٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس افزایش سرعت وب سایت

  HTML، CSS & optimization JS برای توسعه دهندگان و کاربران پیشرفته. توجه داشته باشید که پس از نصب متصل شونده و پیکربندی دستی آن را برای سایت خود پیکربندی کنید. هر سایت متفاوت است، بنابراین توصیه‌های پیش‌فرض ممکن است…

محمد یوسفی

31 ژانویه 2022

 

HTML، CSS & optimization JS برای توسعه دهندگان و کاربران پیشرفته. توجه داشته باشید که پس از نصب متصل شونده و پیکربندی دستی آن را برای سایت خود پیکربندی کنید. هر سایت متفاوت است، بنابراین توصیه‌های پیش‌فرض ممکن است برای شما کار کند و یا ممکن است برای شما کار کند و شما باید امتحان کنید و ببینید چگونه تنظیمات خود را تنظیم کنید.

Minification در طول اولین درخواست uncached بر روی the انجام می‌شود. هنگامی که اولین درخواست پردازش می‌شود، هر صفحه دیگری که به یک مجموعه تنظیمات CSS و فایل JS نیاز دارد قادر به استفاده مجدد از همان CSS ثابت CSS یا فایل JS خواهد بود.

اگر حافظه نهان شما به طور قابل‌توجهی در حال رشد است، این می‌تواند به این معنی باشد که یکی از فایل‌های CSS یا فایل‌های JS پویا و تغییر در هر pageview است. در این حالت، شما باید فایل را به فهرست بی‌توجهی اضافه کنید، در غیر این صورت حافظه نهان به طور نامحدود رشد خواهد کرد (زیرا بدیهی است که فایل‌های اصلی خود پویا هستند و وقتی شما minify، متصل شونده یک فایل متفاوت را می‌بیند).

لطفا پس از نصب متصل شونده، در مورد مسائل ممکن و چگونگی حل آن‌ها، بخش کمک را بخوانید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها