٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس ووکامرس منطبق با قوانین آلمان

[ad_1] Germanized WooCommerce را به شرایط حقوقی خاص آلمان محدود می‌کند. هدف این متصل شونده انطباق WooCommerce با الزامات ویژه بازار آلمان است. کاربران of برای WooCommerce Pro از ویژگی‌های اضافی استفاده می‌کنند، به طور خاص برای آلمان طراحی شده‌اند،…

محمد یوسفی

30 ژانویه 2022

[ad_1]

Germanized WooCommerce را به شرایط حقوقی خاص آلمان محدود می‌کند. هدف این متصل شونده انطباق WooCommerce با الزامات ویژه بازار آلمان است.
کاربران of برای WooCommerce Pro از ویژگی‌های اضافی استفاده می‌کنند، به طور خاص برای آلمان طراحی شده‌اند، مانند فاکتورهای PDF، مدل‌های متنی مدل برای شرایط و لغو، پشتیبانی ویژه و بیشتر!

قطعیت قانونی برای WooCommerce

Germanized با قابلیت فروشگاه معمولی آلمان گسترش می‌یابد: زمان تحویل، قیمت پایه، هزینه‌های حمل و نقل و اخطارهای مالیاتی، انتخاب‌ها برای ضمیمه کردن صفحات قانونی به صورت قانونی (به عنوان مثال، صفحه لغو، سیاست حریم خصوصی و غیره)- حتی در ایمیل‌ها، اخطارهای قانونی تجاری کوچک و بسیاری دیگر.
علاوه بر این، ما the WooCommerce را سفارشی کردیم تا فروشگاه شما با راه‌حل دکمه مطابقت داشته باشد. فهرستی از ویژگی‌های خود را برای جزئیات بیشتر مشاهده کنید:

زمان تحویل – اضافه کردن و ویرایش زمان‌های تحویل برای محصولات WooCommerce. Optionally زمان تحویل پیش‌فرض را به عنوان پشتیبان تعیین می‌کند. از کار انداختن زمان‌های تحویل برای انواع خاص محصول.
مقررات مربوط به کسب و کاره‌ای کوچک، اگر شما یک فروشگاه WooCommerce را به عنوان یک کسب‌وکار کوچک راه‌اندازی می‌کنید، دستورالعمل‌های ویژه مالیاتی را نشان دهید.
هزینه‌های حمل و نقل و اخطارهای مالیاتی – اخطارهای زیر را در زیر قیمت محصولات WooCommerce و در داخل پست و چک / e نشان می‌دهند.
قیمت پایه – بیشتر قیمت واحد برای محصولات خود را نمایش دهید. اجازه دهید قیمت واحد به طور خودکار محاسبه شود (Pro).
توضیحات محصول در توضیحات محصول یک توصیف محصول خاص را در سبد خرید و چک باکس خود نمایش دهید.
شرایط، فسخ، سیاست حفظ حریم خصوصی در چک خود برای اطمینان از اینکه مشتریان با شرایط شما موافق هستند.
رابط قانونی رابط کاربری – تنظیم checkboxes قانونی تان (به عنوان مثال شرایط &)از طریق واسط گرافیکی کاربر.
راه‌حل دکمه – ما checkout خود را تنظیم کرده و برای مطابقت با راه‌حل دکمه آلمان دکمه ارسال را اعمال می‌کنیم.
استفاده از نرم‌افزار OSS – Germanized به فروشگاه WooCommerce کمک می‌کند که با روش جدید توقف خرید سازگار باشد.
اطمینان حاصل کنید که مشتریان در هنگام ثبت در فروشگاه شما را انتخاب می‌کنند. Optionally، پرداخت را تا زمانی که مشتری وارد شود، غیرفعال می‌کند.
محاسبه مالیات برای هزینه‌های حمل و نقل و هزینه – به کار انداختن محاسبه مالیات از مالیات بر مبنای مالیات بر روی گاری WooCommerce.
صفحات قانونی در پرونده‌های پست الکترونیکی، صفحات قانونی را به الگوهای ایمیل خاص متصل کنید.
فروشگاه‌های مورد اعتماد – محصولات مورد اعتماد شما را در فروشگاه WooCommerce ادغام کنید.
labels Post و DHL (Pro)Integration – labels را برای انتقال و بازگشت به راست از backend خود ایجاد کنید. پیشنهاد ارائه خدمات تحویل را به مشتریان خود پیشنهاد دهید.
دروازه پرداخت: SEPA پرداخت مستقیم بدهی – دریافت را از طریق بدهی مستقیم دریافت می‌کند. ما یک صدور XML برای انتقال پرداخت‌ها به بانک خود اضافه کرده‌ایم
دروازه پرداخت: پرداخت به وسیله فاکتور – به مشتریان خاص اجازه پرداخت صورتحساب را می‌دهد. بهترین ترکیب با ویژگی invoices PDF (Pro).
فرم فسخ آنلاین – به مشتریان اجازه می‌دهد تا با پر کردن فرم در صفحه لغو خود revocations را ارسال کنند.
فروش برچسب‌های قیمت – قیمت فروش WooCommerce را با برچسب‌های خاص به عنوان مثال قیمت قدیمی و قیمت جدید مقایسه می‌کند.
مالیات دیفرانسیلی – notices ویژه برای محصولاتی که مالیات دیفرانسیلی دارند درج می‌کند.
Support پشتیبانی – Germanized را می توان با WPML مورد استفاده قرار داد.
REST پشتیبانی API: داده‌های اضافه‌شده توسط Germanized از طریق the WooCommerce API قابل تنظیم است (v۲)
واردات / صادرات محصول – ما محصولات WooCommerce برای واردات و صادرات را توسعه داده‌ایم تا از زمینه‌های مرسوم ما پشتیبانی کند (به عنوان مثال قیمت واحد، زمان تحویل و غیره)
GDPR / حذف / حذف – ما از ویژگی‌های صادرات / حذف WordPress و WooCommerce ۳.۴ پشتیبانی می‌کنیم و checkboxes جدید را برای چک کردن و ثبت آن اضافه کردیم.
Invoices PDF & (Pro)- به راحتی فاکتورهای PDF را ایجاد می‌کنند، slips و حذف را از طریق صفحه سفارش WooCommerce شما ایجاد می‌کنند. Optionally ها به طور خودکار PDF ها براساس یک وضعیت سفارش مشخص تولید می‌کنند.
attachments PDF های قانونی (Pro)- PDF ها به جای متن ساده، به الگوهای ایمیلی خاص تبدیل می‌شوند. Optionally اجازه دهید Germanized ها خود را به طور خودکار با تجزیه محتوای صفحه شما تولید کنند.
انعقاد قرارداد به تاخیر قرارداد (Pro)- به طور پیش‌فرض قراردادی پس از ارائه چک WooCommerce به پایان می‌رسد. Germanized به شما پیشنهاد می‌دهد تا قرارداد را به تعویق بیندازید و به صورت دستی سفارش را قبل از انعقاد قرارداد بررسی کنید.
چک شناسه مالیات بر ارزش افزوده برای WooCommerce (Pro)- فراهم کردن حوزه‌های اضافی در چک، حساب مشتری و فرم ثبت‌نام تا به طور خودکار شناسه مالیات بر ارزش افزوده مبتنی بر API اتحادیه اروپا را تایید کند.
multistep Checkout (Pro)- adjusts – checkout پیش‌فرض تک صفحه‌ای در داخل WooCommerce برای پشتیبانی از یک چک باکس multistep بدون استفاده از الگوهای برجسته برای پشتیبانی تم بهینه.
Germanized برای WooCommerce توسط فروشگاه‌های مورد اعتماد گواهی داده می‌شود.

Pro: WooCommerce PDF، & packing

به عنوان یک کاربر پرو of شما ممکن است به طور خودکار و یا به صورت دستی Invoices PDF را ایجاد کرده و Slips را برای سفارش خود بسته‌بندی کنید. چیدمان نوشتار را با استفاده از ویرایشگر سند تصویری موجود تنظیم کنید.
یا مدارک خود را صادر کنید (CSV، زیپ)برای مشاور مالیاتی تان به صورت دستی و یا از ترکیب ما برای انتقال دادن اسناد تان به حساب کاربری یا حساب تان استفاده کنید.
بیشتر در مورد صورت‌حساب PDF برای WooCommerce یاد بگیرید

علاوه بر این، شما می‌توانید به جای استفاده از متن ساده، صفحات مربوطه قانونی (به عنوان مثال شرایط &)را به عنوان اسناد PDF به emails خاص ارجاع دهید.

محموله‌ها را به دستور WooCommerce اضافه کنید

Germanized یک لایه انتزاعی جدید به WooCommerce اضافه می‌کند تا آن را برای شما آسان‌تر کند تا بتوانید بسته‌ها را به مشتریان خود ارسال کنید. با Germanized قادر به تولید (چندین)محموله به یک سفارش خواهید بود
سپس می‌توانید محموله‌های خود را مدیریت کنید و وضعیت خود را به طور مستقل از دستورها خود به روز کنید. اجازه دهید به محض ارسال یک ارسال کالا، به مشتریان شما یک ایمیل اطلاع داده شود، از جمله ردیابی اطلاعات از یک ارایه‌دهنده تحویل دستی یا دستی که به طور دستی اضافه شده‌است. بیشتر در مورد Shipments برای ادغام WooCommerce یاد بگیرید و نحوه خودکار کردن فرآیند حمل و نقل خود را پیدا کنید.

دسته دسته به سهولت باز می‌گردند

مدیریت سود می‌تواند یک چالش وقت گیر باشد. با استفاده از Germanized، ممکن است به مشتریان اجازه دهید تا از طریق پانل مشتری درخواست‌های بازگشت را ایجاد کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که درخواست از طریق داشبورد بازگشتی را تایید کنید و مشتریان تان یک ایمیل حاوی مراحل بیشتر در مورد نحوه بازگشت محصول خود دریافت خواهند کرد.
در صورتی که از یکپارچه‌سازی شبکه DHL استفاده می‌کنید، ممکن است (به طور خودکار)یک برچسب برای بازگشت ایجاد کنید که به ایمیل ارسالی به مشتری متصل خواهد شد.

ادغام، DHL و DPD (Pro)

با کمک شبکه built، DHL و DPD (Pro)our، شما به راحتی می‌توانید برچسب‌ها را برای ارسال تان تهیه کرده و اطلاعات پی‌گیری را به ایمیل‌های اخطار اضافه کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید خدمات تحویل preferred را به مشتریان خود از جمله ارسال به Packstation یا انتخاب یک محل استراحت و / یا روز در چک پیشنهاد دهید.
شما حتی می‌توانید به محموله‌های خود اجازه دهید تا به طور خودکار توسط Germanized تولید شوند تا از کار دستی بیشتر اجتناب کنند. در مورد این که چگونه provider shipping کار را ترکیب می‌کند، بیشتر یاد بگیرید.

۲. ۱ انطباق خرید و فروش

با کمک کمی از یک متصل شونده Stop Shop برای WooCommerce که در داخل Germanized پیچیده شده‌اند، شما قوانین جدید مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه اروپا را با سهولت کنترل خواهید کرد. تهیه گزارش‌ها مالیات بر ارزش افزوده جدید برای چارچوب‌های زمانی مختلف و اجازه دادن متصل شونده
به طور اتوماتیک آستانه زایمان را مشاهده کنید تا مطمئن شوید که در صورت نزدیک شدن به آستانه و نیاز به اقدام، اطلاع حاصل خواهید داد.

پشتیبانی پولی: حق بیمه

مشتریان of برای WooCommerce Pro از پشتیبانی با کیفیت بالای ما از طریق بلیط لذت می‌برند. با این وجود، ما همچنین به دنبال ارائه یک پشتیبانی متصل شونده خوب از طریق فروم پشتیبانی WordPress هستیم.

متصل شونده‌ها

ما یک سازگاری مشخص و تست‌های خاص برای متصل شونده‌های مورد نظر عمومی خاص را اضافه کردیم. برای جزئیات بیشتر به این لیست مراجعه کنید

WPML
قیمت‌گذاری پویا WooCommerce
قیمت‌گذاری بر پایه نقش WooCommerce
WooCommerce Bundles محصول
تم‌ها WooCommerce WooCommerce

به طور پیش‌فرض، Germanized با هر تم WooCommerce کار می‌کند. برخی از موضوعات ممکن است به دلیل عدم استفاده از قلاب استانداردهای WooCommerce و یا سبک‌های مختلف به تنظیمات نیاز داشته باشند. در نسخه حرفه‌ای ما، ما برای کسب اطمینان از سازگاری بهتر با Germanized برای WooCommerce، موضوعات خاص third را مورد آزمایش قرار دادیم:

Flatsome

  • Enfold
  • Storefront
  • Virtue
  • Shopkeeper

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها