٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس پلاگین بازاریابی برای ساخت یک فهرست پستی

Hustle یک پلاگین بازاریابی نهایی برای ساخت یک فهرست پستی و تبدیل ترافیک سایت است. تولید سرب با مجموعه ساده اشکال optin، popups بازاریابی هدفمند، و الگوهای ساخت طراح آسان‌تر شد. زمانی که با توانایی‌های اشتراک گذاری جمعی متنوع s…

محمد یوسفی

1 فوریه 2022

Hustle یک پلاگین بازاریابی نهایی برای ساخت یک فهرست پستی و تبدیل ترافیک سایت است. تولید سرب با مجموعه ساده اشکال optin، popups بازاریابی هدفمند، و الگوهای ساخت طراح آسان‌تر شد. زمانی که با توانایی‌های اشتراک گذاری جمعی متنوع s در آن هستید، یک شبکه اجتماعی ایجاد کنید. از سوی توسعه دهندگان جایزه winning سازی تصویر Smush و سازنده شکل Forminator در WPMU dev.

Hustle به شما اجازه می‌دهد فهرست پستی خود را افزایش داده یا تبلیغات هدفمند در سایت خود با popups، optins، اسلاید، ins، widgets و shortcodes را نمایش دهید.

قالب‌های فوری برای هر نوع پیشنهاد

Hustle فرآیند ایجاد popups، slide، و embeds را با گستره‌ای از الگوهای پیش طراحی‌شده آسان‌تر می‌کند. الگوهای موجود تعدادی از موارد استفاده متفاوت را نشان می‌دهند (به عنوان مثال، جمعه سیاه، giveaway، notice COVID، خبرنامه signup)، به این معنی که شما می‌توانید با یک پیمانه‌ای که با اهداف کمپین شما همسو است شروع کنید. در قسمت پایین به آن‌ها مراجعه کنید:

The با این دست‌ها – در برنامه آموزشی Hustle یاد بگیرید
چگونه استفاده از Hustle را با استفاده از Hustle انجام دهیم؟

چگونه این پنجره‌های واشو را با Hustle درست کنیم

چگونه از Hustle استفاده کنیم؟

گرفتن خلاقانه با Styling برای رومیزی و موبایل

تنظیمات ظاهر انعطاف‌پذیر Hustle می‌تواند به بازاریابی شما کمک کند. رنگ‌ها، انیمیشن‌های، چیدمان، سایه‌ها را انتخاب کنید، و شرایط را از تنظیمات طراحی آسان برای همه modules های بازاریابی خود نمایش دهید. با چیدمان های پیش‌فرض و قالب‌ها به طور کامل پاسخگو هستند. اما همچنین می‌توانید تنظیمات دقیق (حاشیه‌ها، padding، مرزها، اندازه ظرف)را بسازید تا اطمینان حاصل کنید که مدول‌های شما روی همه دستگاه‌ها ظاهر می‌شوند.

در نظر بگیرید که برای سفارشی‌سازی، سفارشی‌سازی را در نظر بگیرید.

اگر یک چشم به جزئیات دارید، گزینه‌های سفارشی اضافی موجود با Hustle را دوست خواهید داشت. همچنین عناصر ظاهر پایه مانند چیدمان، تصاویر، تایپوگرافی و رنگ – Hustle اجازه می‌دهد که جزئیات پیشرفته‌تر مثل مرزها، فاصله، سایه، اندازه مدول، و بیشتر توضیح داده شوند. اگر واقعا می‌خواهید modules را خودتان بسازید، رسم custom نیز وجود دارد.

تنظیمات نمایش هدفمند بسیار هدفمند

Hustle تمام رفتارها و تنظیمات شرایط را دارد که شما برای هدف قرار دادن بازدیدکنندگان با استفاده از ایمیل یا تبلیغات نیاز دارید. تنظیم شرایط هوشمند مثل: صفحات و پست‌ها خاص، ابزار / مرورگر / مرورگر، کشور، منبع ورود، ثبت پست، شیرینی مرورگر، و یک مقدار بسیار بیشتر.

Triggers هوشمند برای Popups و Slide

علاوه بر شرایط دید هوشمند، Hustle به شما اجازه می‌دهد تا محدوده‌ای از رفتارها را برای popups و slide ایجاد کنید. شامل: زمان روی صفحه، تومار، exit، و غیره.

تنظیم برنامه‌های ویژه برای بهترین نتایج

زمانی که می‌خواهید ماژول های بازاریابی خود را به کار ببرید، برنامه زمان‌بندی دقیقا زمانی که می‌خواهید ماژول های بازاریابی تان مستقر شوند، آسان می‌شود. تعیین تاریخ‌های شروع و پایان، پیمانه‌های برنامه‌ریزی برای نشان دادن در روزه‌ای خاص هفته، در یک زمان مشخص در روز، و یک منطقه زمانی سفارشی برای پایبندی به آن را انتخاب کنید.

دسترسی به بازدیدکنندگان از طریق پست الکترونیکی

زمانی که یک کاربر با یکی از ماژول های بازاریابی خود درگیر شده‌است، مهم است که با قدم‌های بعدی و یا یک پیام تبریک ساده، پی‌گیری کنید. تنظیمات ایمیل Hustle به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی پیام‌های پست الکترونیکی یا خودکار ارسال کنید و این اتصال اولیه را برقرار کنید.

با به اشتراک گذاری جمعی مشغول شوید

Hustle شامل شمایل‌های مهم اجتماعی است که به راحتی شما را بر روی شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه خود قرار می‌دهند. widgets به سرعت محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی را فعال کرده و از شبکه‌های اجتماعی، widgets، و shortcodes برای افزودن پیروان استفاده می‌کنند.

 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • Reddit
 • LinkedIn
 • VKontakte
 • 500px
 • Houzz
 • Instagram
 • Twitch
 • YouTube
 • Telegram
 • WhatsApp

فرم سازنده فرم

Hustle با سازندگان شکل آزاد معروف مانند Forminator ترکیب می‌شود، بنابراین می‌توانید اشکال خود، نظرسنجی‌ها، و quizzes ها را در popups و slide ها برای ایجاد تعامل تعاملی نمایش دهید. following را افزایش داده و leads بیشتری را با Hustle ثبت کنید.

افزایش فهرست پستی شما

Hustle با تمام خدمات عمومی ایمیل ادغام می‌شود. فقط حساب خود را وصل کنید و شروع به جمع کردن مشتریان جدید کنید.

بلوک Editor گوتنبرگ

Hustle هم متصل شونده Editor کلاسیک و هم گوتنبرگ را پشتیبانی می‌کند. زمانی که برای خداحافظی با shortcodes آماده هستید، بلوک Hustle opt شما را می‌کشد و محتوا را در شما قرار می‌دهد.

خروج هوشمند – قصد

Hustle قصد خروج دارد، مورد علاقه بازاریابان حرفه‌ای است، که زمانی که بازدیدکنندگان می‌خواهند سایت شما را ترک کنند و – BOOM را ترک کنند. یک صدای پاپ آپ برای جلب توجه آن‌ها.

جنگجو ReCAPTCHA Spam

subscribers را از گرفتن فهرست پستی خود نگه دارید. Hustle به Googles ReCAPTCHA متصل می‌شوند تا از اشکال signup شما محافظت کنند.

Adblock مسابقه‌ای برای Hustle نیست

Hustle این حرکات را دارد و ups و slide را به نمایش می‌گذارد حتی وقتی که Adblockers سعی می‌کنند محتوای شما را مسدود کنند.

اندازه‌گیری عملکرد و نتایج

فرقی نمی‌کند که شما یک پنجره واشو درست کرده‌اید، یا در داخل، یا embed، Hustle به شما اجازه می‌دهد تا نتایج هر ماژول فردی را با ردیابی هوشمند، آمار تبدیل، و نقشه‌های خردمندانه برای یک نمایش دیداری پی‌گیری کنید. همچنین می‌توانید یک ویجت سفارشی را تنظیم کنید و شامل stats روی داشبورد WP خود باشید.

ویژگی‌های موجود در Hustle شامل موارد زیر هستند:

Pop، slide، widgets، embeds و پس از انتخاب پس از ins
قالب‌های بازاریابی آماده – تخفیف، فروش، جمعه سیاه، COVID۱۹
سه popups آزاد به Hustle Pro برای نامحدود ارتقا داده می‌شوند

سه خطر لغزش رایگان به Hustle Pro برای نامحدود

سه نوار تقسیم اجتماعی رایگان تا Hustle Pro را برای نامحدود ارتقا می‌دهد

۳ ارتقا دهنده‌های آزاد به Hustle Pro برای نامحدود

شماهای توکار برای سفارشی سازی ساده
رنگ، مثل جادو، با برند شما همخوانی دارد.
صفحه نمایش صاف
ادغام با بهترین خدمات پست الکترونیکی از جمله: Aweber، MailChimp، MailChimp، تماس مداوم، Sendy، Infusionsoft، GetResponse، Monitor، Monitor، و بسیاری دیگر.
شرایط بسیار قدرتمند برای هدف قرار دادن مخاطبین
پیمانه‌های خود را برای نمایش در زمان یا تاریخ مشخصی برنامه‌ریزی کنید
پی‌گیری کنید که چگونه تعداد دفعات راه‌اندازی، slide و opt نمایش داده می‌شوند.
مطالب ارسالی را مستقیما از طریق WordPress ببینید.
مرور نرخ تبدیل
۴ چیدمان پیش‌فرض
داشبورد آسان
ویژگی‌های جدید، طرح بندی و sass هر ماه می‌آیند.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها