٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس پالایش محصولات تجارت الکترونیکی

پالایش محصولات تجارت الکترونیکی یک ابزار ضروری برای کمک به مشتریان شما در زمینه محصولی است که به دنبال آن هستند و محصولاتی پیدا می‌کنند که ممکن است علاقه‌مند به ویژگی‌های خاص (اندازه، رنگ، گروه و غیره)باشند. یک فیلتر مطمین…

محمد یوسفی

1 فوریه 2022

پالایش محصولات تجارت الکترونیکی یک ابزار ضروری برای کمک به مشتریان شما در زمینه محصولی است که به دنبال آن هستند و محصولاتی پیدا می‌کنند که ممکن است علاقه‌مند به ویژگی‌های خاص (اندازه، رنگ، گروه و غیره)باشند.

یک فیلتر مطمین محصول چیزی است که به بازدیدکنندگان شما اجازه می‌دهد تا از کاتالوگ محصول شما لذت ببرند و به جای آن پس از چند ثانیه آن را ترک کنند.

هر چه باشد، اگر کاربران نمی‌توانند به راحتی فهرست‌های محصول شما را مرور کنند، نمی‌توانند به راحتی آنچه را که دنبالش می‌گردند پیدا کنند. و اگر نتوانند آن را پیدا کنند، نمی‌توانند آن را بخرند. درک کردنش ساده است. ∅ ∅

با استفاده از فیلتر محصولات آژاکس WooCommerce and و طراحی مجدد بزرگ “سال ۲۰۲۱”، شما می‌توانید در نهایت با تجربه کاربر در فروشگاه WooCommerce برخورد کنید. شما می‌توانید به مشتریان خود برای پیدا کردن و فیلتر کردن محصولات خود از طریق دسته‌بندی، برچسب‌ها، طبقه‌بندی و انواع دیگر ویژگی‌ها مثل اندازه‌ها، رنگ‌ها، مواد، برندها و غیره کمک کنید.

شما می‌توانید پیش تنظیمات نامحدود را ایجاد کنید و فیلترها را بر روی صفحات WooCommerce استاندارد (فروشگاه، صفحات مقوله)و یا صفحات سفارشی ایجاد شده با گوتنبرگ یا Elementor نشان دهید. شما می‌توانید فیلترهای خود را به هر جایی اضافه کنید، با استفاده از ویجت built، shortcode، یا گوتنبرگ. به این ترتیب، شما می‌توانید از پیش تنظیم‌شده برای صفحه فروشگاه، از پیش تنظیم‌شده برای یک مقوله محصول خاص، از پیش تنظیم‌شده دیگر برای یک صفحه سفارشی، و غیره را ایجاد کنید: هیچ محدودیت و حداکثر کنترل کامل.

YITH ویژگی‌های فیلتر محصولات آژاکس
VERSION آزاد
به راحتی پیش تنظیمات نامحدود فیلتر را برای نشان دادن در صفحات مختلف (جدید از ۴.۰! تهیه کنید.)
نمایش فیلتر با استفاده از shortcodes و بلوک‌های گوتنبرگ (همچنین در صفحات سفارشی)(جدید از ۴.۰!)
صافی با مقوله‌های محصول (جدید از ۴.۰!)
صافی با برچسب‌ها (جدید از ۴.۰!)
هر کدام از ویژگی‌های محصول را فیلتر کنید (رنگ، اندازه، مواد، و غیره)
سبک فیلتر را انتخاب کنید (تیک، انتخاب، متن و رنگ swatches)
دستور شرایط را انتخاب کنید
انتخاب کنید که آیا درجه‌بندی را نمایش دهید یا نه
مجاز بودن انتخاب‌های متعدد (با و یا OR)
فیلترینگ متعادل: واژه‌هایی که در دسترس نیستند پنهان خواهند بود
نشان دادن یک دکمه “Reset”
لغزش – به بهترین گزینه در دستگاه‌های همراه و / یا رومیزی
گزینه‌های SEO (فعال کردن / غیرفعال کردن فهرست نشانی‌های اینترنتی تولید شده در موتورهای جستجو برای عملیات فیلتر متصل شونده)(جدید!)
طراحی زیبا و مدرن، مناسب برای هر نوع مغازه یا تم

در عمل به آن نگاه کنید:

تیک زنده نسخه آزاد > را بررسی کنید.

بیشتر نیاز دارید؟ دیدن THE VERSION!

با آخرین بروز رسانی، ما the را بهبود داده و ویژگی‌های قابل‌توجهی را به نسخه رایگان خود اضافه کردیم. به عنوان مثال، در نسخه‌های قبلی، برخی ویژگی‌های اساسی مانند “فیلتر توسط گروه” یا “فیلتر با گزینه‌های برچسب” ناپدید شدند. ما برای آزاد کردن یک پلاگین آزاد که برای کاربران ما کار می‌کند سخت کار کردیم. به هر حال، اگر شما بیشتر می‌خواهید (مانند یک طرح سازگار با تلفن همراه با الهام از سایت‌های تجارت الکترونیک بزرگ‌تر)، احساس آزادی کنید تا ویژگی‌هایی که در نسخه عالی ویژه ما ارائه می‌کنیم را بررسی کنید:

دو طرح دیگر برای فیلتر رنگ: bicolor و پشتیبانی تصویر (برای نشان دادن شیب، بافت‌ها، الگوهای …)
چیدمان اضافی: برچسب / تصویر. بارگذاری شمایل‌ها، عکس‌ها و تصاویر بارگذاری شده برای شناسایی شرایط
موقعیت دکمه راه‌اندازی مجدد (بالاتر از محصولات، بالا و یا زیر منطقه فیلتر)را انتخاب کنید.
انتخاب کنید که فیلترهای فعال (با X برای حذف آن‌ها)و یا نه و موقعیت آن‌ها (بالای محصولات، بالا و یا زیر منطقه فیلتر)را نشان دهید
پنجره Modal روی موبایل: یک چیدمان برای فیلترها ۱۰۰ % بهینه برای دستگاه‌های همراه! (سایر متصل شونده‌های دیگری درست بعد از فهرست محصولات روی تلفن همراه اضافه می‌کنند، با این حال، به این ترتیب، فیلتر کردن محصول بر روی گوشی‌های هوشمند و تبلت ها کار نمی‌کند. ما اولین کسی هستیم که یک راه‌حل فیلتر friendly ۱۰۰ % را طراحی و توسعه داده‌ایم: در یک پنجره واحد که از بزرگ‌ترین سایت‌های تجارت الکترونیک الهام‌گرفته شده باشد!)
فیلتر برای مرور
اسلایدر Price برای فیلتر کردن محصولات با قیمت
محدوده‌های نامحدود با محدوده نامحدود (آخرین دامنه می‌تواند نشان دهد “& بالا”
فیلترها برای نشان دادن محصولات در معرض فروش / در معرض فروش
آژاکس برای محصولات نمایش‌داده‌شده در صفحه (با درجه‌بندی، قیمت، محبوبیت، آخرین)
نشان دادن یک راهنمای راهنمای اختیاری در حال شناور بودن برای شرایط
نمایش صافی‌ها به عنوان یک ضامن (باز شده یا از روی پیش‌فرض)
نشان دادن یا مخفی کردن شمار موارد
فیلتر کردن Adoptive: انتخاب کنید که آیا شرایط موجود نیست (مانند نسخه رایگان)و یا آن‌ها را قابل‌مشاهده نگه دارید اما نه تنها (فقط در فهرست ویژه)
انتخاب کنید تا شرایط خالی و خارج از محصولات خود را به طور خودکار پنهان کنید
سفارشی‌سازی رنگ‌ها و سبک فضای فیلتر از طریق زبانه اختصاصی “سفارشی” (رنگ‌ها، اندازه swatches رنگ، انتخاب و نوع تیک، و غیره)

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها