٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس جستو جو گر بر اساس ویژگی ها مقوله و برچسب ها

برای فیلتر کردن محصولات متصل شونده WooCommerce (woof)یک متصل شونده جستجوی محصول برای WooCommerce است که به مشتریان سایت شما اجازه می‌دهد تا محصولات را از طریق مقوله‌های، ویژگی‌ها، برچسب‌های محصولات، محصولات مطابق با محصولات و قیمت فیلتر کنند. پشتیبانی…

محمد یوسفی

1 فوریه 2022

برای فیلتر کردن محصولات متصل شونده WooCommerce (woof)یک متصل شونده جستجوی محصول برای WooCommerce است که به مشتریان سایت شما اجازه می‌دهد تا محصولات را از طریق مقوله‌های، ویژگی‌ها، برچسب‌های محصولات، محصولات مطابق با محصولات و قیمت فیلتر کنند.

پشتیبانی آخرین نسخه متصل شونده WooCommerce. یک متصل شونده برای ذخیره آنلاین WooCommerce باید متصل باشد! حداکثر انعطاف‌پذیری!

اگر شما WP + + PHP باشید و می‌خواهید چیزی غیر معمول را در فرم جستجو ایجاد کنید – خوش آمدید: با استفاده از API اضافی API و extensions پیش‌فرض به عنوان مثال می‌توانید هر یک از آیتم‌های html را برای فرم جستجو و حتی الگو برای اهداف خود ایجاد کنید.
همچنین ایجاد هر رابطه‌ای برای متصل شونده‌های چیدمان

آخرین PHP ۸. x – COMPATIBLE!

سایت Demo ۱: demo.products-filter.com
سایت Demo ۲: demo۱۰k.products-filter.com/
سایت Demo ۳: turbo.products-filter.com/

ویژگی‌های فیلتر محصولات woof:

نمایندگی: woof می‌تواند به عنوان Shortcode بکار رود، بنابراین به عنوان the. shortcode خاص [ woof ] اجازه وارد کردن فیلتر محصول در هر بخشی از سایت شما را می‌دهد. این امکان وجود دارد که taxonomies و صفات را در فرم جستجو به شکل زیر نشان دهیم: رادیو، چک باکس، drop، کم drop، دکمه‌های رادیویی در پایین – پایین. در نسخه ویژه نیز می‌توان html را به صورت زیر نشان داد: رنگ، تصویر، برچسب، افت سلسله‌مراتب، down / taxonomy، buttons / taxonomy – پایین – پایین

محصولات shortcode محصولات: Products محصولات در هر صفحه = ۸ ستون = ۳. ajax = ۱ taxonomies = ۱ _ = ۱ _ = ۱. استفاده از tpl رسم مشخصه tpl حتی ممکن است از قالب‌های سفارشی نیز استفاده شود که در پروژه‌های مختلف انعطاف‌پذیری زیادی ایجاد می‌کنند.

محصولات جستجو توسط AJAX: (اختیاری)اجازه می‌دهد تا محصولات woocommerce بدون صفحه بارگذاری شود. برای ۹۵ % موضوعات wordpress کار می‌کند و باید قبل از انتشار به سایت تولید مورد آزمایش قرار گیرد، چرا که به کارکرد تم wp فعلی و کد html یکپارچه بستگی دارد.

محصولات پویا بازشماری می‌شوند: این ویژگی قوی اجازه می‌دهد تا در فرم تحقیق نشان داده شود که چه تعداد از نسخه‌های مربوطه در صورتی پیدا خواهند شد که در فرم جستجوی فیلتر انتخاب شوند.

محصولات woocommerce Filter به وسیله متا دیتا: اجازه استفاده از قابلیت‌های ویژه در صفحه تنظیمات متصل شونده به داده‌های fields در جریان جستجو (متن و نوع شماره)را می‌دهد.

محصولات جستجو توسط SKU: woof اجازه فیلتر کردن سایت your توسط SKU به عنوان بخشی از فرم جستجوی بزرگ را می‌دهد، به طوری که the خاص [ woof _ sku ]

محصولات جستجو توسط قیمت: می‌تواند به عنوان slider گسترده نمایش داده شود، بنابراین با انتخاب دامنه کم می‌شود.

متن زیر را با عنوان، محتوا، گزیده‌ای و ترکیبات آن‌ها جستجو کنید. این امکان وجود دارد که از shortcode خاص [ woof _ متنی ] که می‌توانید در جایی که می‌خواهید وارد کنید.

از فیلتر محصولات گام‌به‌گام استفاده کنید: این فن‌آوری اجازه می‌دهد تا محصولات را برای مشتریان فروشگاه خود ایجاد کنید، جایی که آن‌ها می‌توانند با قدم برداشتن از محصولاتی که می‌خواهند بخرند، قدم بردارند.

آمار و ارقام: شما همیشه می‌توانید داده‌های جستجو را آنالیز کرده و درک کنید که چه چیزی بیشتر به مشتریان شما علاقمند است، و البته چنین داده‌هایی به رشد bussiness شما کمک خواهد کرد.

جستجوی سریع: این فن‌آوری به خصوص برای woof ساخته شده‌است و اجازه جستجوی فوری بدون توجه به مقدار محصولات بدون AJAX یا بارگذاری صفحه‌ای را می‌دهد.

حالت توربو: این حالت اجازه می‌دهد تا از تولید پرس و جوهای big بزرگ اجتناب کند در حالی که محصولات در نمای سایت فیلتر می‌شوند

مسنجر محصولات: به مشتریان شما اجازه می‌دهد تا در ترکیبات فیلتر محصولات مشترک باشند و همیشه مطلع باشند که آیا در مغازه شما دقیقا محصولاتی که می‌خواهند بخرند یا نه. چنین ابزاری می‌تواند تبدیل به مغازه شود. از آن به عنوان ویجت استفاده کنید، به طوری که shortcode [ woof _ محصولات ]

یک پرس و جوی جستجو: این پسوند اجازه می‌دهد مشتریان شما ترکیبات جستجو را ذخیره کرده و آن‌ها را در آینده با کلیک روی چیزی که باعث می‌شود مشتریان شما اطلاعات بیشتری درباره محصولات your داشته باشند، ذخیره کرده و به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

Scrolling نامحدود: اجازه بارگذاری و دیدن محصولات woocommerce در صفحه فروشگاه و کاتالوگ بدون کلیک روی دکمه‌های pagination را می‌دهد.

تصاویر می‌توانند به عنوان عناصری از عناصر html در فرم جستجو استفاده شوند.

رنگ‌ها می‌توانند به عنوان عناصر html در فرم جستجو استفاده شوند.

فیلتر قیمت به عنوان slider و یا به عنوان یک قطره

نشان دادن فرم جستجوی مخفی به عنوان دکمه

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها