٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس جمع آوری کمک های مالی

GiveWP بیش‌ترین امتیاز، most، و بهترین متصل شونده کمک‌های مالی برای WordPress را دارد. GiveWP که از زمین برای نیازهای جمع‌آوری کمک‌های مالی شما ساخته شده‌است، یک پلت فرم کمک قدرتمند برای ارائه آنلاین برای شما فراهم می‌کند. نحوه پذیرش…

محمد یوسفی

1 فوریه 2022

GiveWP بیش‌ترین امتیاز، most، و بهترین متصل شونده کمک‌های مالی برای WordPress را دارد. GiveWP که از زمین برای نیازهای جمع‌آوری کمک‌های مالی شما ساخته شده‌است، یک پلت فرم کمک قدرتمند برای ارائه آنلاین برای شما فراهم می‌کند.

نحوه پذیرش کمک‌های مالی آنلاین را تبدیل کنید. با GiveWP شما می‌توانید هدایای خیریه را از طریق قالب‌های donation قابل customizable قبول کنید، آمار و گزارش‌ها مربوط به اهدا را مشاهده کنید، اهدا کنندگان را مدیریت کرده، و با انواع گسترده‌ای از دروازه‌های ثالث و سرویس‌ها ادغام کنید.

ویژگی‌های GiveWP

GiveWP آزاد است و با این حال پر از ویژگی‌های پیشرفته بسیاری است که متناسب با نیازهای شما است. فرم‌های اهدای Slick، ارائه گزارش کامل، و ویژگی‌های مدیریت دهنده با ابزارهایی که شما برای پذیرش کمک‌های مالی و مدیریت اهدا کننده تان به شما کمک می‌کنند را فراهم می‌کنند.

صورت‌های مالی قدرتمند

فرم‌های اهدای رسم را در مدیریت WordPress شما ایجاد کنید.
از قالب قالب‌های multi چند مرحله‌ای استفاده کنید و یا از فرم‌های میراث GiveWP استفاده کنید.
به این ترتیب GiveWP سبک شما را به ارث برده و به طور یکپارچه از کادر خارج می‌شوند.
اهداف، مقادیر زیاد داده، ضوابط و شرایط اضافه کنید و بیشتر با یک زوج کلیک کنید.

گزارش دهی تمام‌وقت

مروری کامل بر فعالیت donation داشته باشید
اطلاعات خود را با صادرات و گزارش کنترل کنید
گزارش‌های فیلتر با استفاده از تاریخ، شکل و روش پرداخت.
ارزیابی عملکرد در فعالیت‌های چندگانه.

مدیریت اهدا کننده کامل

نمایش تاریخچه کامل فعالیت donor
افزایش رسیده‌ای مالیات
ادغام با خدمات شخص ثالث از طریق API our

پیدا کردن بیشتر:

مراجعه به وب سایت GiveWP

نمایش ویژگی‌های GiveWP

نمایش demos GiveWP

چه کسی از GiveWP استفاده می‌کند؟

با بیش از ۱۰۰۰۰۰ + نمایش فعال of، ما داستان‌های موفقیت بیشتری را از سازمان‌های غیرانتفاعی با استفاده از GiveWP ها می‌شنویم. علل آن‌ها از GiveWP برای بالا بردن میلیون ها دلار در سال استفاده می‌کند. برخی از داستان‌های GiveWP و مطالعات موردی برای جزئیات موفقیت آن‌ها را بررسی کنید.

چرا برای کمک‌های خیریه از GiveWP استفاده می‌کنید؟

اگر سازمان غیر انتفاعی یا انگیزه شما به کمک‌های مالی بستگی دارد، شما می‌خواهید با حامیان خود رفتار کنید. آن‌ها را از طریق یک سبد خرید ارسال نکنید و یا آن‌ها را از سایت خود به سمت سکوی سوم پرتاب نکنید. GiveWP روند دادن را با اجازه دادن به اهدا کنندگان برای تکمیل کمک‌های مالی خود به طور مستقیم بر روی وب سایت خود با استفاده از فرم اهدایی به طور کامل انجام می‌دهد. به عنوان یک مدیر، شما گزینه‌های سفارشی سازی و گزارش دهی و ویژگی‌های مدیریت دهنده را دارید که شما برای اجرای موفقیت‌آمیز کمپین ها به آن نیاز دارید.

شما ممکن است با دیگر متصل شونده‌های به صدقات WordPress در گذشته دست و پنجه نرم کنید؛ با نبود مشخصه‌ها، مستندسازی، و پشتیبانی می‌تواند یک درد واقعی باشد. راه بهتری وجود دارد. حالا شما GiveWP و کل تیم ما را در کنار خود دارید.

ساده و Pain – دادن رایگان

تیم توسعه و پشتیبانی ما GiveWP را از روز یکی با بهترین تجارب در توسعه WordPress و دادن آنلاین به ذهن ساخته‌است. GiveWP به روش “WordPress” عالی عمل می‌کند، بنابراین وقتی از آن استفاده می‌کنید، با این رابط آشنا هستید

قدرت GiveWP در شکل donation بهینه خود قرار دارد. هنگام ایجاد یک فرم، می‌توانید مشخص کنید که آیا فرم یک مقدار واحد یا چند سطحی است. همچنین می‌توانید به اهدا کننده این اجازه را بدهید که اگر می‌خواهید یک مقدار سفارشی به آن‌ها بدهید. فرم‌های اهدای را می‌توانید در هر جایی در وب سایت خود با استفاده از a، ویجت یا صفحه فرم donation نمایش دهید. نصب و فعال کردن متصل شونده برای شروع کار.

کاربران زمان اول

برای کاربران جدید، ما پیشنهاد می‌کنیم که راهنمای خود را برای درک چگونگی کار متصل شونده مورد بررسی قرار دهیم. اگر به هر دردسر شدید، از حمایت رایگان برای کمک به شما در مسائل، سوالات و نگرانی‌های خود استفاده می‌کنیم.

اگر یک مشتری GiveWP با مجوز فعال هر یک از add معروف ما هستید، ما دوست داریم از شما بشنویم و از طریق کانال پشتیبانی اولویت خود از شما پشتیبانی کنیم.

اعطای کمک‌های مالی به کارت اعتباری

GiveWP با چندین گزینه ورودی پرداخت می‌شود:

کار با Stripe – ادغام Stripe به شما این امکان را می‌دهد که کمک‌های کارت اعتباری را در وب سایت خود قبول کنید. یک هزینه ۲ درصدی در رابطه با این کمک‌های مالی وجود دارد. پول اضافی هم نداری؟ ارتقا به نسخه ویژه Stripe ما افزوده می‌شود.
کمک‌های خیریه “پی پی” (Allow Allow)کمک‌های خیریه در سراسر جهان به مبلغ PayPal اهدا می‌کند. هیچ هزینه اضافی اعمال نشد.
کمک‌های مالی برون‌خط – به کار انداختن donors برای ارسال چک یا کمک‌های فیزیکی با یک ورودی برون‌خط با دستورالعمل.
دروازه تست – از دروازه تست استفاده کنید تا ببینید چگونه اهدا کنندگان شما از طریق فرآیند اهدای کمک خواهند کرد.
گسترش GiveWP با Add – قدرتمند

هدف GiveWP این است: ” ما می‌خواهیم این کار را برای همه آسان‌تر کنیم تا پول را به صورت آنلاین جمع‌آوری کنند. پولی که شما با استفاده از GiveWP افزایش می‌دهید مال شماست تا از انگیزه تان پشتیبانی کنید. دوره. ما از طریق فروش of premium افزوده پشتیبانی می‌کنیم. افزودن – امکانات پیشرفته را فراهم می‌کند که شما را قادر می‌سازد تا عملکرد of را گسترش دهید

باید – ons را برای GiveWP اضافه کنید:

کمک‌های خیریه
مدیر فیلد فرم
بازیابی فی
Tributes
پی دی Receipts
تخصیص بودجه به صندوق بین‌المللی پول

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها