا کار خود را انجام دهد. از آن راضی نیستم؟ Optimole دارای یک uninstall تمیز است و سایت شما درست مانند قبل از نصب Optimole نصب خواهد شد.

رفتن پرو
کاربران Premium قادر به بهینه‌سازی تصاویر بیش از ۲۵ میلیون کاربر فعال در ماه خواهند بود. تصاویر موجود در برنامه Premium از AWS Cloudfront با بیش از ۲۰۰ مکان در سراسر جهان ارائه شده‌است.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها