٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس قدیمی ولی کاربردی برای تم المنتور

قدیمی‌ترین، بهترین و بیشتر Versatile Posts addons برای Elementor .</OrderedListItem Livemesh addons برای Elementor مجموعه بزرگی از premium بسیار کارآمد و بسیار کاربردی است که می‌تواند در سازنده صفحه Elementor مورد استفاده قرار گیرد. این واقعا یک متصل شونده ویژه…

محمد یوسفی

1 فوریه 2022

قدیمی‌ترین، بهترین و بیشتر Versatile Posts addons برای Elementor
.</OrderedListItem

Livemesh addons برای Elementor مجموعه بزرگی از premium بسیار کارآمد و بسیار کاربردی است که می‌تواند در سازنده صفحه Elementor مورد استفاده قرار گیرد. این واقعا یک متصل شونده ویژه است که شما می‌توانید به طور رایگان دریافت کنید.

این متصل شونده تنها شامل تمام چیزهایی است که شما نیاز دارید یک وب سایت حرفه‌ای بدون تغییر به یک تم – خدمات، پروفایل های تیم، counters، نمودارهای میله‌ای، piecharts، فهرست مشتریان، posts، طرح قیمت‌گذاری، و خیلی بیشتر در نسخه PRO ایجاد کنید. تمام the که به تبدیل موضوع آزاد شما به صرف چند کلیک کمک می‌کنند. هر عنصر سازنده صفحه بیمه که شما نیاز دارید برای کشیدن آسان و رها کردن به صفحه شما با فعال کردن این متصل شونده در دسترس است.

متصل شونده Elementor باید برای استفاده از این متصل شونده فعال شود. پس از فعال کردن متصل شونده‌های مورد نیاز، addons باید برای استفاده در Elementor موجود باشد.

همه عناصر در عمل را در اینجا ببینید – –

نسخه ویژه demo | Version.
چرا Livemesh برای Elementor addons؟
طراحی زیبا – اولین چیزی که متوجه شدید زمانی است که addons را امتحان می‌کنید – بر روی جزئیات و طراحی بی‌نظیر برای محصول این گونه تمرکز کنید. کار ما بر روی سایت‌های پیشرو برای طراحی وب، AWWWARDS، Dribbble، TheBestDesigns، Envato و Colorlib نشان‌داده شده‌است.
سهولت استفاده – ما شما را با آلمان‌های ساده در نظر نمی‌گیریم که شما را وادار به سفارشی کردن بی‌پایان کنید تا به ظاهر مورد نظر برسید. در عوض، ما سبک‌های زیبایی را با هم ترکیب کردیم تا شما انتخاب کنید و انتخاب کنید، سبک‌هایی که به سفارشی سازی کامل نیاز ندارند.
بارگذاری سریع – همراه با تمرکز بر طراحی و قابلیت استفاده، عملکرد هسته اصلی این متصل شونده addons است. ما سعی می‌کنیم از ویژگی‌هایی که با بسته‌بندی سبک‌های ضروری و ویجت ضروری استفاده می‌کنند، اجتناب کنیم.
کد کیفیت – با بیش از ۸ تجربه با توسعه WordPress، ما به ارائه یک محصول با کیفیت اهمیت می‌دهیم.
Optimized Mobile – همه extensions Elementor روی دستگاه‌های مختلف آزمایش شده‌اند. قابلیت استفاده و سهولت استفاده برای ما مهم هستند.
Updates منظم – ما اغلب محصول خود را با ویژگی‌های جدید، بهبود (بهبود)و رفع اشکال به روز رسانی می‌کنیم. جایزه premium addons برای متصل شونده Elementor ۲۲ انتشار در ۱۲ ماه گذشته را به تنهایی دیده‌است.
تایید پشتیبانی – پس از خدمت بیش از ۱۴،۶۲۰ + پرداخت کنندگان، ما تخصص داریم که پشت سر محصول خود بایستیم و مشکلات و درخواست‌های پاسخ را حل کنیم.
تم را تقویت کنید – نیازی نیست که به یک تم premium سوئیچ کنید تا ویژگی‌های جدید بدست آید. همه چیز در اینجا با عناصر حق بیمه پوشیده شده‌است.

متصل شونده با the و یا extensions زیر می‌آید. تقریبا همه عناصر با یک نسخه تاریک می‌آیند. –

شبکه پورتفولیوی پورتفولیوی پروژه ورودی‌های پورتفولیو را در یک شبکه واکنشی خوب نشان می‌دهد. فراماسونری و گزینه‌های بسته‌بندی پشتیبانی می‌شوند. با پشتیبانی از پوست سفارشی و شبکه سفارشی با استفاده از قالب‌های سازنده تم بخشی از Elementor PRO می‌آید.
شبکه پست بلاگ که پست‌های پست بلاگ را در یک شبکه واکنشی خوب نمایش می‌دهد. فراماسونری و گزینه‌های بسته‌بندی پشتیبانی می‌شوند. با پشتیبانی از پوست سفارشی و شبکه سفارشی با استفاده از قالب‌های سازنده تم بخشی از Elementor PRO می‌آید.
امتداد Carousel که پست‌های خود را به عنوان یک چرخ carousel بسیار حساس به نمایش می‌گذارد. با پشتیبانی از پوست سفارشی با استفاده از الگوهای سازنده تم بخشی از Elementor PRO می‌آید.
Slider Posts addon که به شما کمک می‌کند پست‌های خود را به عنوان یک اسلایدر highly فعال به نمایش بگذارید، اسلایدر را فعال کنید.
کادر شبکه پست (Grid)Slider addon که پست‌های شما را به عنوان یک slider برای گرید post نمایش می‌دهد.
Multislider Posts که به شما کمک می‌کند پست‌های خود را به عنوان فردی بسیار حساس به نمایش بگذارید، چرخ و فلک را لمس کنید.
اضافه کردن مجموعه تنظیمات تیم برای نمایش تمام اعضای تیم.
odometers / Counters برای نشان دادن اعداد موثر مربوط به کار یا شرکت تان.
نمودارهای میله‌ای برای ثبت مهارت‌ها و یا هر نوع از آمار درصد انتخاب می‌شوند.
نمودارهای دایره‌ای انیمیشن برای نمایش تصویری از آمار درصد.
شهادت مشتریان در مورد چیزهای خوب که شما اغلب از مشتریان / مشتریان خود می‌شنوید.
(شهادت مشتریان)، (شهادت مشتریان)، (شهادت مشتریان)، یک اسلایدر responsive فعال را فعال می‌کند که از طریق testimonials انجام می‌شود.
یک آلمان Carousel عام که به شما اجازه می‌دهد لیستی از محتویات HTML را در یک چرخ نقاله حاضر کنید.
پسوند فهرست مشتریان برای نشان دادن مشتریانی که کار کرده‌اید فهرست را فهرست می‌کنند.
طرح‌های قیمت‌گذاری برای به دست آوردن فروش بیشتر.
خدماتی که آنچه را که شما می‌توانید به مشتریان / مشتریان خود ارائه کنید را ثبت می‌کنند.
شیوه‌های پیش رو برای به دست آوردن عنوان‌های موثر برای بخش‌های صفحه تان.
زبانه Slider زبانه addon که یک اسلایدر tab دوستانه و واکنشی را نشان می‌دهد.

نسخه ویژه plugin متصل شونده با addons اضافی و مشخصه‌های پیشرفته اضافه‌شده به عناصر بالا می‌آید.

بلاک پست برای کمک به ارایه پست‌های blog، رویدادها، آیتم‌های خبری یا پورتفولیو در ده روش خلاقانه. با فیلتر AJAX، pagination، و بار دیگر برای کمک به بازدیدکنندگان برای هدایت کل مجموعه پست‌های وبلاگ و یا انواع پست سفارشی و مقوله‌های آن‌ها بدون بارگذاری مجدد صفحه ظاهر می‌گردد. این the پست‌ها برای Elementor ها، وبلاگ‌ها، مجلات و وب سایت‌های خبری است.
گرید پیشرفته با شل بار / شبکه پست / پست و گالری تصویر addons گزینه را برای پست‌های بار تنبل / تصویر با کلیک یک دکمه باز یا بار خودکار بر روی تومار (Scroll Infinite)ترکیب می‌کنند.
شبکه Portfolio / Posts پیشرفته با pagination – ایجاد شبکه‌ای از پست‌ها یا انواع پست سفارشی با پشتیبانی pagination مبتنی بر AJAX. پشتیبانی از both شماره pagination و navigation بعدی / prev.
گالری تصاویر addon که به شما اجازه می‌دهد شبکه‌ای از تصاویر را با گزینه‌هایی برای سنگ‌تراشی و یا ردیف‌ها مناسب، pagination، بار تنبل، بار بر روی طوماری / infinite نامحدود، پشتیبانی lightbox و غیره ایجاد کنید.
گالری ویدئو برای ساختن یک شبکه زیبا از ویدیو برای کمک به نمایش مجموعه‌ای از ویدئوهای یوتیوب / Vimeo و HTML۵ از خود به میزبانی HTML۵ (MP۴ / WebM)در سایت شما.
تصویر Carousel (Carousel Image)برای چرخ carousel responsive تصاویر.
Carousel ویدیویی برای ایجاد یک گردونه دانش آموزان در یوتیوب / Vimeo و videos از خود به میزبانی HTML۵ (MP۴ / WebM).

 

ویجت محتوای پویا

با استفاده از تم Elementor builder Elementor، قدرت این متصل شونده را بشناسید تا ویجت محتوای پویا را ایجاد کند. تقریبا هر نوع بارگذاری محتوای پویا را می توان با استفاده از قدرت سازنده صفحه Elementor در Grid Posts و Posts Posts انجام داد. اشتباه‌ات واقعا بی‌پایان هستند. –
آیتم‌های توری پست از “شبکه سفارشی” و “پوست سفارشی” پشتیبانی می‌کنند که به ایجاد ایستگاه‌های سفارشی و / یا سرویس شبکه با استفاده از الگوهای سازنده تم در Elementor PRO کمک می‌کند. یکی می‌تواند چیدمان شبکه سفارشی را طراحی کرده و پوست سفارشی را برای آیتم‌های شبکه‌ای با استفاده از کشش کشش و افت بار در Elementor PRO ایجاد کند
آیتم‌های Carousel پست “پوست سفارشی” را پشتیبانی می‌کنند که با استفاده از آن می‌توانید برای ارائه کمک به الگوهای سازنده تم، از “پوست سفارشی” خود استفاده کنید. طراحی یک پوست سفارشی برای پست‌های چرخ و فلک هم اکنون به اندازه کشیدن و رها کردن نسخه‌های سازنده صفحه در Elementor PRO آسان است.
با استفاده از سازنده صفحه Elementor می‌توانید پوست سفارشی برای Carousel پست و پست Grid با انتخاب خود از حوزه‌های پست و آرایش آن‌ها طراحی کنید.
شما می‌توانید قالب‌های مجزا پوست برای آیتم‌های فردی در یک شبکه پست را انتخاب کنید. یک شبکه پست می‌تواند مجموعه متفاوتی از آیتم‌های شبکه‌ای را که پوست جداگانه‌ای از انتخاب خود را اهرم می‌کنند را مشخص کند.
برای Carousel پست و پست، شما می‌توانید از هر نوع پست سفارشی با زمینه‌های سفارشی (از جمله حوزه‌های سفارشی ایجاد شده با استفاده از متصل شونده‌های ACF / Pods / toolset)استفاده کنید.
با استفاده از توابع کشش و افت widgets در Elementor، می توان sliders های سفارشی / carousels و گرید رویدادها، پرسنل / تیم، ویژگی‌ها / خدمات، موارد منوی غذا، موارد منوی غذا، موارد منوی غذا، موارد منوی غذا، پست غذا، پست و غیره را با استفاده از ویژگی‌های شبکه سفارشی و شبکه پست به کار برد. امکان پذیر ساختن carousels و شبکه‌های سفارشی به معنای واقعی با محتوای پویا و تجربه ساختمان صفحه‌ای ارایه‌شده توسط Elementor و داده‌های ارایه‌شده توسط انواع پست سفارشی ساخته‌شده با استفاده از متصل شونده‌های مثل ACF / Pods / toolset، بی‌نهایت است.
برای کمک به ساخت skins سفارشی و شبکه‌های سفارشی برای Carousel Posts و Posts Posts، متصل شونده دو مکان الگوی سازنده تم نامیده شده به نام Livemesh مورد و شبکه Livemesh را تعریف می‌کند.

ویژگی‌های of Elementor / Premium PRO
پاک کردن واسط کاربر ساده
تنظیمات بهینه قبل از انتخاب‌شده
بهترین شبکه پست، بلوک پست و پست Posts برای Elementor
با استفاده از عنصر شبکه می‌توانید یک پورتفولیو از کار / خدمات / محصولات خود بسازید.
AJAX pagination با توانایی مدیریت یکپارچه تعداد زیادی صفحات پشتیبانی می‌کند.
بار کردن بار، بار کردن روی لغزش (لغزش نامحدود)، و ناوبری Prev بعدی در دسترس به عنوان حالت‌های دیگر برای هدایت پست‌ها مبتنی بر AJAX.
صافی‌های طبقه‌بندی / طبقه‌بندی مبتنی بر طبقه‌بندی. این کار به کاربران کمک می‌کند که کل مجموعه پست‌های بلاگ و یا انواع پست سفارشی و مقوله‌های آن‌ها را بدون بارگذاری مجدد صفحه نمایش دهند.
filters پاسخگو که با کاهش سایز صفحه / دستگاه تخریب می‌شوند، کاهش می‌یابد.
سفارشی سازی نامحدود و پشتیبانی برای پوست سفارشی با الگوهای سازنده تم Elementor
بیش از ۱۵ سبک ساخته‌شده به دقت ساخته شده‌اند – –
تقریبا دوازده شیوه ساخته‌شده در Block پست برای بلاگ ها، اخبار، و وب سایت‌های مجلات سبک
۶ سبک مختلف شبکه Posts برای ارایه پست‌های blog / اقلام پورتفولیو یا هر نوع پست سفارشی و ۷ سبک مختلف برای سرصفحه ارائه دهید.
Built – در حافظه نهان برای عملکرد فیلتر کردن، pagination، بار بیشتر.
سفارشی سازی آسان – تقریبا همه عناصر نمایش می‌توانند خاموش / روشن شوند
برای lightbox، روی هر جایی روی تصویر کلیک کنید. اگر یک URL مقصد برای مورد گالری مشخص شده‌باشد، lightbox را می توان با کلیک روی یک آیکون باز کرد.
ویژگی‌های پیشرفته مثل کنترل‌های لمسی / ضربه، فشار کم / در، پیمایش صفحه‌کلید، صفحه نمایش کامل، مسطوره، به اشتراک گذاری رسانه‌های اجتماعی، اشتراک گذاری سخت‌افزار – تسریع شده، پیوند مستقیم پشتیبانی شده با lightbox.
پشتیبانی WooCommerce – اکنون شما می‌توانید شبکه‌ای از محصولات WooCommerce ایجاد کنید و جزئیات محصولات WooCommerce مثل نام، قیمت، درجه‌بندی، اضافه کردن به کارت، اضافه کردن به فهرست آرزوها و غیره را به نمایش بگذارید. این کار با یک گزینه دید سریع برای نمایش جزئیات محصول در یک پنجره معین صورت می‌گیرد.
سبک و تنظیمات اضافی برای Slider پست، Multislider پست و پست Gridbox Slider
شناخته‌شده‌ترین تصویر تصویر: گالری تصویر / ویدیو و تصویر / ویدیو Slider / Carousel برای Elementor
پیمانه گالری با پشتیبانی تصاویر، YouTube / Vimeo و HTML۵ فیلم‌های خود میزبان
پیمانه Carousel / Slider برای تصاویر، YouTube / Vimeo، و HTML۵ فیلم‌های خود میزبان
هم چنین مجموعه‌ای از ویدئوهای یوتیوب، Vimeo، یا MP۴ / WebM را با استفاده از آلمان video نمایش می‌دهد. برای برنامه‌های آموزشی ویدیویی، وبلاگ نویسان ویدئویی یا هر استودیو با مقدار قابل‌توجهی از محتوای ویدئو مفید است.
برچسب‌ها با پشتیبانی از فیلتر videos مبتنی بر AJAX توسط برچسب‌ها. ۷ سبک مختلف برای سرصفحه با فیلترها استفاده کنید.
مشخصه‌های پیشرفته مثل pagination، بار تنبل از طریق یک دکمه باز، lazyload با بار روی طوماری (تومار نامتناهی).
هنگامی که نمایش روی تصویر placeholder کلیک می‌شود، ویدئو در یک پنجره واشو باز می‌شود. هم چنین می‌توانید انتخاب کنید که ویدئوی واکنشی، YouTube، و MP۴ / WebM را نمایش دهید.ویژگی‌های پیشرفته مثل کنترل‌های لمسی / ضربه، فشار کم / در، پیمایش صفحه‌کلید، صفحه نمایش کامل، مسطوره، به اشتراک گذاری رسانه‌های اجتماعی، اشتراک گذاری سخت‌افزار – تسریع شده، پیوند مستقیم پشتیبانی شده با lightbox.
از ناخن شست سفارشی یا the های ویدیویی YouTube / Vimeo به طور خودکار از طرف ارایه‌دهنده سرویس به دست می‌آید.
۷ سبک سرآمد و ۳ پوست برای نمایش آیتم‌های گالری تصویر / تصویری.
Built – در پشتیبانی حافظه نهان برای pagination برای افزایش عملکرد.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
مجموعه‌ای از فیلم‌های یوتیوب که از API های YouTube گرفته‌شده توسط API کانال، ID فهرست پخش، یا فهرستی از شناسه‌های تصویری نمایش داده می‌شوند. برای برنامه‌های آموزشی ویدیویی، وبلاگ نویسان ویدئویی یا هر استودیو با مقدار قابل‌توجهی از محتوای ویدئو مفید است.
نمایش ویدئو در شبکه یوتیوب با استفاده از ID کانال، ID فهرست پخش، یا فهرست شناسه‌های ویدیو.
صفحه نمایش، excerpt، نام کانال / آواتار، تاریخ، نقطه نظرات / لایک های فایل یوتیوب، همانطور که توسط API های YouTube فراهم شده‌است.
نمایش سرصفحه کانال یوتیوب با اطلاعات مانند نام کانال، علامت، آواتار، stats کانال، و توضیحات کانال، همانطور که توسط API های YouTube فراهم شده‌است.
بار کردن تابع بیشتر برای نمایش ویدئوهای یوتیوب.
گالری Vimeo که به API توسعه دهنده متصل می‌شود تا ویدیو را به طور خودکار از Vimeo نمایش دهد.
Showcase مجموعه‌ای از فیلم‌های Vimeo که با استفاده از API API برای یک شناسه کاربر، ID کانال، شناسه آلبوم، یا شناسه گروه به دست آمده‌است. برای برنامه‌های آموزشی ویدیویی، وبلاگ نویسان ویدئویی یا هر استودیو با مقدار قابل‌توجهی از محتوای ویدئو مفید است.
نمایش ویدئو در شبکه Vimeo با توجه به ID کاربر، ID کانال، ID آلبوم، یا شناسه گروه.
تعداد زیادی از گزینه‌های مرتب‌سازی برای نمایش ویدیوها مانند الفبایی، تاریخ تغییر یافته، تاریخ تغییر یافته، شمارش نما، شماره کامنت و مدت‌زمان ویدیو.
صفحه نمایش، گزیده، نام کاربری / نماد، مقوله، تاریخ، نقطه نظرات / لایک / شمارش comments ویدئو، که توسط API Vimeo ارایه شده‌است.
نمایش header حساب کاربری Vimeo با اطلاعات مانند نام حساب، لوگو، وب سایت، محل حساب، stats حساب، و شرحی که توسط API API ارایه شده‌است.
بار بیشتری را برای نمایش paginated ویدئوی Vimeo بار کنید.
شبکه تویی‌تر – نمایش توییت های خود را هرگز قبل از این نمایش دهید. پشتیبانی از جدول زمانی کاربر، قالب‌های مورد علاقه کاربر، توئیت ها در جستجوی، و لیست‌های کاربر.
۳ پوست زیبا برای نمایش شبکه تویی‌تر.
تصاویر باز را در یک lightbox باز کنید و متن tweet را در یک lightbox نمایش دهید.
responsive کامل با گزینه‌های سفارشی سازی گسترده – تصمیم بگیرید که چه چیزی را نمایش دهید و چطور آلمان‌های tweet را نمایش دهید.
بار بیشتری از طریق گزینه AJAX بار کنید.
حافظه نهان شده برای توئیت ها برای اجتناب از کاهش نرخ API های تویی‌تر.
نمایش توئیت ها از جدول زمانی کاربر، قالب‌های مورد علاقه کاربر، فهرست‌های کاربر و یا نشان دادن توئیت ها توسط یک عبارت جستجو.
زبانه‌ها – مجموعا ۱۰ سبک طراحی شده توسط زبانه plugin پشتیبانی می‌شوند. اگر شما نسخه‌های تیره را در نظر بگیرید، این تعداد ۲۰ سبک خواهد بود. هیچ پلاگین یا تم دیگری وجود ندارد که از بسیاری از سبک‌های زیبا برای زبانه‌ها پشتیبانی می‌کند.
زبانه‌ها می‌تواند دارای دو نوع زبانه – عمودی و دارای زبانه افقی منظم باشد.
The طوری طراحی شده‌اند که بدون از دست دادن قابلیت استفاده در تمام قطعنامه های دستگاه به خوبی کار کنند. حالت واکنشی این زبانه می‌تواند با وضوح خاصی همراه باشد. این ارزش رزولوشن همراه می‌تواند توسط کاربر سفارشی شود.
برای سبک‌هایی که از آیکون ها پشتیبانی می‌کنند، انتخاب نمایش یک آیکون قلم یا یک تصویر شمایل همراه با عنوان زبانه پشتیبانی می‌شود.
نسخه سیاه برای تمام ۱۰ سبک زبانه برای استفاده در پس‌زمینه‌های تاریک پشتیبانی می‌شود.
پیوند مستقیم به زبانه‌های خاص از صفحات دیگر و یا سایت‌های خارجی
شبکه Grid – نمایش شبکه‌ای AJAX – نمایش محصولات WooCommerce. برای سایت‌های تجارت الکترونیک.
پشتیبانی WooCommerce برای شبکه پست. حالا شما می‌توانید شبکه‌ای از محصولات را با تمام جزئیات مربوط به محصولات به‌دست‌آمده به عنوان بخشی از تصویر به صورت جایگزین، نام محصول، قیمت فروش، درجه‌بندی، افزودن بر دکمه چرخ‌دستی، شاخص فروش، و غیره ایجاد کنید.
دو سبک جدید برای شبکه پست انحصاری با محصولات WooCommerce.
می‌تواند از ۷ سبک سرآمد شبکه Posts برای پالایش محصول مبتنی بر AJAX استفاده کند
گزینه نمای سریع برای محصولات WooCommerce. حالا می‌توانید تمام جزییات مهم یک محصول را در یک پنجره معین و بدون ترک کردن صفحه در شبکه WooCommerce مشاهده کنید.
pagination، بار بیشتر، و بار کردن روی تابع Scroll برای نمایش paginated محصولات WooCommerce.Slider تصویر – یک اسلایدر responsive تصاویر با گزینه‌های زیاد برای سفارشی کردن عملکرد و ارائه دادن اسلایدر). با انتخاب of، فلکس، Slick، و lightweight Responsive lightweight می‌آید.
از کار انداختن addons که برای عملکرد بهتر استفاده نمی‌کنید
پشتیبانی از پشتیبانی محتوای پویا
طراحی زیبا برای همه ویجت و سبک و سبک آن‌ها. طرح‌های Elementor طراحی‌شده و با توجه استثنایی به جزئیات توسعه داده شدند.
مستندات مفصل
پشتیبانی

نسخه ویژه این متصل شونده شما را مجاز می‌کند که با پاسخ‌های ارسال‌شده در عرض ۲۴ ساعت (در روزه‌ای هفته)پشتیبانی سریع داشته باشید.

لطفا درخواست پشتیبانی خود را از طریق فرم تماس وب سایت ما ارسال کنید. این یک بلیط پشتیبانی در پورتال پشتیبانی ما ایجاد خواهد کرد.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها