٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس صادرات پیچیده را ساده می کند

  WP All Export & – / Simple Powerful / Plugin Export WP همه ویژگی‌های صادرات یک فرآیند صادرات سه مرحله‌ای و یک رابط drag drop drag است که وظایف صادرات پیچیده را ساده و سریع می‌سازد. با WP All…

محمد یوسفی

30 ژانویه 2022

 

WP All Export & – / Simple Powerful / Plugin Export

WP همه ویژگی‌های صادرات یک فرآیند صادرات سه مرحله‌ای و یک رابط drag drop drag است که وظایف صادرات پیچیده را ساده و سریع می‌سازد.

با WP All شما می‌توانید: داده‌های صادرات برای ویرایش آسان، مهاجرت محتویات از WordPress به یک سایت دیگر، ایجاد یک فید بک WooCommerce وابسته، تولید و انتشار آدرس‌های ایمیل مشتریان جدید، ایجاد و انتشار اطلاعات سفارشی برای مشتریان جدید، و بسیار بیشتر.

اینجا کلیک کنید تا WP All کل صادرات را امتحان کنید.

داده‌های WordPress را به یک CSV یا XML تبدیل کنید.

انتخاب کدام داده‌ها برای صادرات: WP کل کشش و فصل مشترک صادرات، انتخاب دقیقا کدام داده‌ها را که می‌خواهید صادر کنید آسان می‌کند.

با این حال پرونده صادرات خود را ساختار بندی کنید: تغییر نام ستون‌های CSV و عوامل XML، بازآرایی آن‌ها، هر کاری که می‌خواهید انجام دهید.

هر نوع پست سفارشی، هر زمینه سفارشی: بسیاری از متصل شونده‌ها و موضوعات رسم شده در WordPress را ذخیره می‌کنند. شما می‌توانید همه آن را با WP All صادر کنید.

ادغام آسان با WP همه وارد کردن: WP همه صادرات WP your را برای شما ایجاد می‌کند، بنابراین وارد کردن داده‌های خود به WordPress آسان، ساده و سریع است.

ایکاش می‌توانستید داده‌های WordPress را در اکسل ادیت کنید؟ حالا می‌توانید آن را با WP All تمام کنید، ادیت کنید، و دوباره آن را با WP All وارد کنید.

برای پشتیبانی فنی از توسعه دهندگان، لطفا خرید WP All را در نظر بگیرید.

WP نسخه حرفه‌ای صادرات

WP All Pro یک ارتقا پرداخت‌شده است که شامل پشتیبانی ویژه است و ویژگی‌های زیر را اضافه می‌کند:

اطلاعات خود را به ۵۰۰ + برنامه ارسال کنید: ادغام کامل با Zapier به شما این امکان را می‌دهد که داده‌های WordPress را به خدمات گوگل و گوگل درایو بفرستید، به روزرسانی های ایمیل و یا هر چیز دیگری که می‌توانید به آن فکر کنید، ارسال کنید. این خصوصا زمانی مفید است که شما سفارشات WooCommerce را به CSV صادر می‌کنید.

بیشتر در مورد WP All Pro و Zapier مطالعه کنید.

زمان‌بندی صادرات به صورت خودکار اجرا می‌شود: صادرات می‌تواند طوری پیکربندی شود که هر برنامه‌ای را که دوست دارید اجرا کند. شما می‌توانید هر هفته یک فروش جدید را صادر کنید، مصرف کنندگان جدید فروش، محصولات وابسته جدید به سایت شما اضافه شوند، گزارش‌ها سهام هر روز و غیره.

قوانینی را برای فیلتر کردن داده‌ها اضافه کنید: WP همه Pro Export، صدور پست / محصول دقیق / دستوراتی که نیاز دارید را آسان می‌سازد. می‌خواهید همه سفارشات WooCommerce را بیش از ۱۰۰ دلار صادر کنید؟ می‌خواهید همه پیراهن‌های سبز را از فروشگاه your صادر کنید؟ آیا می‌خواهید همه پست‌های جدید را از سال ۲۰۱۴ صادر کنید، به جز آن‌هایی که توسط استیو اضافه شده‌اند؟

شما می‌توانید از یک رابط کاربری ساده در صفحه “صادرات جدید” در WP All Pro Export استفاده کنید

دسترسی به کاربران WordPress: WP All Export، توانایی صادرات WordPress و همه داده‌های سفارشی مربوط به آن‌ها را اضافه می‌کند. داده‌های موجود سازماندهی و پاک‌سازی می‌شوند تا شما نیازی به دانستن چیزی در مورد این که WordPress به منظور صادرات آن‌ها چقدر به کاربران انبار داده می‌شود، نداشته باشید.

دستور صدور فرمان: صدور اطلاعات آیتم سفارشی با هدف WP همه Pro. همانند هر نوع پست سفارشی دیگر، شما می‌توانید سفارشات WooCommerce را با نسخه آزاد of All صادر کنید. با این حال، داده‌های مورد سفارش با WooCommerce در چندین جدول پایگاه‌داده سفارشی ذخیره می‌شوند و این اطلاعات سفارشی فقط با WP All Pro Export قابل‌دسترسی هستند.

داده‌های پاس از طریق عملکردهای PHP custom: با WP All Export Pro شما می‌توانید داده‌های خود را از طریق یک تابع سفارشی قبل از اضافه کردن آن به فایل صادراتی خود عبور دهید. این به شما این امکان را می‌دهد که هر طور که می‌توانید اطلاعات خود را دستکاری کنید.

پشتیبانی فنی تضمین‌شده از طریق ایمیل.

ارتقا به نسخه Pro of.

زمان‌بندی خودکار

یک سرویس جدید از Soflyy، زمان‌بندی اتوماتیک، یک رابط ساده برای تنظیم صادرات برای اجرا در یک برنامه فراهم می‌کند. این سرویس اطمینان حاصل خواهد کرد که صادرات شما به موقع آغاز می‌شود و آن‌ها بدون نیاز به ایجاد مشاغل cron کامل، با موفقیت کامل شده‌اند.

هزینه آن ۹ / ۹ دلار هزینه دارد و می‌تواند با WP تمام صادرات و WP همه وارد شود. شما می‌توانید تعداد زیادی صادرات و واردات را به تعداد زیادی از این مناطق وارد کنید.

چه اطلاعاتی با Soflyy به اشتراک گذاشته می‌شود؟ اگر شما یک صادر کننده برای اجرا در یک برنامه تنظیم کنید، WP همه صادرات یک اتصال رمزنگاری شده را به کارگزارهای Soflyy باز خواهد کرد. آن کلید مجوز، URL سایت، ID صادرات را که می‌خواهید اجرا کنید، کلید امنیت صادرات و زمان‌هایی که می‌خواهید صادرات انجام شود را ارسال خواهد کرد.

صادرات WordPress CSV

یک CSV یک نوع بسیار ساده از فایل صفحه گسترده است که در آن هر ستون با ویرگول از هم جدا می‌شود. با WP All همه شما می‌توانید به راحتی یک WordPress را راه‌اندازی کنید و فرمان و عنوان ستون‌ها را کنترل کنید.

اغلب شما می‌خواهید داده‌های خود را با مایکروسافت اکسل، گوگل برگه، اعداد و یا شاید چیز دیگری ویرایش کنید. به همین دلیل است که یک صادرات CSV بسیار قدرتمند است – همه نرم‌افزارهای صفحه گسترده می‌توانند ویرایش، ویرایش، و ذخیره فایل‌های CSV را ذخیره کنند. WP همه صادرات به شما اجازه می‌دهد تا داده‌های WordPress را با استفاده از هر نرم‌افزاری که بیش از همه با آن راحت هستید، ویرایش کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها