٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس نگارش بصری کشیدن و حذف ویرایشگر

نگارش بصری بهترین گزینه کشیدن و حذف ویرایشگر frontend است که به شما عناصر و ابزارهای طراحی برای ایجاد سایت WordPress را می‌دهد. کد گذاری مورد نیاز نیست! این یک وب سایت جدید است که از صفر ساخته شده‌است! نه…

محمد یوسفی

31 ژانویه 2022

نگارش بصری بهترین گزینه کشیدن و حذف ویرایشگر frontend است که به شما عناصر و ابزارهای طراحی برای ایجاد سایت WordPress را می‌دهد. کد گذاری مورد نیاز نیست!

این یک وب سایت جدید است که از صفر ساخته شده‌است! نه [ shortcodes ]، نه قفل کردن محتوا، یا مسایل مربوط به عملکرد. شما یک ویرایشگر قدرتمند از عملکرد عالی برای ایجاد هر نوع چیدمان صفحه‌ای که نیاز دارید را بدست می‌آورید.

سازنده صفحه آزاد با صدها عنصر و یک رابط آسان استفاده کنید. یک تجربه ویرایش کاملا سایت با سازنده تم برای حق بیمه (یا امتحان رایگان ما قبل از اینکه شما بخرید)می‌خواهید.

نگارش بصری یک سازنده دوستانه، سریع و SEO است – تمام چیزی که شما نیاز دارید یک وب سایت ایجاد کنید. بیش از آن، این the سازنده صفحه آزاد غنی در بازار با ۵۰ + عناصر آزاد، ۱۰ + صفحه فرود آزاد، و گزینه‌های طراحی قوی با اثرات اختلاف منظر و اختلاف منظر است.

با یک ویرایشگر زنده با استفاده آسان می‌توانید هر نوع سایت WordPress را ایجاد کنید:

سایت شخصی
وبگاه تجاری
پورتفولیو
صفحه فرود
بلاگ
فروشگاه برخط

به علاوه، شما می‌توانید از یک نگارش بصری برای وب سایت فعلی خود استفاده کنید. بله، نگارش بصری با محتوای موجود شما آشنا می‌شود و جواب می‌دهد.

خطای “حقیقی” را کاهش داده و آن را کاهش داده بود.

با یک ویرایشگر کشیدن و حذف، شما می‌توانید چیدمان های جدید و یا سفارشی کردن افراد موجود را بسازید. هیچ محدودیتی برای طرح‌های مختلف وجود ندارد. شما در ایجاد پیچیده‌ترین طراحی‌های وب سایت، آزادی کامل دارید.

هیچ مهارت کد نویسی لازم نیست: شما مجبور نیستید یک توسعه دهنده وب سایت حرفه‌ای برای ایجاد یک سایت زیبا باشید. نگارش بصری برای شما طراحی شده‌است تا بتوانید صفحات فرود را بدون هیچ کدام از مهارت‌های کدگذاری ایجاد کنید. به سادگی یک قالب صفحه‌ای آماده را انتخاب کرده و عناصر را روی بوم نقاشی کنید

به‌هنگام‌سازی محتوای فوری: طرح زنده و ویرایش داخلی به شما این امکان را می‌دهد که فورا تمام تغییراتی که در صفحه خود ایجاد می‌کنید را ببینید. چیزی که می‌بینید این است که ” چه چیزی را تجربه خواهید کرد! شما می‌توانید با طراحی صفحه تا زمانی که یک تصویر کامل را پیدا کردید بازی کنید. رنگ‌ها را تغییر دهید، گزینه‌های سفارشی را سفارشی کنید، و بلافاصله نتیجه را ببینید.

کار با هر تم WordPress: نگارش بصری با هر تم WordPress کار می‌کند. شما می‌توانید موضوعات را به دل‌خواه خود تغییر دهید، آن تاثیری بر محتوای شما نخواهد داشت. علاوه بر این، سازنده تم ساخته شده‌است – در سازنده تم به شما آزادی کامل می‌دهد تا تنظیمات پیش‌فرض تم را باطل کند.

VISUAL COMPOSER hub: ۵۰۰ + templates، ELEMENTS & addons

مرکز نگارش بصری، یک بازار مبتنی بر ابر به شما این امکان را می‌دهد که عناصر، الگوها، و addons را بر روی تقاضا دانلود کنید. تیم نگارش بصری محتوای جدید را به کتابخانه کتابخانه اختصاص می‌دهد که آن را یک مخزن دارایی‌های همیشه‌سبز می‌سازد. شما می‌توانید تمام این دارایی‌ها را بدون ترک کردن ویرایشگر به صفحه خود اضافه کنید.

کشف کنید که در مرکز نگارش بصری چه چیزی وجود دارد

عناصر محتوا: Slideshows، زبانه‌ها، ویدیو، شهادت مشتریان، دکمه‌ها، منو، سازگاری WooCommerce و بسیاری از عناصر دیگر. ظاهر، سبک و ویژگی‌های عناصر را می توان همانطور که می‌خواهید تغییر داد.

الگوها: قالب‌های مختلفی برای هر پروژه وب وجود دارد. الگوها برای یک پورتفولیو و وب سایت کسب‌وکار، فروشگاه آنلاین، صفحه ورود و غیره. به سادگی قالب‌های آماده، بلوک‌های محتوا، sidebars، footers، headers، یا بخش‌ها را دانلود کرده و آن‌ها را با محتوای منحصر به فرد خود جایگزین کنید.

addons: ضمیمه‌ها به شما اجازه می‌دهند تجربه نگارش بصری خود را با addons پیشرفته افزایش دهید. نمونه‌های جهانی، واردات / صدور، الگوی گوتنبرگ، سازنده واشو و دیگران.

integrations: تصاویر Stock و GIFs از GIPHY مستقیما از ویرایشگر نگارش بصری در دسترس هستند. گرافیک را می توان برای پروژه‌های شخصی و هم تجاری مورد استفاده قرار داد.

گزینه‌های طراحی بی‌پایان: سازنده وب شامل گزینه‌های طراحی قدرتمندی است که به مبتدیان و متخصصان امکان می‌دهد طراحی‌های صفحه منحصر به فردی را خلق کنند. اثرات پس‌زمینه سفارشی را ایجاد کنید، از یک پس‌زمینه اختلاف منظر نوین، کنترل paddings، حاشیه‌ها، مرزها و شعاع هر آلمان استفاده کنید.

WORDPRESS THEME builder

نگارش بصری یک متصل شونده کامل است که به شما اجازه می‌دهد تا وب سایت‌های زیبا را از سرصفحه به پاصفحه ایجاد کنید. شما می‌توانید طرح بندی‌های صفحه سفارشی را به روش بدون کد ایجاد کنید.

header، پاصفحه، و قالب‌های کناری کناری برای استفاده از آن‌ها در کل سایت WordPress با کمک قالب‌های جهانی، استفاده کنید. علاوه بر این، یک ویژگی محتوای پویا به شما این امکان را می‌دهد که قالب‌ها را با محتوای پویا طراحی کنید (devs آن را دوست خواهد داشت).

insights COMPOSER بصری

با استفاده از تجزیه و تحلیل کمی از محتوای صفحه خود با استفاده از یک ابزار SEO بصری – یک ابزار SEO داخلی، وب سایت‌های بهتری ایجاد کنید.

ادراک بصری نگارش بصری یک پسوند رایگان است که محتوای صفحه شما را مطابق با سناریوهای چند گانه برای بهبود کیفیت، عملکرد و SEO سایت شما تجزیه و تحلیل می‌کند. در نهایت، شما مجبور نیستید یک توسعه دهنده، طراح و یا بازاریاب باشید تا یک وب سایت ایجاد کنید که کسب‌وکار شما را تقویت می‌کند.

نقش COMPOSER VISUAL

با مدیر نقش نگارش بصری، شما می‌توانید دسترسی به هر ویژگی یا عنصر سایت خود را راه‌اندازی و کنترل کنید. اطمینان حاصل کنید که طرح زیبای شما همان راهی است که می‌خواهید با اجازه دادن به مشتریان برای ویرایش فقط قسمت‌های خاصی از یک صفحه و یا تنها از ویژگی‌های خاص استفاده کنید. و با پیش تنظیمات مدیر عامل، اعمال حق دسترسی آسان‌تر نبوده است. در اینجا نقش‌های کاربر که می‌توانید مدیریت کنید آورده شده‌است:

سرپرست
ویرایشگر
نویسنده
هم‌کار
مشترک
نقش‌های سفارشی (از متصل شونده‌های مثل Yoast، WooCommerce و غیره)

popup builder برای WORDPRESS

popups نامحدود ایجاد کنید و صدها یا حتی هزارها ابزار بازاریابی موثر را ذخیره کنید. توکار – در سازنده پنجره‌های واشو به شما اجازه می‌دهد popups زیبا و جذاب خلق کنید. این کار به روش کشش و افت عادی، با استفاده از تمام عناصر، ترکیب، و گزینه‌های طراحی موجود در مرکز نگارش بصری انجام می‌شود.

دوست‌دار سرگرمی

پاسخگو بودن امروز ضروری است. نگارش بصری باعث می‌شود که وب سایت شما به طور خودکار پاسخگو باشد. با این وجود، می‌توانید ظاهر، عرض و رفتار سایت خود را برای هر دستگاه تنظیم کنید: موبایل، تبلت و رومیزی.

عنصر compatibility

نگارش بصری با دیگر متصل شونده‌های محبوب دیگر سازگار است و عناصر سازگاری را در داخل کتابخانه دارایی خود ارایه می‌دهد. این به این معنی است که تمام the را می توان مستقیما از ویرایشگر بصری پیشی گرفت:

WooCommerce
فرم آشنا ۷
گوتنبرگ
فیلدهای سفارشی پیشرفته
MailChimp برای WordPress
انواع WP
wpDataTables
TranslatePress
و خیلی بیشتر.

API API

نگارش بصری تنها برای کاربران نهایی راه نیست. با وجود API در جلو، سازندگان می‌توانند سردبیر را در WordPress WordPress، extensions بسازند، و ابزارهای سفارشی برای مشتریان بسازند.

منابعی برای نگارش بصری API:

مستندات API

عنصر سفارشی توسعه &

یکپارچگی تم (Free و Premium)
محیط Staging

Contributors: توسعه دهندگان

اگر می‌خواهید به توسعه متصل شونده نگارش بصری کمک کنید، از مخزن Visual استفاده کنید و به دانش خود کمک کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها