٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس طراحی تم با عناصر اضافی برای کاربری آسان

برخلاف دیگر متصل شونده‌های divi، دیوان عالی divi با بسیاری از modules و پسوندهای divi قدرتمند و useful قدرتمند همراه است. divi را به سطح بعدی ببرید و وب سایت‌های شگفت‌انگیز را با استفاده از ساده ما برای اجرای modules…

محمد یوسفی

31 ژانویه 2022

برخلاف دیگر متصل شونده‌های divi، دیوان عالی divi با بسیاری از modules و پسوندهای divi قدرتمند و useful قدرتمند همراه است. divi را به سطح بعدی ببرید و وب سایت‌های شگفت‌انگیز را با استفاده از ساده ما برای اجرای modules و extensions بسازید. متصل شونده عالی divi با یک رابط شهودی به کار می‌آید که یکپارچه با تم divi ترکیب می‌شود تا یک محیط طراحی آشنا با عناصر اضافی برای کار کردن به شما بدهد.

قانون عالی divi شامل ۲۰ ماژول divi سفارشی و more است که به زودی منتشر می‌شود.

متن Gradient divi عالی – با استفاده از ابزار گرادیان پس‌زمینه ساخته‌شده از divi، این مدول به شما این امکان را می‌دهد که متن گرادیان بدون کد گذاری داشته باشید.
divi عالی – با ۴ نوع اثر Flipbox برای انتخاب از (Flip چپ، Flip راست، برگرداندن و برگرداندن)، شما می‌توانید محتوای تعاملی خیره‌کننده را ایجاد کنید که به آن تبدیل شود.
متن کامل متن divi – این به شما این امکان را می‌دهد که با بسیاری از سبک‌های مرزی، عناوین خبری را با بسیاری از سبک‌های مرزی برای انتخاب از متن در میان the، ایجاد کنید.
تصویر divi عالی – این به شما این امکان را می‌دهد که تصویر را با استفاده از تبدیل ۳ بعدی تغییر دهید. آن را مانند روشی که همیشه بدون کدگذاری می‌خواستید، چرخش دهید.
تایپ تایپ از تایپ تایپ – یک اثر تایپ Animated
دکمه divi عالی – اجازه دهید دو دکمه با یک متن جداکننده بین آن‌ها داشته باشید. ۱۰ نوع از پویانمایی شناور را انتخاب کنید و همچنین تصویری و تصویری نیز داشته باشید که از آن پشتیبانی می‌کند: YouTube، Vimeo و Dailymotion!
صفحه فیس بوک های فیس بوک – Create صفحه فیس بوک را به راحتی بدون نیاز به قرار دادن دوباره آن‌ها ایجاد کنید.
divi عالی فیس بوک نظرات صفحه فیس بوک را به راحتی بدون نیاز به قرار دادن دوباره آن‌ها ارائه می‌کند.
دادگاه عالی divi Embed تویی‌تر را به راحتی بدون هیچ کد گذاری ایجاد کنید.
فرم آشنای شماره ۷ – طرفدار بزرگ تماس با فرم ۷ متصل شونده فرم ۷؟ اکنون با فرم تماس عالی شماره ۷، شما می‌توانید فرم تماس خود را از فهرست افتادنی dropdown انتخاب کنید بدون این که مجبور شوید به عقب و جلو سوئیچ بین سازنده بصری و صفحه تنظیمات شماره ۷ نسخه‌برداری کنید و آن را به پیمانه کد divi اضافه نمایید. سبک ورودی شما، دکمه، برچسب‌ها، اعتبار سنجی، پیغام‌های خطا و بیشتر!
divi های Supreme Supreme – حالا با ماژول های Forms Caldera Supreme، شما می‌توانید فرم تماس خود را از فهرست افتادنی select انتخاب کنید بدون این که مجبور شوید بین سازنده بصری و صفحه تنظیمات Caldera Forms نسخه‌برداری کنید و آن را به پیمانه کد divi اضافه نمایید. سبک ورودی شما، دکمه، برچسب‌ها، خطا، پیغام‌های موفقیت، بارگذاری پرونده بارگذاری و بیشتر!
divi Supreme گوگل نقشه گوگل نقشه گوگل را به راحتی در محل سایت your قرار دهید بدون اینکه نگران چیز دیگری باشید
badges متن divi – این نشان قبل یا بعد از متن نشان می‌دهد. یک راه عالی برای نشان دادن نشان متن برجسته / مهم.
منوی divi عالی – منوی WordPress را نمایش داده و آن را به هر شکلی که می‌خواهید طراحی کنید. از آن برای پاصفحه و یا نوار کناری استفاده کنید.

 

 

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها