٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس کنترل و آنالیز قوانین Google News و XML

این متصل شونده به صورت پویا تغذیه پویا ایجاد می‌کند که با پروتکل XML و پروتکل Google News مطابقت دارد. multisite، Polylang و WPML سازگار هستند و هیچ فایل ایستایی ایجاد نشده است. گزینه‌های کنترل وجود دارند که sitemaps فعال…

محمد یوسفی

31 ژانویه 2022

این متصل شونده به صورت پویا تغذیه پویا ایجاد می‌کند که با پروتکل XML و پروتکل Google News مطابقت دارد. multisite، Polylang و WPML سازگار هستند و هیچ فایل ایستایی ایجاد نشده است.

گزینه‌های کنترل وجود دارند که sitemaps فعال می‌شوند، که انواع پست و صفحات آرشیو (مانند طبقه‌بندی طبقه‌بندی و صفحات مولف)شامل این می‌شوند که اولویت و Lastmod چگونه محاسبه می‌شوند، چه کسی به پینگ کردن و امکان تنظیم قوانین اضافی robots.txt از درون مدیریت WordPress را دارد.

مزیت اصلی این متصل شونده روی متصل شونده‌های دیگر XML ساده است. نیازی به تغییر اجازه‌های پوشه یا پوشه، جابه‌جایی پرونده‌ها یا صرف زمان صرف گزینه‌های متصل شونده دشوار نیست.

شما، یا مالکان سایت در شبکه multisite شما، با تنظیمات پیچیده مانند اغلب متصل شونده‌های پرل دیگر به خود زحمت نمی‌دهند. تنظیمات پیش‌فرض در اغلب موارد کافی خواهد بود.

یک شاخص Sitemap XML به طور آنی در yourblog.url/sitemap.xml (یا yourblog.url/؟feed=sitemap)در دسترس قرار می‌گیرد (یا اگر شما از ساختار فانتزی “fancy” استفاده نمی‌کنید)شامل ارجاعات به پست‌ها و صفحات به طور پیش‌فرض، آماده برای شاخص گذاری از طریق موتورهای جستجو مانند Google، بینگ، Yahoo، AOL، و بپرسید. هنگامی که شرکت گوگل News فعال می‌شود، در yourblog.url/sitemap-news.xml (یا yourblog.url/؟feed=sitemap-news)، آماده برای شاخص گذاری گوگل News)در دسترس خواهد بود. هر دوی آن‌ها به طور خودکار در سیستم پویا ایجاد شده در yourblog.url/robots.txt به منظور تشخیص موتورهای جستجو در جایی که برای پیدا کردن Sitemaps XML استفاده می‌شوند، به کار گرفته می‌شوند. گوگل و بینگ در هر انتشار جدید pinged خواهند بود

لطفا اطلاعات مربوط به نحوه دریافت مقاله تان در وب سایت گوگل را بخوانید.

حافظه‌های نهان با پنهان کردن متصل شونده‌های caching مانند WP Super، حافظه‌های نهان حافظه نهان و حافظه نهان سریع که حافظه نهان را فراهم می‌کند، اجازه می‌دهد که یک عنکبوت به سرعت در حال خدمت باشد.

یادداشت‌ها:

اگر از نشانی اینترنتی تخیل استفاده نکنید و یا WordPress را در یک زیرشاخه به عنوان یک زیرشاخه نصب کرده‌اید، یک robots.txt پویا ایجاد نخواهد شد. شما باید خودتان را بسازید و آپلود کنید و آن را به ریشه سایت خود آپلود کنید! به سوالات پرسیده شده مراجعه کنید.

توصیه می‌شود که در سایت‌های بزرگ از یک متصل شونده خوب در حافظه نهان مانند WP Super، حافظه نهان حافظه فلش، استفاده کنید تا سایت خود را بهبود بخشید و عملکرد sitemap را بهبود بخشید.

مشخصات
سازگار با مکان‌های چندزبانه با استفاده از Polylang یا WPML برای اجازه دادن به همه زبان‌ها که به طور مساوی شاخص می‌شوند.
گزینه افزودن قوانین جدید robots.txt. این‌ها را می توان برای کنترل بیشتر (خواندن: حد)بخش‌های مختلف سایت شما و گسترش بعدی صفحات وب سایت خود استفاده کرد.
شامل xls stylesheets برای sitemaps قابل خواندن برای انسان.
الگوهای Sitemap و stylesheets را می توان توسط فایل‌های الگوی تم نادیده گرفت.

Sitemap XML

شاخص Sitemap شامل پست‌ها، صفحات و نویسندگان به طور پیش‌فرض است.
Optionally شامل sitemaps برای انواع پست سفارشی، دسته‌ها و برچسب‌ها است.
Sitemap با URL های سفارشی اختیاری.
sitemaps استاتیک و سفارشی را می توان به شاخص اضافه کرد.
خارج از کادر، حتی در تاسیسات multisite کار می‌کند.
شامل تصاویر برجسته و یا تصاویر ضمیمه شده با عنوان.
pings گوگل، بینگ & Yahoo در پست جدید پست.
گزینه‌ها برای تعریف این که انواع پست و taxonomies در the گنجانده می‌شوند.
به روز رسانی هایی در مورد اصلاح پس از ویرایش و یا بر روی نظرات.
اولویت هر نوع پست، برای هر طبقه‌بندی و هر پست فردی.
پست کردن پست‌ها و صفحات فردی.

گوگل نیوز Sitemap

برچسب‌های مورد نیاز: انتشارات نام، زبان، عنوان و تاریخ انتشار.
نام انتشار اخبار را تنظیم کرده و یا از نام سایت استفاده کنید.
پشتیبانی از انواع پست سفارشی.
محدود کردن شمول به دسته‌های خاص پست.
pings گوگل در انتشارات جدید، یک‌بار در هر ۵ دقیقه.
ویژگی‌های پرو

گوگل News پیشرفته

چندین نوع پست – شامل بیش از یک پست بازرسی در همان اخبار News.
کلمات کلیدی – برچسب کلمات کلیدی را به News your اضافه کنید. کلمات کلیدی را می توان از برچسب‌ها، دسته‌ها یا یک طبقه‌بندی کلمات کلیدی خاص ایجاد کرد.
tickers استاک – برچسب قیمت سهام را به Sitemap News اضافه کنید. یک طبقه‌بندی tickers سهام اختصاصی برای مدیریت آن‌ها موجود خواهد بود.
log پینگ – ثبت آخرین pings برای گوگل با تاریخ دقیق و وضعیت واکنش را نگه دارید.
حریم خصوصی / حریم خصوصی

این متصل شونده هیچ اطلاعات کاربر یا بازدیدکننده را جمع‌آوری نمی‌کند و یا cookies مرورگر را تنظیم نمی‌کند. استفاده از این متصل شونده نباید به هیچ وجه سیاست حریم خصوصی سایت شما را تحت‌تاثیر قرار دهد.

اطلاعاتی که منتشر می‌شود

یک شاخص Sitemap XML، با اشاره به دیگر sitemaps حاوی نشانی‌های پست الکترونیکی وب سایت شما که قبلا در حال حاضر عمومی، همراه با آخرین تاریخ آخرین تغییر و نشانی‌های اینترنتی مرتبط با آن‌ها، و هر گونه نشانی‌های اینترنتی انتخاب‌شده عمومی است.

یک شرکت گوگل News حاوی وب سایت شما و اخیرا (۴۸ ساعت گذشته)که از نوع پست خبری انتخاب‌شده، همراه با برچسب زمان انتشار و نشانی اینترنتی مرتبط با آن، URL ها را ثبت می‌کند.
یک مولف می‌تواند شامل لینک‌های مربوط به صفحات آرشیو مولف باشد. این urls حاوی slugs کاربر / کاربر هستند و بایگانی نویسنده می‌تواند حاوی اطلاعات زیست مولف باشد. اگر می‌خواهید این کار را از حوزه عمومی خارج کنید، the را غیرفعال کنید و از یک متصل شونده SEO برای اضافه کردن headers noindex استفاده کنید.

 

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها