٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس ساختار المنتور

تجربه ساختمان صفحه Elementor را در سطح بعدی با آلمان‌های نامحدود برای Elementor در نظر بگیرید. این آخرین بسته widget است که به آن نیاز خواهید داشت. همه چیز را در یک مکان پیدا کنید و بیش از +۱۰۰ widgets…

محمد یوسفی

31 ژانویه 2022

تجربه ساختمان صفحه Elementor را در سطح بعدی با آلمان‌های نامحدود برای Elementor در نظر بگیرید. این آخرین بسته widget است که به آن نیاز خواهید داشت. همه چیز را در یک مکان پیدا کنید و بیش از +۱۰۰ widgets رایگان برای وب سایت your پیدا کنید. همه عناصر ما آسان هستند و با چارچوب خالق یکتا unique ساخته و ساخته شده‌اند.
بررسی OUT

any رایگان استفاده کنید و یا نسخه موافق خود را ارتقا دهید و از +۲۰۰ widgets منحصر به فرد برای Elementor استفاده کنید. هر آلمان با دسته‌ای از گزینه‌ها برای کنترل هر تنظیمات ممکن به دست می‌آید. در صورتی که چیزی را از دست بدهید، می‌توانید به راحتی آن را با استفاده از چارچوب Creator Widget unique به آن اضافه کنید.

سازنده حلقه پویا

از هم اکنون شما می‌توانید چیدمان پویا پیشرفته با widgets حلقه را ایجاد کنید.
ناامید از تلاش برای ایجاد چیزی که می‌خواهید را ایجاد کنید و با سازنده حلقه پویا ما شروع کنید.
برای ایجاد گرید، carousels، زبانه‌ها، accordions یا حتی sliders با یک پوست سفارشی، قالب‌های سفارشی ایجاد کنید. شما می‌توانید یک شی حلقه را درست مانند یک قالب واحد با بکشید و رها کنید و سپس نحوه خروجی این حلقه را انتخاب کنید. وارد کردن زمینه‌های سفارشی برای اضافه کردن انواع داده مختلف و ایجاد چیدمان های انعطاف‌پذیر پیشرفته.
demos مختلف زیر را بررسی کنید:

شبکه الگو
قالب قالب
قالب زبانه‌ها
قالب قالب
قالب قالب

استفاده از حلقه پویا آسان است. هنگامی که اولین حلقه دینامیک خود را ساختید، به آن اعتیاد پیدا خواهید کرد و مزایای آن را احساس خواهید کرد، زیرا این کار فرایندهای کاری را سرعت می‌بخشد و می‌تواند برای رفع هر نیازها سفارشی شود.

کلاتر آزاد

اکثر extensions متصل شونده حزب برای Elementor باعث ایجاد کلاتر بر روی سرور شما شده و باعث می‌شود تا Elementor به حد حافظه خود برسد. راه‌حل منحصر به فرد ما به شما این امکان را می‌دهد که تنها the که می‌خواهید استفاده کنید را نصب کنید بدون اینکه فضای servers را به هم بزنید. حالا شما می‌توانید فضای کاری خود را دقیقا همان طور که می‌خواهید ترتیب دهید.

کتابخانه Elementor Live

کاتالوگ ویجت ما روزانه با عناصر جدید و بهبودها در عناصر موجود به روز می‌شود. نیازی نیست که متصل شونده خود را به روز رسانی کنید زیرا ما یک api منحصر به فرد ایجاد کرده‌ایم که کاتالوگ اجزا شما را به روز نگه می‌دارد.

پشتیبانی از ۲۴ / ۷

تیم ما در حال کمک به شما با هر درخواست منحصر به فرد است که ممکن است داشته باشید. ما هر روز به پشتیبانی از بلیط‌ها پاسخ می‌دهیم و معمولا در عرض یک ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.
سازنده صفحه Elementor برای استفاده از این متصل شونده لازم است

Widget آفریننده

ایجاد widgets شگفت‌انگیز در ثانیه. در عرض کم‌تر از پنج دقیقه می‌توانید ویجت Elementor سفارشی تهیه کنید. تنها دانش کدگذاری اساسی مورد نیاز است (HTML / CSS)!

در مورد Widget Widget برای Elementor بیاموزید

Javascript در داخل Elementor

با استفاده از creator widget می‌توانید CSS HTML و Javascript widgets ایجاد کنید که به طور کامل با Elementor در ثانیه ادغام می‌شوند.

قدرت موتور Twig

با استفاده از موتور scripting Twig، می‌توانید از همه توابع شاخه استفاده کنید تا از قدرت of استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد موتور Twig

فیلدهای سفارشی پیشرفته برای Elementor

از متصل شونده زمینه‌های سفارشی برای گرفتن کنترل کامل صفحه Elementor با ایجاد زمینه‌های سفارشی در پست‌های خود استفاده کنید. ادغام کامل با field repeater ACF و میدان gallery ACF.

Pods برای Elementor

عناصر نامحدود به طور کامل از انواع پست سفارشی و انواع میدان سفارشی با متصل شونده pods برای WordPress استفاده می‌کنند.

toolset برای Elementor

کاملا سازگار و یکپارچه با انواع پست سفارشی و میدان.

integrations
ACF (فیلدهای سفارشی پیشرفته)
pods
toolset
خوراک اینستاگرام
محصولات Woocommerce
فهرست پست
نویسندگان
پیوستن به جامعه رو به رشد
صفحه Facebook

کانال یوتیوب

گروه فیس بوک

میز پشتیبانی

widgets خلاقانه برای Elementor
Blob شکل اشکال را برای Elementor (آزاد)- ایجاد اشکال و morphing animated شکل می‌دهند. این ویجت آزاد به شما کمک می‌کند تصاویر خود را به شکل‌های اتفاقی، منحصر به فرد و غیر ارگانیک تبدیل کنید.
جدول زمانی Bullets برای Elementor (رایگان)- فهرست ویژگی‌ها یا خدمات شما را با استفاده از نقاط گلوله در یک چیدمان زمانی فهرست کنید تا راحت‌تر بتوانند اطلاعات مهم را بخوانند.
Hamburger Icon Animated برای Elementor (آزاد)- از ویجت icon animated برای ضامن popus Elementor استفاده کنید. شما حتی می‌توانید منو در منوی واشو قرار دهید و منوی کامل را ایجاد کنید.
Flip باکس Widget برای Elementor (رایگان)- محتوا را بیشتر با ویجت Flip Elementor جالب کنید. از ابزار Flip انیمیشن استفاده کنید تا هر گونه محتویات داخل صفحه خود را با یک اثر flip مشخص کنید.
Lordicon: پویانمایی Icons Widget برای Elementor (آزاد)- The library icon با ۱۵۰۰ + free و پویانمایی Lottie animations.
تصویر Tooltip Widget برای Elementor (رایگان)- آسان‌ترین راه برای ایجاد یک راهنمای در هر تصویر روی صفحه با یک شرح متن کوتاه و یا هر کد HTML.

بازاریابی برای Elementor
جدول زمانی نامحدود برای Elementor (رایگان)- داستان تان یا تاریخچه شرکت را در یک چیدمان زمانی عمودی با استفاده از خط‌کش Timeline قدرتمند نامحدود برای Elementor تعریف کنید.
جعبه رویداد (Box)برای Elementor (Free)- Showcase رویداده‌ای خاص در وب سایت خود با استفاده از این addon Elementor منحصر به فرد را نشان می‌دهد.
Overlay باکس محصول Widget برای Elementor (آزاد)

ساعت کسب‌وکار برای Elementor (آزاد)

Timer Countdown Widget برای Elementor (آزاد)- فورا یک ساعت شمارش معکوس زیبا برای اشتراک در وب سایت your ایجاد کرد. با تایمر منحصر به فرد خود ملاقات کنید.
دکمه عمل دکمه عمل Widget برای Elementor (رایگان)- تماس با دکمه عمل دکمه عمل ابزاری برای ایجاد تکمه‌های زیبا است که یک آیکون، برخی متن و اعلان پیام را ترکیب می‌کند.
شمارنده Counter برای Elementor (رایگان)- Showcasing آمار کاری خود را مشخص کرده و حقایق و آمار جالب را بر روی وب سایت your نشان دهید.
لیست قیمت برای Elementor (آزاد)- یک addon قدرتمند که اجازه نمایش فهرستی از موارد، محصولات، خدمات و یا ویژگی‌های کسب‌وکار شما را با انتخاب‌های سبک آسان می‌دهد.
جعبه محصول برای Elementor (آزاد)

Widget اعلان برای Elementor (آزاد)- ویجت اطلاع به شما این امکان را می‌دهد که یک جعبه هشدار رنگی را نمایش داده و توجه خود را به پیغام‌های مهم در وب سایت your جلب کنید.
باکس Review برای Elementor (رایگان)- به سادگی ایجاد و نمایش مرور بر روی وب سایت your برای ایجاد اعتماد مشتریان و افزایش SEO را بررسی کنید.
Widget کارت محصول برای Elementor (آزاد)

قیمت‌گذاری جدول Widget برای Elementor (رایگان)- طرح‌های قیمت‌گذاری موجود را در قالب خواندن آسان قرار دهید. از the جدول قیمت‌گذاری برای کمک به مشتریان خود برای تصمیم‌گیری خرید استفاده کنید.
گلوله محصول برای Elementor (Pro)

نکات برجسته محصول برای Elementor (Pro)- طراحی یک فهرست ویژگی بسیار جذاب محصول است که به خریداران احتمالی شما برای تصمیم‌گیری خرید و یادگیری بیشتر در مورد محصولات شما کمک می‌کند.
Whatsapp گپ Widget برای Elementor (Pro)- یک دکمه WhatsApp شناور که به بازدیدکنندگان سایت شما اجازه می‌دهد تا یک مکالمه چت را از وب سایت شما به طور مستقیم با شماره تماس تان تنها با یک کلیک آغاز کنند.
شمایل منوی موبایل شمایل Widget برای Elementor (Pro)- یک راه عالی برای اضافه کردن منوی شمایلی برای اضافه کردن دکمه‌های CTA برای بازدید کننده‌های وب سایت با استفاده از دستگاه‌های همراه.
مرحله فرآیند برای Elementor (Pro)- Showcase (Pro)- Showcase / مراحل با تغییرات چیدمان منحصر به فرد. نمودارهای تصویری گام‌به‌گام برای ساده کردن فرایندها به بازدیدکنندگان وب سایت خود ایجاد کنید.
جعبه قیمت برای Elementor (Pro)

Carousel Widget محصول برای Elementor (Pro)

فهرست رویداد Widget برای Elementor (Pro)- ویجت فهرست رویداد راهی است که به راحتی رویداده‌ای اخیر شما مانند کنسرت‌ها، کنفرانس‌ها، احزاب یا موقعیت‌های خاص را نشان می‌دهد.
فلیپ فلاپ ها (Pro)- Box Widget for (Pro)- The Real Flip Box به شما این امکان را می‌دهد که قیمت محصولات، خدمات و یا بسته‌های موجود در یک جدول قیمت‌گذاری لینک باکس زیبا را به نمایش بگذارید.
فهرست Marquee Widget برای Elementor (Pro)

بررسی Carousel (Pro)- Elementor Reviews (Pro)- The Carousel، مرور دید را افزایش می‌دهد که می‌خواهید با اجازه دادن به آن‌ها در سایت خود در یک فرمت carousel تعاملی به کاربران خود نشان دهید.
Timer Countdown Banner برای Elementor (Pro)- An شمارش معکوس عالی با فراخوانی دکمه عمل.
گوگل مپ گوگل برای Elementor (Pro)

نسخه‌برداری از کد Coupon برای Elementor (Pro)- برای کپی کردن کد کوپن به تخته‌گیره کلیک کنید. این ویجت، برای کاربران آسان می‌سازد تا کده‌ای کوپن ترفیع شما را جبران کنند.
منوی Menu تبدیل همراه برای Elementor (Pro)- Floating اکشن که اقدامات اولیه را در وب سایت Elementor نشان می‌دهند. ارائه دسترسی سریع به شمایل اجتماعی و یا هر گونه اقدامات مهم یا مشترک برای افزایش تبدیلات

.Woocommerce برای Elementor
فهرست محصول Woocommerce برای Elementor (آزاد)

Woocommerce Carousel محصول Carousel برای Elementor (Pro)

Woocommerce Slider محصول Slider برای Elementor (Pro)

Woocommerce شبکه محصول Woocommerce برای Elementor (Pro)

Woocommerce مقوله شبکه Category برای Elementor (Pro)

Woocommerce مقوله Carousel برای Elementor (Pro)

خط مورب پویا برای Elementor
قالب پویا چارچوب شبکه برای Elementor (Pro)

قالب پویا Carousel Widget برای Elementor (Pro)

الگوی پویا: Widget برای Elementor (Pro)

قالب پویا Slider Widget برای Elementor (Pro)

قالب پویا accordion Widget برای Elementor (Pro)

شهادت مشتریان برای Elementor
جعبه Testimonial برای Elementor (رایگان)

Widget کارت Testimonial برای Elementor (آزاد)

Testimonial Carousel Widget برای Elementor (Pro)

کارت Testimonial برای Elementor (Pro)

اعضای تیم برای Elementor
کارت عضویت عضو تیم برای Elementor (آزاد)

کادر عضو تیم (Box)برای Elementor (آزاد)

عضو تیم “Carousel Widget” برای Elementor (Pro)

اثر شمایل عضو تیم برای Elementor (Pro)

عضو تیم عضو تیم Widget برای Elementor (Pro)

عضو تیمی “Sliding Effect Widget” برای Elementor (Pro)

widgets منو برای Elementor
کد ناوبری تمام‌صفحه برای Elementor (آزاد)

فهرست منوی منو برای Elementor (آزاد)

منوی فرعی منوی جانبی برای Elementor (Pro)

منوی کاربری Full Liquid Widget برای Elementor (Pro)- کد Code:
https://github.com/ykob/shape-overlays
صفحه ناوبری Scroll برای Elementor (Pro)

Widget منو برای Elementor (Pro)

منوی accordion Widget برای Elementor (Pro)

Carousel widgets برای Elementor
کارت Carousel برای Elementor (آزاد)

Coverflow Carousel Widget برای Elementor (Pro)

شمایل Carousel Widget برای Elementor (Pro)

کارت تصویر برای Elementor (Pro)

متریال Carousel برای Elementor (Pro)

Overlay Carousel Widget برای Elementor (Pro)

swipe Carousel Widget برای Elementor (Pro)

پورتفولیوی پروژه Portfolio برای Elementor (Pro)

Justified تصویر Carousel برای Elementor (Pro)

Slider widgets برای Elementor
Widget ساده برای Elementor (آزاد)

تصویر و محتوای ویدئو: Widget برای Elementor (Pro)

مسطوره برای Elementor (Pro)

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها