٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه تقویم رویدادها وردپرس

متصل شونده تقویم رویداد WordPress بهترین ابزار مورد استفاده برای مدیریت وب سایت‌های وقایع است. تقویم رویداده‌ای مدرن یک متصل شونده مدیریت وقایع جامع است. این یک متصل شونده مدیریت رویداده‌ای آزاد است که بسیار کاربر پسند و به خوبی…

محمد یوسفی

31 ژانویه 2022

متصل شونده تقویم رویداد WordPress بهترین ابزار مورد استفاده برای مدیریت وب سایت‌های وقایع است. تقویم رویداده‌ای مدرن یک متصل شونده مدیریت وقایع جامع است. این یک متصل شونده مدیریت رویداده‌ای آزاد است که بسیار کاربر پسند و به خوبی طراحی‌شده برای نمایش تقویم رویدادها در وب سایت‌ها، تا به حال آسان‌تر است.

Demos

مستندسازی

آموزش

دیسک‌گردان تست

تقویم رویداد WordPress

تقویم رویداده‌ای مدرن با توجه به روش‌های طراحی گرایش و آخرین فن‌آوری با طراحی جذاب براساس مفهوم عملی طراحی ایجاد شده‌است.
ما تمام ویژگی‌های تقویم رویداد را هنگامی که شما می‌خواهید با سیستم رزرو پیشرفته (نسخه پرو)و بسیاری از گزینه‌های مفید دیگر که در دنیای واقعی عملی هستند، جمع کردیم.
با استفاده از Calendar رویداده‌ای مدرن، می‌توانید رویداده‌ای تکی یا تکراری مختلفی را ایجاد کنید و آن‌ها را در وب سایت خود با استفاده از بسیاری از پوست و سبک‌های مدرن نشان دهید.

متصل شونده بهترین متصل شونده مدیریت رویداد WordPress

خوشبختانه، اگر چه WordPress این توابع را از جعبه خارج نمی‌کند، یک پلاگین وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. تقویم رویداده‌ای مدرن یک راه آسان برای مدیریت رویداده‌ای مختلف در سایت WordPress شما است. همانطور که این نام نشان می‌دهد، مزیت اصلی تقویم رویداده‌ای مدرن این است که به شما اجازه می‌دهد یک تقویم وقایع ایجاد کنید که کاملا خارج از کادر باشد. این قسمت آخر مهم است، چون برخی متصل شونده‌های تقویم رویداد به مقدار زیادی از سبک سفارشی نیاز دارد تا آن‌ها خوب به نظر برسند، که اگر مسیر خود را دور CSS نداشته باشید، سخت است.

نمای زیبا طراحی‌شده برای نمایش Layouts:

با داشتن ۵۰ طرح چشم‌انداز رویداد، تقویم رویداده‌ای مدرن، بدون شک در مورد چیدمان های بسیاری در میان رقبا در بازار است. با این حال، این پایانی نیست چرا که همه مجموعه‌ای از طرح‌های پیشنهادی جدید طراحی شده‌اند که براساس آخرین روش‌ها طراحی شده‌اند و مفهوم طراحی روان همه در یک افزودنی جدید به نام نمایش Fluent Layouts بسته‌بندی شده‌است. این مزیت اضافه کردن فوق‌العاده برای زمان محدودی آزاد است. بیشتر بخوانید

COVID۱۹ (Coronavirus)

در MEC، ما سه ویژگی بسیار مهم را برای کمک به شما در هنگام همه‌گیر شدن COVID۱۹ آماده کرده‌ایم. حالا می‌توانید برچسب‌های معمولی را نمایش دهید و دلیل لغو این رویداد در shortcodes و صفحه رویداد واحد را به نمایش بگذارید. همچنین می‌توانید یک نشانی اینترنتی را برای محل خود تنظیم کنید تا محل شما بتواند به عنوان نشانی اینترنتی برای livestreams / webinars عمل کند.

یک ویژگی نیز وجود دارد که در آخرین به‌هنگام‌سازی اضافه شده‌است. هنگامی که وضعیت یک رویداد را مشخص کردید، آن تغییرات در شمای منعکس می‌شوند به طوری که گوگل می‌تواند وضعیت رویداده‌ای شما را بیشتر تشخیص دهد.

۱۰ متصل شونده‌های تقویم رویداد و تم‌ها برای WordPress در سال ۲۰۲۰

شما می‌توانید در مقاله منتشر شده به تازگی منتشر و مقایسه کنید: ۱۰ متصل شونده‌های مدیریت رویداد به تازگی منتشر شده: ۱۰ بهترین متصل کردن تقویم رویداد برای WordPress. برای رسیدن به یک مقاله اطلاع‌رسانی کامل کاره‌ای زیادی انجام داده‌ایم تا به نیازهای شما در اجرای یک وب سایت مبتنی بر رویداد برسد

برخی ویژگی‌های جدید
Shortcode برای سازندگان صفحه: A که کاملا با سازندگان صفحه شما سازگار است از جمله: Elementor، سازنده بصری، نگارش بصری، نگارش کینگ و سازنده Beaver
شمای Ready – به یک صفحه و shortcodes که برای SEO توصیه می‌شود.
یک روز خاص از ماه – اضافه کردن تکرار برای یک روز خاص در ماه، برای مثال، آخرین Tuseday ماه، با توانایی یک رویداد پایان‌ناپذیر
در هر صفحه‌ای که می‌خواهید shortcode را در هر صفحه‌ای که می‌خواهید قرار دهید و نتیجه جستجو رویدادها همراه با تمام ویژگی‌های آن‌ها خواهد بود.
جلد آرشیو سفارشی – برای بایگانی & گروه شما می‌توانید به سادگی یک پوست قبل از ساخته‌شده و یا یک پوست خاص از shortcodes را درست مانند صفحه آرشیو انتخاب کنید.
وضعیت رویداد در فرم تسلیم – این نمودار وضعیت رویداد کاربر در فهرست وقایع را نشان می‌دهد. بنابراین، کاربران نهایی درباره وضعیت ارسال پیام خود از طریق ارسال رویداد اطلاع خواهند داشت.
breadcrumb – Breadcrumbs برای صفحه رویداد واحد لینک صفحه اصلی و بایگانی وقایع را دارند.
چندین مکان – انتخاب چندین مکان برای یک رویداد و نمایش این ویجت در صفحه رویداد
وارد کردن از Meetup – به راحتی رویداده‌ای خود را از Meetup به MEC منتقل کنید، تنها با یک کلیک.

رویداده‌ای خود را به چند ثانیه تبدیل کنید

اگر از پلاگین رویداد یا تقویم رویداد استفاده می‌کنید و مایل هستید به بهترین متصل شونده تقویم رویدادها نقل‌مکان کنید پس نیازی نیست نگران انتقال محتوای فعلی خود باشید.
تنها با چند کلیک در چند ثانیه رویداده‌ای محتوای فعلی شما به طور خودکار با جزئیات کامل وارد خواهد شد.

رویداده‌ای مجازی

با این addon شما می‌توانید رویداده‌ای مجازی را به راحتی و به طور موثر سازماندهی کنید. شما می‌توانید رویداده‌ای مربوط به دیدگاه عمومی یا عمومی را تنظیم کنید، و جزئیات رویداد آنلاین خود را برای شرکت کنندگان ارسال کنید (لینک و رمز عبور). اگر از برنامه‌های webinar مانند Zoom، Webex، تیم مایکروسافت، گوگل بازدید، گوگل و یا حتی سکوهای خاص سازمان استفاده کنید، این addon باید داشته باشد.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها