٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس منوی بالا سر

از myStickymenu برای ایجاد یک نوار اطلاع‌رسانی زیبا برای وب سایت تان استفاده کنید. همچنین می‌توانید از این متصل شونده منوی چسبناک استفاده کنید که منوی یا سرصفحه شما را در بالای صفحه بعد از تعداد مورد نظر زمانی که…

محمد یوسفی

1 فوریه 2022

از myStickymenu برای ایجاد یک نوار اطلاع‌رسانی زیبا برای وب سایت تان استفاده کنید. همچنین می‌توانید از این متصل شونده منوی چسبناک استفاده کنید که منوی یا سرصفحه شما را در بالای صفحه بعد از تعداد مورد نظر زمانی که قرار است قرار داده شود، قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید از آن برای ایجاد یک نوار خوش برای اعلامیه، ترفیع و بیشتر استفاده کنید. این متصل شونده سبک‌وزن به بازدیدکنندگان شما کمک می‌کند به راحتی هدایت شوند و بدون هدر دادن زمان به منوی ناوبری برسند. منوی چسبان خود نصب کنید و تجربه کاربر سایت تان را بهبود بخشید! اگر می‌خواهید سبک CSS را تغییر دهید، غیرفعال کردن و یا از کار انداختن روی صفحات خاص غیرفعال کنید. نسخه پرو را چک کنید.

به طور پیش‌فرض، myStickymenu باید منوی شما را بدون هیچ تنظیماتی در انتهای خود کاهش دهد – که به این معنی است که منوی شما باید به صورت چسبناک از جعبه خارج شود. منوی کرکره‌ای برای استفاده از کلاس آلمان طراحی شده‌است. navbar به عنوان “کلاس چسبان”. این مقدار باید در تنظیمات متصل شونده برای تم‌های مختلف اصلاح شود تا آن کار کند. کلاس چسبان در واقع چیزی بیش از یک کلاس عنصر (یا نهاد)عنصری است که باید چسبناک شود.

بار خوش آمدید: از این ویژگی قدرتمند برای ایجاد یک نوار اطلاع چسبنده شناور استفاده کنید. هیچ مهارت کد گذاری مورد نیاز نیست، فقط آن را روشن کنید، متن اعلامیه و دکمه اعلان را تنظیم کنید، و کار تمام شما برای رفتن خوب است!

اجازه دهید visitors شما درباره به روز رسانی های COVID۱۹ شرکت تان اطلاع داشته باشند – به دلیل آخرین شیوع Coronavirus COVID۱۹، بسیاری از کاربران ما از نوار خوش‌آمد برای اعلام به روز رسانی های COVID۱۹ خود استفاده می‌کنند. شما می‌توانید از نوار notification به عنوان یک علامت Virus Corona استفاده کنید تا مطمئن شوید که بازدید کنندگان شما تا به امروز هستند.

با بیش از ۸۰۰۰۰ پوند نصب فعال و حدود ۱۰۰ نقد پنج ستاره، می‌توانید مطمئن باشید که متصل شونده منوی کرکره‌ای مناسب‌ترین مناسب برای وب سایت شما است.

مزایا
تجربه کاربر را با اجازه دادن به visitors که به منوی ناوبری دسترسی دارند بهبود بخشید.
وب سایت خود را با منوی چسبناک روی دسکتاپ و موبایل مدرن کنید.
افزایش تعداد دفعات بازدید کنندگان و بازدید کنندگان در
مکان خوش آمدید خود را ایجاد کنید و به بازدیدکنندگان خود اجازه دهید تا در مورد آخرین قراردادها، بیانیه‌ها و یا هر گونه اطلاعات مهم دیگری بدانند

تابع header چسبنده (پشتیبانی چند زبانی)و پاسخگو (تا آنجا که سوژه شما هست)است. همچنین امکان اضافه کردن کد css سفارشی وجود دارد که این متصل شونده را بسیار انعطاف‌پذیر، قابل تنظیم و کاربر پسند می‌سازد. همچنین می‌توانید از نوار notification در هر languauge استفاده کنید.

متصل شونده منوی کرکره‌ای من در اصل برای ۲۴ قالب طراحی شده‌است اما باید روی هر موضوعی کار کند، مانند: OceanWP، Template Nirvana، Travelify، بیست و ده، بیست و یازده، مجله ماکس، تم وکیل، Spacious، Suits، Suits و غیره.

منوی کرکره‌ای من با وب سایت Elementor، divi، WPBakery، گوتنبرگ، نگارشگر بصری، بیور و سایر سازندگان وب سایت WordPress را تست و سازگار می‌کند.

از آثار BAR که می‌توانید داشته باشید، خوش آمدید.
نمایش نوار شناور در موقعیت بالا
زمانی که کاربر روی دکمه استقبال گرمی کلیک می‌کند می‌توانید نوار را ببندید، به نشانی اینترنتی دیگری هدایت کنید، یا یک پاپ آپ را راه‌اندازی کنید.

پس‌زمینه و رنگ‌های دکمه برای نوار سلام را تغییر دهید
تغییر فرکانس نمایش پس از تحویل – نشان دادن نوار اعلان روی هر صفحه، یک‌بار دیدن، یا نمایش نوار اعلان پس از ارسال آن
یک اثر توجه به دکمه خود اضافه کرده و تبدیل و تبدیل آن را افزایش دهید.
نوین! هر HTML سفارشی را به نوار notification اضافه کنید که شامل پررنگ، زیرخط، ایتالیک و بیشتر است. استفاده از HTML سفارشی برای ایجاد یک نوار اطلاع‌رسانی زیبا
تغییر اندازه قلم و خانواده قلم
متن خود را تنظیم کنید و متن را به متن فشار دهید
نشان دادن نوار X روی رومیزی / سیار
نشان دادن دکمه صدا – to – اکشن در نوار اطلاع‌رسانی تان روی دسکتاپ / تلفن همراه
ورود بازدید کنندگان تان به نشانی اینترنتی دیگر
با sticky که می‌توانید تهیه کنید، می‌توانید:
نشان دادن سرصفحه چسبان روی صفحه پایین / بالا
اثر محو شدن
از کار انداختن در صفحه کوچک
زمانی را انتخاب کنید که در هنگام scroll قابل‌مشاهده باشد
تغییر رنگ قلم زمانی که منو چسبناک است
تغییر رنگ پس‌زمینه
ابهام را تغییر دهید
زمان گذار چسبنده را تغییر دهید
شاخص Z شاخص چسبنده را تعریف کنید
یک اثر ورودی برای منوی چسبناک خود تنظیم کنید
به ویژگی‌های پرو خوش آمدید
بار Multi بار – ایجاد یک نوار اطلاع‌رسانی جداگانه برای صفحات مختلف براساس قواعد هدف‌گیری صفحات (E. گرم. seperate هشدار برای زبان‌های مختلف، مقوله‌های مختلف محصول و چیزهای دیگر)
نمایش نوار شناور در موقعیت پایین
تغییر ارتفاع نوار لغزش چسبنده
باز کردن پیوند مجدد در یک زبانه جدید
نشان دادن نوار notification فقط روی موبایل یا رومیزی
نمایش نوار اخطار خود بر روی تومار و یا پس از چند ثانیه
تاریخ انقضا برای نوار خوش‌آمد خود را مشخص کنید، از جمله در منطقه زمانی
نمایش نوار اخطار شناور روی صفحات خاص
جدید: شما می‌توانید یک screen را تنظیم کنید که بعد از کلیک روی دکمه کلیک می‌شود (می‌تواند برای کوپن‌های مختلف استفاده شود)یا هر پیام دیگری که می‌خواهید بعد از کلیک روی دکمه به بازدیدکنندگان خود نشان دهید).
جدید: یک رابطه rel را به دکمه bar notification اضافه کنید.

اما صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها