٪۴۰ تخفیف تابستانه شروع شد! بزرگترین حراج سال ما

به ما بپیوندید

افزونه وردپرس اتصال به شبکه های اجتماعی

  حالا با متصل شونده AMP سازگار است. متصل شونده Buttons های رایگان WordPress از AddThis باعث می‌شود که مخاطبین شما مطالب خود را در اطراف وب گسترش دهند. متصل شونده به اشتراک گذاری سریع ما اجازه می‌دهد تا بیش…

محمد یوسفی

1 فوریه 2022

 

حالا با متصل شونده AMP سازگار است. متصل شونده Buttons های رایگان WordPress از AddThis باعث می‌شود که مخاطبین شما مطالب خود را در اطراف وب گسترش دهند. متصل شونده به اشتراک گذاری سریع ما اجازه می‌دهد تا بیش از ۲۰۰ کانال اجتماعی از جمله پیام‌رسان، WhatsApp، فیس بوک، Twitter، Pinterest و بسیاری دیگر را متصل کنید.

clean تمیز، قابل تنظیم و ساده ما زیبا هستند، به سرعت بارگذاری می‌شوند و همه چیز را در وب تشخیص می‌دهند.

AddThis بر روی وب سایت ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ با بیش از ۲ میلیارد کاربر منحصر به فرد، به اشتراک گذاری محتوای در سراسر جهان، به بیش از شصت زبان مورد اعتماد است.

انواع دکمه‌های اشتراک:

دکمه‌های سهام شناور: که در کنار صفحه شما قرار گرفته، به دنبال خواننده تان به هنگام scroll قرار می‌گیرد. یک راه عالی برای ترویج به اشتراک گذاری بدون کسب بیش از حد در چهره.

توسعه دکمه‌های سهام: مدرن، تمیز، و بهترین تناسب برای سایت‌هایی با چندین تن ترافیک همراه. این دکمه برای نشان دادن گزینه‌های به اشتراک گذاری گزینه‌های معلق یا کلیک باز می‌شود.

buttons سهم Inline: ادغام دکمه‌های سهام در محتوای خود برای یک تجربه به اشتراک گذاری یکپارچه.

دکمه‌های اشتراک گذاری تصویر: Seamlessly به اشتراک گذاری با دکمه‌های به اشتراک گذاری تصویر قابل تنظیم با چیدمان شما ادغام می‌شوند. کامل برای صفحات با مقدار زیادی از محتوای قابل ارائه.

customizable:

طراحی‌شده برای رومیزی، تبلت و موبایل

از بیش از ۲۰۰ کانال رسانه‌های اجتماعی برای نمایش انتخاب کنید

رنگ کردن رنگ برای مطابقت با برند شما

تجزیه و تحلیل:
برای یک حساب کاربری رایگان برای تجزیه و تجزیه و تجزیه و تجزیه و تجزیه و تجزیه و تحلیل درباره نحوه انجام این کار مانند محتوای مشترک شما، مراجعه به شبکه‌های اجتماعی و بیشتر اشاره کنید. پس از ثبت، این تجزیه و تحلیل با ورود به حساب AddThis.com و بازدید از dashboard your قابل‌دسترسی هستند. تجزیه و تحلیل شامل سایت pageviews، محتوای مشترک شما، اشاره به شبکه‌های اجتماعی و بیشتر است.
پشتیبانی:

ما تلاش می‌کنیم که بهترین حمایت از کلاس را با زمان واکنش حدود دو ساعت و میزان رضایت مشتری از بیش از ۹۸ % تامین کنیم. برای تماس با تیم ما، سر تا http://www.addthis.com/support.

متصل‌شونده‌های دیگر خود را چک کنید تا به شما کمک کند رشد کنید و مخاطبین خود را استخدام کنید!

پی‌گیری دکمه‌ها: اضافه کردن پیروان به ۶۵ + شبکه اجتماعی از جمله فیس بوک، Snapchat، اینستاگرام و چیزهای دیگر.

پست مرتبط: افزایش تعامل سایت شما با ابزار پست مربوطه، که محتوا را نه تنها با آنچه محبوب است، بلکه آنچه بیشتر مرتبط است، توصیه می‌کند.

بازم میخ وای؟ به وب سایت ما مراجعه کنید تا یاد بگیرید چطور می‌توانید فهرست خدمات پست الکترونیکی ما و ابزار ترویج پیوند را فعال کنید.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها