٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس اشکال دزدان دریایی به وبسایت

اشکال دزدان دریایی دیگر تحت توسعه فعال نیستند. ما استفاده از WPForms را توصیه می‌کنیم زیرا این most beginner دوستانه WordPress در بازار است. در سپتامبر سال ۲۰۱۸ صورت‌های Pirate توسط WPForms به دست آمد. ما انواع دزدان دریایی به…

محمد یوسفی

1 فوریه 2022

اشکال دزدان دریایی دیگر تحت توسعه فعال نیستند. ما استفاده از WPForms را توصیه می‌کنیم زیرا این most beginner دوستانه WordPress در بازار است.

در سپتامبر سال ۲۰۱۸ صورت‌های Pirate توسط WPForms به دست آمد. ما انواع دزدان دریایی به نفع شکل مدرن سازنده توسط WPForms هستیم، بنابراین کاربران می‌توانند به بهترین تجربه کاربر و ویژگی‌های قدرتمندتر WordPress دسترسی داشته باشند.

با بازدیدکنندگان خود به راحتی در تماس باشید. صورت‌های آشنا دزدان دریایی فرم ارتباط دوستانه و دوستانه برای وب سایت شما ارائه می‌دهد.
این یک فرم تماس با استفاده از WordPress با متصل شونده captcha است. برای ایجاد یک فرم آشنا، تنها باید از اشکال [ دزدان دریایی ] استفاده کنید و یا از ویجت فرم ارتباطی WordPress استفاده کنید.

این ویژگی با پس‌انداز زمان در فیلم کامل به صورت کامل به نمایش درآمد:

صورت‌های نامحدود
بازاریابی ایمیلی (MailChimp، AWeber، تماس دائمی، و بیشتر)
پرداخت integrations (PayPal و Stripe)
نظرسنجی از نظرسنجی‌ها Addon است.
منطق شرطی
ثبت کاربر، مکان یاب، uploads فایل، اشکال چند صفحه، و یک مجموعه بسیار بیشتر.

بیشتر در مورد WPFORMS PRO یاد بگیرید

چرا از فرم آشنای WordPress استفاده می‌کنیم:

استفاده از آن آسان است.

این ارتباط با شکل ۷ یا هر شکل سازنده ایجاد شده بسیار آسان است. شما می‌توانید به سرعت یک فرم آشنا را با استفاده از a و کپی کردن آن جایی که می‌خواهید ظاهر شود ایجاد کنید.

کاملا قابل تنظیم است.

این متصل شونده WordPress به شما این امکان را می‌دهد که هر چیزی که می‌خواهید را سفارشی کنید. شما می‌توانید برچسب‌های زمین را تغییر دهید و تصمیم بگیرید که چه پیامی برای بازدید کنندگان شما در هنگام نمایش خطایی وجود دارد. همچنین می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام حوزه مورد نیاز است و کدام حوزه نیست.

واجد شرایط بودن است:

از پیام‌های اسپم دوری کنید و مطمئن شوید که ایمیل‌های شما به طور کامل به شما خطاب می‌شوند.

با SMTP

فرم Pirate با گزینه‌های اساسی SMTP وجود دارد، بنابراین شما هیچ ایمیلی را از visitors دریافت نخواهید کرد. پیام‌ها به طور ایمن از منبع به آدرس ایمیل شخصی شما تحویل داده می‌شوند.

با این حال برای یک راه‌حل SMTP قابل‌اعتماد، ما استفاده از WP Mail SMTP با WPForms را توصیه می‌کنیم که محبوب‌ترین راه‌حل SMTP با بیش از ۱ میلیون وب سایت است.

تماس‌های فروشگاه‌ها در پایگاه‌های اطلاعاتی خاص

شما می‌توانید با حفظ آدرس‌های ایمیل خود تمام تماس‌ها را در یک آرشیو نگه دارید. فرم ارتباط دزدان دریایی به شما این امکان را می‌دهد که با فراهم کردن پایگاه‌داده‌های تماس این کار را انجام دهید.

یک متصل شونده برای ایجاد یک متصل شونده فرم تماس برای ایجاد یک فرم تماس تمیز با استفاده از فرم‌های [ دزدان دریایی ] shortcode یا “اشکال دزدان دریایی”.

ارائه گزینه برای اجازه دادن به ارسال فرم با استفاده از AJAX

فرم‌های ارتباط استاندارد درست کار می‌کنند، اما شما می‌توانید با استفاده از AJAX برای ارسال داده‌های فرم در پس‌زمینه آن‌ها را بهتر کنید.

اشکال دزدان دریایی به شما این امکان را می‌دهد که از این ویژگی عالی استفاده کنید با استفاده از روش‌های [ دزدان دریایی ] ajax = “بله” ] یا “فرم ارسال با استفاده از گزینه آژاکس” در ویجت Forms دزدان دریایی

این دیگر چیزی نیست که الان نیست.

این یک سازنده شکل نیست و یا متصل شونده & builder ساز نیست و نه “بهترین متصل شونده فرم اتصال”. شما نمی‌توانید زمینه‌های جدید را اضافه کرده و یا فرم‌های چندگانه (اشتراک، پرداخت، سفارش، بازخورد یا نقل‌قول)را با اشکال مربوط به دزدان دریایی ایجاد کنید.

به همین دلیل است که ما توصیه می‌کنیم از WPForms استفاده کنیم که the beginner برای حذف WordPress در بازار است.

اشکال دزدان دریایی دیگر تحت توسعه فعال نیستند.

اشکال دزدان دریایی دیگر تحت توسعه فعال نیستند. ما استفاده از WPForms را توصیه می‌کنیم زیرا این most beginner دوستانه WordPress در بازار است.

در سپتامبر سال ۲۰۱۸ صورت‌های Pirate توسط WPForms به دست آمد. ما انواع دزدان دریایی را به نفع the ایجاد می‌کنیم که توسط WPForms ساخته شده‌است، بنابراین کاربران می‌توانند به بهترین تجربه کاربر و ویژگی‌های قدرتمندتر WordPress دسترسی داشته باشند

بعدی چیه

همچنین ممکن است بخواهید پروژه‌های دیگری را بررسی کنید:

متصل شونده – بهترین حالت اتصال WordPress
OptinMonster – از مشترکین ایمیل بیشتر استفاده کنید.
MonsterInsights – بهترین متصل شونده گوگل Analytics برای WordPress

از WPBeginner بازدید کنید تا از برنامه آموزشی WordPress استفاده کنید و در مورد بهترین متصل شونده‌های WordPress، بهترین راه‌حل‌های WordPress را بیابید، و گام ما را با راهنمایی گام‌به‌گام در مورد نحوه شروع یک وبلاگ مشاهده کنید.

یادداشت

صورت‌های Pirate توسط WPForms خریداری شد و دیگر به صورت فعالانه نگهداری نمی‌شود.

WPForms قطعا یک متصل شونده دوستانه با یک متصل شونده در بازار است. این کار هم آسان و هم قدرتمند است.

ما درد را از ایجاد فرم‌های آنلاین بیرون آوردیم و آن را آسان کردیم. تمام ویژگی‌های WPForms را بررسی کنید.

همچنین، من موسس of، بزرگ‌ترین سایت پروژه WordPress برای مبتدیان هستم. این یک اولویت عظیم برای من بود تا یک پلاگین به شکل WordPress را ایجاد کنم که مبتدیان می‌توانند بدون آموزش از آن استفاده کنند.

من احساس می‌کنم که ما این کار را در اینجا انجام داده‌ایم. امیدوارم از استفاده از WPForms لذت ببرید.

متشکرم.

منبع

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها