٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس سازنده صفحه

یک سازنده صفحه که به سرعت بسیار ساده است، یک سازنده وب سایت بعدی است که هر کس می‌تواند از آن استفاده کند. هیچ طراح یا طراح توسعه مورد نیاز نیست. وقتی به Brizy می‌روید، هیچ چیز دیگری آسان نیست!…

محمد یوسفی

31 ژانویه 2022

یک سازنده صفحه که به سرعت بسیار ساده است، یک سازنده وب سایت بعدی است که هر کس می‌تواند از آن استفاده کند. هیچ طراح یا طراح توسعه مورد نیاز نیست. وقتی به Brizy می‌روید، هیچ چیز دیگری آسان نیست!

کاره‌ای مهم:
Smart هوشمند و درهم برهمی به صورت رایگان

اکثر صفحات سازنده تمام گزینه‌ها را برای یک آلمان خاص در کنترل از راه دور ایجاد می‌کنند و تمرکز بر روی کار در دست را دشوار می‌سازند. وب سایت ما نشان می‌دهد که تنها چیزی که مورد نیاز است، مرکز & جلویی، نزدیک به عنصری که ویرایش می‌کنید.

ادراک شهودی از افت فشار

حرکت عناصر محتوا، ستون‌ها و سطرها یک نسیم با مشخصه کاهش & Drag است. فقط یک دست بردارید و آن‌ها را به محل مورد نظر بکشید و همه چیز بلافاصله در جای خود قرار می‌گیرد.
کلیدواژه

عناصر طراحی صفحه

متن، دکمه‌ها، تصاویر، شمایل، ویدئو، نقشه‌ها و بسیاری دیگر آماده هستند تا به شما کمک کنند طراحی صفحه خود را با یک ضربه ایجاد کنید.

بیش از ۵۰۰ بلوک قبل از ساخت

برای تغییر شکل در ذهن، جعبه طراحی وب سایت Brizy مجموعه‌ای از ۵۰۰ + است که به شما این امکان را می‌دهد که در عرض چند دقیقه وب سایت ایجاد کنید.

بیش از ۴۰۰۰ شمایل شامل

این موجود در نسخه‌های Outline و Glyph، حتی the مورد تقاضای شمایل، پوشیده شده‌است. به سرعت آیکون ها را پیدا کنید که بعد از فیلتر کردن در دسته‌ها یا جستجو توسط کلمات کلیدی، هستید.

سبک جهانی

آیا تا به حال می‌خواستید تمام رنگ‌های مشابه در صفحه وب خود را با یک کلیک تغییر دهید؟ با سازنده صفحه Brizy می‌توانید! نه تنها این بلکه شما می‌توانید همه متون را تغییر دهید که دارای خواص یک‌سان در یک حرکت باشند.

دوست‌دار همراه

تعویض سریع به حالت نمایش همراه، که در آن شما می‌توانید تغییراتی ایجاد کنید که تنها در این نوع از دستگاه‌ها اعمال می‌شوند. این به شما قدرت تفکیک طراحی صفحه شما و بهینه‌سازی برای صفحات کوچک‌تر را می‌دهد.

ویرایشگر متن هوشمند

فقط کلیک کنید و تایپ کنید تا تمام متون را ویرایش کنید. تغییر رنگ‌ها، فونت ها، alignments درست در محل به شما این امکان را می‌دهد که یک نمایش عالی از این که طراحی چگونه به نظر می‌رسد داشته باشید.

تصاویری که درست انجام شد

صفحه سازنده صفحه Brizy به شما اجازه می‌دهد تا کنترل کامل بر روی تصاویر وب سایت خود با استفاده از گزینه‌های قدرتمند و استفاده آسان ما را کنترل کنید. بارگذاری، فوکوس، زوم و تغییر اندازه همه در عرض چند ثانیه، بدون زحمت انجام می‌شوند.

تنظیمات محتوا

تنها چند کلیک برای ایجاد تنظیمات محتوا در عرض، ارتفاع و هم ترازی لازم است. همه با گزینه‌های شهودی تمام می‌شوند، جایی که باید باشند.

برگردان / دوباره

اگر اشتباه کنید یا چیزی را که نباید داشته باشید را حذف کنید، نگران نباشید. با برگرداندن شما می‌توانید همه چیز را برگردانید

Liked Brizy؟
در گروه فیس بوکی خود عضو شوید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها