٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس مدیریت فایل نوشتاری Ads.txt

ایجاد، مدیریت، و تایید ads.txt و app-ads.txt از درون WordPress را، درست مانند هر دارایی محتوایی دیگر، ایجاد، مدیریت و تایید کنید. نیازمند PHP + و WordPress ۴.۹ + هستم. ads.txt چیست؟ Ads.txt ابتکاری است از سوی اداره تبلیغات متقابل…

محمد یوسفی

31 ژانویه 2022

ایجاد، مدیریت، و تایید ads.txt و app-ads.txt از درون WordPress را، درست مانند هر دارایی محتوایی دیگر، ایجاد، مدیریت و تایید کنید. نیازمند PHP + و WordPress ۴.۹ + هستم.

ads.txt چیست؟

Ads.txt ابتکاری است از سوی اداره تبلیغات متقابل که به ناشران امکان می‌دهد تا کنترل را بر عهده بگیرند که بتوانند فهرست آگهی خود را بفروشند. از طریق کار ما در ۱۰ تا از ناشران مختلف، یک راه برای مدیریت و تایید فایل ads.txt از درون WordPress ایجاد کرده‌ایم، و نیاز به آپلود یک فایل را از بین می‌بریم. اعتبار پخت شده در متصل شونده به اجتناب از سوابق ناقص کمک می‌کند، که می‌تواند باعث مشکلاتی شود که به مدت ۲۴ ساعت ذخیره می‌شوند و می‌توانند منجر به افت درآمد آگهی شوند.

یادداشت فنی
نیازمند PHP + ۵ است.
به WordPress ۴.۹ + هم نیاز داریم. نسخه‌های قدیمی‌تر از WordPress هیچ گونه برجسته خاصی را نمایش نخواهند داد و ممکن است جاوا اسکریپت شوند و یا نمی‌توانند متصل شونده را شناسایی کنند.
مسدود کننده‌های نمایندگی مجاز ممکن است با تایید و جلوگیری از خطای ذخیره روی صفحه ویرایش، ترکیب نحو را بشکنند.
لازم است که rewrites به کار انداخته شوند. بدون rewrites، WordPress تنها زمانی که درخواست می‌شود، نمی‌تواند به supply / ads.txt پی ببرد.
نشانی اینترنتی سایت شما نباید حاوی یک مسیر باشد (به عنوان مثال https://example.com/site/ یا multisite مبتنی بر مسیر). در حالی که متصل شونده در مدیریت به نظر می‌رسد، این متصل شونده محتویات در https://example.com/site/ads.txt. را نمایش نخواهد داد زیرا متصل شونده از ویژگی IAB پیروی می‌کند، که مستلزم آن است که فایل ads.txt در root یک دامنه یا دامنه فرعی قرار گیرد.
ads.cert چی؟

ما شاهد پیشرفت‌های مستمر در فضای آگهی تبلیغاتی هستیم و این متصل شونده را نه تنها راهی برای ایجاد و مدیریت فایل ads.txt می‌بینیم، بلکه برای تغییرات آینده و ارتقا مشخصات نیز آماده خواهیم بود. Ads.cert هنوز در مراحل بسیار اولیه است، بنابراین ما هیچ نگرانی فوری با اجرای ads.txt نمی‌بینیم.

آیا می‌توانم این کار را با multisite انجام دهم؟

بله! با این حال، اگر از یک نصب subfolder استفاده می‌کنید، تنها برای سایت اصلی کار خواهد کرد. این به این دلیل است که شما تنها می‌توانید یک ads.txt برای یک دامنه خاص یا یک subdomain برای هر دامنه ads.txt داشته باشید. توصیه ما تنها فعال کردن مدیر Ads.txt در هر سایت است.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها